Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

Heger – zbabelé hovno z OĽaNO, spod sukne Ursuly von der Leyenovej, sa vnútil na Ukrajinu, aby si vyliečil svoje komplexy zbabelosti a menejcennosti  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
    Kritika Eduarda Hegera, že sa spolu s českým, so slovinským a s poľským premiérom nezúčastnil v marci cesty na Ukrajinu, považujem za jeho zbabelosť a vypočítavosť. Veď jeho minulosť zbabelej občianskej nuly, pokiaľ ešte nebol na politickom výslní, keď si ako díler na predaj vodky musel pri jej koštovke si ju asi ochutiť okennou.

Dnes ale môžeme povedať, čo dokázala a ukázala táto jeho cesta, ako typického riťoleza, ktorý sa schoval pod sukňu Ursuly von der Leyenovej a vnútil sa ako jej prívesok pri jej návšteve Ukrajiny a jej prezidenta. Nielen preto, že cesta nebola až tak riskantná, čo si on veľmi dobre zrátal. Ale hlavne preto, že falošným moralizovaním ponížený Heger, na morálnej a ľudskej úrovni s menšou trhovou hodnotou, ako jedno kravské lajno, začal plánovať „očistný“ reparát. Jeho veľkohubé sľuby o zbraňovej podpore Ukrajiny, napínanie svalov na osobu Putina, čo si zatiaľ popri duševne narušenému americkému prezidentovi nedovolil žiadny európsky štátnik.

Heger už vopred vedel, že s cieľom cesty – ekonomickou pomocou pri obnove povojnovej Ukrajiny – nebude mať Slovensko nič spoločné. Potvrdili sa slová Roberta Fica, keď avizoval, že na Ukrajinu ide darovať náš systém protivzdušnej obrany S-300. A nielen to. V snahe ožobračiť vlastný národ, v snahe vyhovieť vojnovým štváčom a vojnovým vrahom z americkej administratívy, dokonca aby títo zarobili aj na ďalšej biede Slovenska, začína nakupovať nové zbrane aj za cenu, že v prepočte na jedného obyvateľa Slovenska držíme absolútny rekord v rámci Európskej únie. Spolu s ďalšími vlastizradcami a zapredancami Čaputovou, Naďom, Korčokom, Mikulcom, Matovičom, ako aj im podobnými zberbami, umožňujú aby americká administratíva chytala hada za chvost slovenskými rukami. Robia všetko pre to, aby Rusi nás považovali za vojnového nepriateľa.

Ukázalo sa, že minister obrany Jaroslav Naď, ako ináč z OĽaNO, nám celý čas klamal. Tento politický prostitút a americký riťolezec, ktorého Fico vykopol ako smradľavé karieristické hovno, keď od neho už v predstihu, ako od opozičného poslanca, žiadal dobre platenú funkciu. Ako typicky urazená politická prostitútka po tomto vykopnutí sa prisal na najdlhšie pasúceho bieleho koňa Matoviča, paseného penťáckym pastierom Špirkom, a oligarchami založený parazitno-darmožráčsky spolok OĽaNO. Zdediac či osvojac si gény klamára, dezinformátora a paranoidnej sľubotechnyMatoviča, dopredu klamal, že S-300, chrániaci Slovensko, nikdy nedodá na Ukrajinu, pokiaľ nebudeme mať adekvátnu náhradu.Čo samozrejme nedodržal.

Zbabelé a nesvojprávne koaličné slovenské hovná, trčiace z análov americkej administratívy chceli pred svetom ukázať, ako bojujú s Putinom. Akurát na nesprávnom bojisku. Čím menší politik, tým menej rozvahy a diplomatického umu.

Tí, ktorí sa domnievali, že americký sluha a riťolezecHeger išiel na Ukrajinu bojovať za národné záujmy, sa hlboko mýlili. A všetko tomu nasvedčuje, že to bude práve naša riťolezecká a vlastizradná vláda, ktorá bude ako prvá žiadať okamžité a úplne odstrihnutie EÚ od ruského plynu a ropy. Pritom je zrejmé, že najviac by na to doplatilo práve Slovensko, ALE HLAVNE TIE NAJCHUDOBNEJŠIE VRSTVY OBYVATEĽSTVA, kde ich chcú tieto hovädá dohnať k ekonomickému kolapsu či ekonomickej smrti. Lebo tak si to želajú hajzli z americkej administratívy.

Vladimír Pavlík


Vodka dominuje americkému trhu liehovín


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka