Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

MEDIÁLNÍ HOVÍNKA aneb humoristická úvaha k politickému dění dnešních dnů  

Itálie vyřešila problém nebezpečné závislosti na ruských zdrojích tím, že bude plyn kupovat z Angoly a Konga. Ano, úplně tomu rozumím. Africké země jsou přece světově proslulé svojí stabilitou, solidností a spolehlivostí.

S pravdou se šetří. Možná proto, aby zbyla

Představte si, že jeden nechvalně proslulý unijní premiér, jehož jméno se v pozitivní souvislosti nikdy nesmí vyslovit, se prý drze zeptal, jestli je „masakr“ v Buči kromě neověřených tvrzení jedné ze silně zainteresovaných stran, hromady emocí a drobných nesrovnalostí podložen i nějakými faktickými důkazy. Místo toho, aby okamžitě vyhlásil Rusku válku, jako všichni ostatní "antifašisté". Jen mlžil a prorusky trolil, že:“… je třeba všímat si všech válečných zvěrstev a vést v patrnosti, že žijeme v éře rozsáhlých manipulací.“ Ba dokonce měl tu neuvěřitelnou drzost, že vyzval k vyšetřování, a to nikoliv jen tak k nějakému vyšetřování, ale dokonce k nezávislému vyšetřování a navíc ještě i k ochraně civilistů. Hajzl jeden, nevěřící...

Asi nejzábavnější pak je, že celý článek, jehož zjevným účelem je pouze přisypat něco hnoje na odporného vyvrhela, je navíc v duchu jedna paní povídala a s informací přišly dva určitě velice směroplatné plně objektivní a absolutně nestranné ukrajinské provládní pronacistické weby, které oba končí na „pravda.

A jak mnozí z nás pamatují: když se ve státě, kde fakticky neexistuje svoboda projevu něco jmenuje "pravda", obsahuje to s vysokou pravděpodobností pravý opak. Ta lehkost a samozřejmost, s jakou Západ považuje cokoliv, co prohlásí Ukrajinský nacistický režim, prohlásí následně západní propaganda automaticky za slovo Boží, což je pro normálního člověka poměrně silně depresivní. Kdyby Zelenský řekl, že na Majdanu bude příští týden v Kyjevě na podporu Ukrajiny ve žlutomodré flitrové kombinéze koncertovat Elvis, tak si všichni západní politici a novináři asi okamžitě objednají lístky.

Za pravdu je různá sazba, jednou pomník, jindy vazba

A ještě jednou údajná ruská My Lai války na Ukrajině, Buča. „Příspěvky zpochybňující zločiny v Buči se na facebooku sdílely častěji než pravda,“ zní titulek našich českých Hovinek. Vida. Jsem nevěděl, že už se to řádně, rychle a nestranně vyšetřilo, jako třeba kdysi ve Vietnamu a tak, a pravda už vyšla najevo. No a pokud ne, tak kdo teda určil, co je pravda?

Zelenský?

Nebo ti mírumilovní ukrajinští náckové, co podřezávají krky ruským zajatcům?

Nebo "Fejsbůk"?

Senátor Vystrčil?

Nebo Hovinky?

A že lidi odmítají žrát na povel vládní neomarxistickou propagandu je normální a společensky prospěšné (byť i ovšemže rozumím tomu, že západní soudruzi neomarxisté jsou z toho konsternováni). Znamená to totiž, že lidé samostatně přemýšlejí, což je dobře (byť i chápu, že samostatné myšlení je na neomarxistickém západě ten nejtěžší zločin). Ale jinak to je přece báječné, když lidé sami přemýšlejí, cožpak to neposiluje občanskou společnost?

Zbavit iluzí se musí především všichni neomarxisté

Rusko se musí zbavit imperiálních iluzí,“ jmenoval jakýsi naprosto bezvýznamný ukrajinský potentát jako jakože podmínku k případným jednáním. Tak, ovšemže kdyby čistě hypoteticky Rusko nějaké imperiální ambice bylo bývalo mělo, tak bych s tím plně souhlasil. Ovšem cosi mi říká, že iluzí, ať už imperiálních či jakýchkoliv jiných, zejména pak iluzí po zmocnění se ruského nerostného bohatství by se v souvislosti s touhle prapodivnou válkou měl zbavit někdo spíše úplně jiný než Rusko. A to zejména někdo tam daleko za mořem, kde před necelými dvěma léty volebním podvodem vyhodili z prezidentského úřadu demokraticky zvoleného prezidenta, aby namísto něj tento prezidentský úřad mohli svěřit onomu dementnímu blbečkovi, který pomalu už sám neví ani jen to, jak se vůbec sám jmenuje, takže mu pro jistotu jeho nejbližší "spolupracovníci" sebrali jeho atomový kufřík i s kódy na odpálení jaderných raket, aby tento dementní stařík v důsledku své demence nevědomky neprovedl s ním nějakou fatální pitomost. Ono totiž NIKDY není nic jen černé, nikdy nic není jen a pouze bílé. A ve válce duplem ne.

Za co sedíš tady? Za chlebíčky

Jakýsi, tentokrát pro změnu zase bezvýznamný český obecní potentát, dal na asociální sítě fotku tácu chlebíčků se sýrovým zetkem a už se to oficiálně vyšetřuje. Zajímavé. Ovšemže za to není vyšetřován v Rusku, ani v Číně, ba dokonce ani v Severní Koreji ne, ale vyšetřuje se to v naší údajně prý jakože "demokratické" České republice, kde vás vládnoucí soudruzi neomarxisté zjevně už můžou zavřít už i kvůli tomu, jaký si doma uděláte chlebíčky /!!!/.

A naše západní vládní neomarxistická jakože údajně prý „svobodná“ média to sdělí jako fakt, jako něco, co je údajně prý úplně v pořádku a má to tak být. To je ještě mnohem neuvěřitelnější...

Méně by bylo více

Vláda chystá zákon k potírání údajných dezinformací /!!!/.

Je tohle v pořádku?

Když jsme štrngali tenkrát v listopadu 1989 svými klíči na náměstí, vyjadřovali jsme tím svou touhu, aby vláda přijala takovýto zákon?

Říká se, že po dělostřelecké přípravě přichází vždycky útok. Vrábelové a Kartousové, prostě Sorosovci připravili munici, média dodala kanóny a cílem byla naše vlastní společnost. A tak vláda zahájila svou hybridní válku proti svému vlastnímu národu!

A když je společnost díky cílenému a masivnímu ostřelování jakože dobrem už tak akorát, je třeba se posunout dál. A z nedávno nepředstavitelného díky tomu udělat nutné. Upravit normu. Potlačením svobody. V zájmu svobody… Závěrem si znovu shrneme obecný postup:

Za prvé, vyrobíte problém. V tomto konkrétním případě tak, že lidi trvale manipulujete svými médii tím, že jim soustavně lžete, překrucujete nebo zamlčujete fakta, čímž je dezinformujete. Což má za následek znechucení i odcizení, že vám lidi přestanou věřit, zanevřou na vaše média, a logicky pak vzhledem k tomu, že zvědavé lidi v jejich autentické zvědavosti zajímá dozvědět se skutečnou pravdu jak to bylo ve skutečnosti je pak to, že pak z nouze hledají si informace všelikde jinde mimo vás.

Za druhé, vámi vyrobený problém dezinformací interpretujete jako údajný útok jakýchsi nepřátel informací dezinformacemi a vyhlásíte revoluční výpravu na potírání údajných dezinformací.

Za třetí, soustředíte veškeré své i spřátelené zdroje užívané k manipulaci veřejným míněním na propagaci existence problému, jeho velké závažnosti a jeho trvalé usazení do struktury.

Za čtvrté, po skončení dělostřelecké přípravy „problém“ za potlesku médií, kariéristů, ale i užitečných idiotů, a za dezorientovaného mlčení vámi dezinformované většiny prohlásíte za vyřešený tím, že na něj bude taky paragraf.

Já se přiznám, že my u nás doma jsme si takhle jednou koncem roku 1989 představovali budoucnost fakt všelijak různě, ale že si jednou budeme zase připadat nemlich tak špatně, ba ještě hůře než za Gorbačovových komančů, tak to tedy nás tedy fakt nikoho nenapadlo ani jen v tom nejděsivějším hororovém snu.

Budiž školky - zázrak?

Mateřské školky přijaly tisíce ukrajinských dětí a stále v nich ještě zbývá cca 13 tisíc volných míst....!!!

Hm. No to je tedy neuvěřitelné!

Paměť mi zatím ještě slouží, takže si vybavuju to nedávné konstantní skuhrání, že Česko má kritický nedostatek míst v mateřských školkách. Naposledy těsně před začátkem války na Donbasu a Ukrajině.

Činím z toho závěr, že jsou zde pouze jen čtyři možnosti jak lze tohle nějak vysvětlit:

1.) buďto lhala média předtím,

2.) nebo lžou média teď,

3.) nebo lhala média předtím a lžou média současně opět i teď,

4.) anebo, že prostě Bůh miluje tuto absolutně dokonalou, absolutně bezchybnou, absolutně humánní, mírumilovnou a demokratickou Ukrajinu stejně jako ji milujeme i my západnímu světu vládnoucí pro-potratově abortfašističtí a LGBTI homofašističtí neomarxisté, a proto po vzoru evengelijního biblického příběhu zázračného rozmnožení chlebů s rybami Ježíš snad nedej Bůh učinil teď opět znovu tento velmi podobný zázrak, v důsledku čehož i navzdory množství chybějících míst ve školkách, kam bylo poté narváno ještě navíc tisíce dalších, tentokrát ukrajinských dětí, a tu div se světe najednou stal se veliký zázrak, že i přesto všechno údajně prý ještě navíc zbylo třináct tisíc volných míst, což mi velice moc připomíná onen Boží zázrak když se z pěti chlebů a dvou ryb nejedlo pěttisíc mužů plus tisíce dalších lidí, a po posbírání popadaných úlomků z těchto chlebů ze země jim ještě navíc zbylo dvanáct košů úlomků z těchto chlebů /Jan 6, 5 -13/.

Když jsi zaměstnanec Kremlu a šíříš údajné kremelské lži...

Aktuálně.cz pitvá údajné „kremelské lži“ ruského velvyslance při OSN a zcela zjevně se podivuje nad tím, že Vasilij Něbenzja nehájí v OSN zájmy USA či Bruselu. Jsem asi divnej, ale mně to přijde normální, že vyslanec Ruské federace při OSN na její půdě hájí zájmy Ruské federace, a tedy že nehájí zájmy USA a Bruselu.

To samý tam pro svoje země dělají totiž i všichni ostatní velvyslanci, že hájí zájmy svých vlastních států, tedy ovšemže pokud tito velvyslanci zastupují státy s alespoň trochu normálními vládami.

Pochopitelně že existují i velvyslanci, kteří podobně jako například i naše Česká republika nebo Slovenská republika, ti tam zpravidla skutečně nehájí zájmy své vlastní země, ale ohnivě hájí zájmy cizích zemí, a to konkrétně zájmy toho, komu zrovna jejich vlády aktuálně lezou do zadku.

Tohle ale zcela zjevně není Něbenzjův případ a trio redaktorů Aktuálně má zjevně problém se s tím psychicky vyrovnat. A proto speciálně pro redakci Aktuálně.cz uvádím, že to, že diplomaté prezentují stanoviska svých vlastních zemí a nikoliv stanoviska cizích zemí je podle mého osobního názoru velice užitečné, usnadňuje to orientaci a případné jednání. Kdyby totiž podobně jako to dělají politici a diplomati České republiky a Slovenské republiky by například i představitel Ruské federace prezentoval v OSN zájmy kyjevského nacistického režimu, působilo by to velmi veliký zmatek a hlavně, bylo by to bylo trochu divný, nebo ne?

Když dva dělají totéž, není to vždy totéž

Rus, podle narativu tedy občan z údajně prý jakože "autoritářského režimu", chtěl bojovat na Ukrajině s Ukrajincema za jejich zemi a v Rusku mu proto hrozí 5 let. Zajímavé. Když Čech, občan takzvané "liberální demokracie", chtěl v podstatě to samé, dostal 21 let. V tom Rusku je to fakt hrozný. Už aby tam taky měli liberální demokracii.

Nad Tatrů sa blýska

Nejen Češi, ale i Slováci u vládních koryt vždycky nejdřív konají a až potom myslí. Někdy je to roztomilé, ale většinou to je na palici. Malé státy by se měly chovat přesně opačně, ale co už, ať si dělají, co chtějí. Díky tomu mívají například o dost imbecilnější vlády a prezidenty/ky, než mají rozvojové země a podle toho to zde v naší České republice i Slovenské republice taky vypadá.

Nicméně ale zas na druhý straně, tenhle průzkum, podle kterého si skoro půlka Čechů a Slováků myslí, že válku na Ukrajině vyprovokovalo NATO, napovídá, že dokonce i naše dvě země mají ještě naději...

Měl se na formule dívat radši s Kim Čong-unem

Ukrajinská a západní realita. Ukrajinský politik, který se neprovinil ničím jiným, než že před spojenectvím s kulturně odlišnými, tisíce kilometrů vzdálenými zeměmi, dával přednost spojenectví s kulturně blízkou sousedící zemí, je západními médii vláčen bahnem a doma terorizován. Protože se s Putinem kdysi díval na závod formulí. „Princ temnoty…“ Jsem divnej já, nebo spíš novináři?

Až do posledního Ukrajince

Sto tisíc Čechů už poslalo Ukrajině miliardu na zbraně. Asi aby válka trvala dýl, aby umřelo ještě víc lidí, rozbilo se víc baráků a sem přišlo ještě víc ukrajinských migrantů. Protože tohle bude jedinej efekt. Zatleskal bych, kdyby se vybrala miliarda na léky, na potraviny nebo další potřebné věci, co Ukrajině zoufale chybí. Zatleskal bych, kdyby tam vláda poslala místo těžkých zbraní polní nemocnice. Protože to by Ukrajincům, a fakt nemyslím koakinového narkomana Zelenskýho, oligarchy nebo nácky z Azovu, aspoň k něčemu bylo.

Poznáme přece genocidu, byli jsme v učení u mistra

Macron nechce počínání Rusů označit za genocidu,“ rozčilují se Hovinky. Divnej pavouk, že? Když Ukrajinci řeknou, že je to genocida, tak je to genocida, a basta fidli! Vždyť se jí sami učili osm let provozovat pod dohledem těch nejlepších, tak kdo by jí měl poznat líp!

Takže nějak to dál zkoumat, nebo dokonce nestranně vyšetřovat a shromažďovat důkazy - no to je přece rouhání!

To nejenže netřeba, to se nesmí!

Na to my západní neomarxisté máme přece paragrafy!

Paragrafy proti každému, kdo by se opovážil pochybovat o naší jediné pravdě tím, že by nám ji de facto chtěl vyvrátit skutečně nezávislým vyšetřováním...

Když prezident bojující strany se kterou se kamarádíme, něco prohlásil v televizi, tak to přece plně stačí.

A když to samé říká bojující strana se kterou se nekamarádíme o bojující straně, se kterou se kamarádíme, tak to je jasná lživá propaganda a taky basta fidli.

Jak je ten svět jednoduchej, když jsi ty jednoduchej...

Rudé právo, rok 1952

Tohle je jak z placeného soudku, ale pro potřeby hovínek nám titulek bohatě postačí. Ostatně neumím si představit, že někdo zaplatí, aby si ten poblijon přečetl celý. „Bohyně lži a nenávisti. Putinovu propagandu táhne trio fúrií,“ zní onen titulek iDnesu. Jistě. Na lež a nenávist mají patent v Rusku.

Západní a potažmo česká a slovenská propaganda je plná pravdy a lásky. „Bohyně lži a nenávisti, fúrie…“ Bože můj, je mi trapně za toho vydlabaného komsomolce, co to sesmolil. Existuje na to termín – argumentační faul. Jeho podstata spočívá v tom, že když ti dojdou argumenty, nebo jsi je nikdy ani neměl, nebo jsou silně vachrlaté, zaútočíš na osobu oponenta. A mimochodem, alespoň jsou o dost hezčí, než jejich evropská kolegyně fúrie Jourová.

Nejznámější český exportní artikl

A pravda a láska podruhé. Vystrčil už není Tchajwanec, pravda a láska ho zavála na Ukrajinu a tak je teď zase Ukrajinec. „Ukrajinská pravda láska musí zvítězit nad ruskou lží a nenávistí,“ prohlásilo to exportní láskyplné vemeno plné nenávisti velice originálně v Kyjevě. Trochu jsem se nad tou třeskutou a ošoupanou frází zamyslel.

Jak ten magor asi může vědět, na čí straně je v týhle válce pravda a láska a na čí lež a nenávist?

Na tý ukrajinský?

A proč?

Protože mu to řekl kokainový feťák Zelenský?

Protože se balíme do ukrajinský vlajky?

Protože se nám to ideologicky a politicky hodí do karet?

Protože již nic jiného než fráze a naučený bláboly v tý svojí prázdný palici my vládnoucí západní neomarxisté nemáme?

Tedy můj čistě osobní dojem z války na Ukrajině je ten, že ano, lži a nenávisti je tam habakuk. Ale na čí straně je, s tím bych byl na místě soudruha senátora Kyjevana sakra opatrnej.

Válka v nepřímém přenosu

Jakýsi generál se pro Hlas Ameriky vyjádřil k válce na Ukrajině z propagandistického hlediska. Pár bodů mne skutečně zaujalo. Už jen titulek: „Válka v přímém přenosu…“ Ano, toho jsem si všiml hned na začátku. Tedy toho, že tahle válka, na rozdíl od všech předchozích válek za posledních 30 let NENÍ v přímém přenosu.

Od první války v Iráku přitom média vždy vysílala přímo z bojišť. Přece si pamatujete ty hejna opřílbovaných a ovestovaných novinářů , jak nám dokola v přímých přenosech referovali přímo z bojišť? Ale z týhle války ne, žádný přímý přenosy nebo reportáže z bojišť se v podstatě nekonají. Jen sem tam něco pochybného z pochybného mobilu a jinak jen fotky, háelpéčka (hluboce lidské příběhy) a ukrajinská propaganda. Je to tak diametrální rozdíl, že to bije do očí a dlouho jsem to nechápal. Popravdě tomu nerozumím doteď, proč není Kubala v blembáku v Mariupolu a nevysílá. A protože úplně chybí vysvětlení, jedno jsem si našel sám. Nedávno i naše média nenápadně zveřejnila fakt, že ukrajinská armáda se stáhla do měst. Jinými slovy, že ukrajinské tanky, děla, rakety, kulomety a zákopy jsou takřka výhradně hlavně mezi paneláky plnými civilistů. Čímž se částečně vysvětlují kolaterální ztráty mezi nevojáky a mýty o genocidě. Protože pokud chtějí Rusové zničit ukrajinský raketomet stojící vedle paneláku, existuje slušná šance, že místo něj trefí ten panelák, že. A tak furt dokola. No, a asi i proto se žádná válka v přímém přenosu nekoná, žádný Kubala v Mariupolu v zákopech nebude. Protože by se tím narušoval mýtus o ukrajinské pravdě a lásce a ukrajinských hrdinech, co se kryjí špitálem či porodnicí. Text dále obsahuje spoustu hlušiny a tak vypíchnu už jen jednu věc. Cituji: „Tam je vidět jednotný vizuální vjem, že to dělají cíleně a pracují s cílovým publikem.“ Míněna ukrajinská vláda. Ano, to teda pracují. To se musí nechat. Všechna čest. Na pravdu přitom sice často sere pes, ale co už, tak to prostě u nás na krajně ultralevičáckém a ultraliberálním pro-potratově abortfašistickém a LGBTI homofašistickém neomarxistickém západě běžně chodí.

S prejavom hlbokej úcty

Henryk Lahola
z Českej republiky

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka