Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Prij... hovädá a kravy smradľavým mužským odpadom splodené a smradľavým ženským odpadom okotené - vyvrhnuté, ktoré rozhodujú, čo je a čo nie je v súlade so zásadami faceboku  

https://vk.com/vlado.pavlik

     

          Vážení rómski spoluobčania,
Okolo 25 rokov sa zaoberám dôvodmi, ktoré sú príčinami Vašej biedy, ako aj všetkých tých negatív, ktoré s tým súvisia. A hneď v úvode Vám musím na rovinu povedať, že Vaše vytláčanie na okraj spoločnosti je od roku 1990 až po dnešnú dobu robené vedome a cieľavedome. Súčasťou tohto článku, ktorý nebude na túto tému posledným, v každom budú zverejnené nielen autentické dokumenty, ale aj analytické reality, ktoré sa nedajú spochybniť. Napríklad pod týmto článkom bude uverejnený text, ktorý som 29. 7. 2022 napísal na svoj facebookový status, ktorý sa týka hlavne rómskeho problému s vysvetlením, že Vy nie ste žiadni asociálni cigánski paraziti, ale skutoční asociálni paraziti sedeli a sedia v ponovembrových vládach a parlamentoch, VRÁTANE KOTLEBOVCOV A UHRÍKOVCOV, a behom troch hodín po uverejnení som bol zablokovaný na 30 dní. Ďalej vo forme dvoch príloh tu budú priložené dva články, ktoré som na svojom facebookovom statuse uverejnil 27. a 28. 7. 2022, taktiež ohľadom rómskej problematiky. Treba si uvedomiť, že Kotleba od začiatku, kedy Vás začal osočovať, šíriť nenávisť voči Vám, budoval si politickú kariéru, bol súčasťou stratégie štátnej moci, lebo vlastne cez neho a jeho ľudí si stále viac a viac skutočných parazitov robilo a robí živnosť na Vašich, vedome vyvolávaných problémoch, spojených s nešťastím, biedou a utrpením drvivej väčšiny Vašej populácie. Vy ste sa stali práčkou a čiernou dierou, kde miznú za posledných 30 rokov milióny eur, ktoré, akože mali ísť na riešenie a zlepšenie Vášho života. Pričom Európska únia a Slovenská republika sú na špici tohto organizovaného zločinu.

Vladimír Pavlík


https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yc/r/h-u9S5vs7xR.png
Nemůžeteniczveřejnit ani komentovat na 30 dní – 29. 7. 2022
Tohle je reakce na to, že jste už dřívzveřejniliněco, co porušovalo naše zásady komunity.
Tento příspěvek porušuje naše zásady týkajícíse nenávistných slovníchprojevů, a proto ho uvidíte jen vy.  · 
Sdíleno s: Veřejný
Veřejný
A taký malý odkaz pre Kotlebovcov, Uhríkovcov a im podobných tzv. kresťanov, národovcov a Slovákov, že asociálni cigánski paraziti nežijú v osadách, ale SKUTOČNÍ ASOCIÁLNI PARAZITI SEDELI A SEDIA V PONOVEMBROVÝCH VLÁDACH A PARLAMENTOCH, KAM PATRIA AJ KOTLEBOVCI A UHRÍKOVCI.

           · 
Sdíleno s: Veřejný – 28. 7. 2022
Veřejný
Pred pár dňami tu boli poslanci Európskeho parlamentu a navštívili niekoľko rómskych osád a ostali zhrození, lebo sa cítili ako v stredoveku. Boli s nimi aj dvaja slovenskí europoslanci, ktorí dlhé roky parazitujú na rómskom probléme, europoslankyňa Nicholsonová a europoslanec Peter Pollák starší. Ako to pri takýchto príležitostiach býva, opäť sa hovorilo o peniazoch, pričom ani jeden z tých mimoslovenských poslancov sa neopýtal, kde v skutočnosti skončili tie stovky miliónov eur, ktoré za posledných 30 rokov z Európskej únie boli poslané na Slovensko pre rómsku komunitu. Samozrejme že mlčali aj farizeji a pokrytci Pollák a Nicholsonová, ktorí veľmi dobre vedia, u koho všetkého tie peniaze skončili.
Na rómskom nešťastí parazitujú stovky gaunerov a kreatúr, ktorí si z ich biedy a nešťastia urobili dobre platenú živnosť. Veď si len zoberme, že v drahom hoteli 2-3 dni jeho účastníci bliakajú a tliachajú, ako naučiť rómske ženy starať sa o domácnosť, varenie, pečenie, o rodinu, a výsledná suma - stálo to všetko aj so stravou len 30-tisíc eur, ktoré mohli byť použité na zlepšenie života rómskej komunity. Lebo ako mi je známe, že rehoľné sestričky takéto niečo robia medzi rómskymi ženami priamo v ich domácnostiach, čo dokazujú aj konkrétne výsledky. Preto zastávam názor, práve týmto rehoľným sestrám by mali ísť tie milióny, ktoré budú nielen využité na pomoc a prospech pre Rómov, ale aj to, ŽE NEBUDE Z NICH UKRADNUTÝ ANI JEDEN CENT.

  · 
Sdíleno s: Veřejný – 29. 7. 2022
Veřejný
Nadväzujem na predchádzajúci môj príspevok ohľadom návštevy parazitných darmožráčov z Európskeho parlamentu, ktorých sprevádzali slovenskí parazitní darmožráči - poslanci Európskeho parlamentu Lucia Nicholsonová a Peter Pollák starší, pri návšteve rómskych osád. Keďže rómskym problémom sa zaoberám cca 25 rokov, nazbieral som nezvratné dôkazy, že problém tejto menšiny je riadený vedome a cieľavedome, aby bol čiernou dierou, kde sa za 30 rokov stratilo niekoľko miliónov eur, ktoré Európskou úniou boli poukázané na zlepšenie životných podmienok slovenských Rómov. Spolupracoval som aj, postupne, s piatimi či šiestimi vysokoškolsky či stredoškolsky vzdelanými rómskymi občanmi, ktorí mali vcelku dobrí prehľad o mnohých veciach, ale nakoniec to vzdali. Prečo? lebo keď zistili, aká je skutočná realita, tak prišli k záveru, že ich snahy sú zbytočné. Chobotnica, ktorá sa tu vytvorila od roku 1990 ohľadom tejto problematiky, hlavne sa jednalo o financie pre túto komunitu, postupne sa vypracovala na organizovanú zločineckú chobotnicu, tvoriacu niekoľko štátnych orgánov, iniciatív a občianskych združení, kde patrí aj špička rómskej úžery.
Verejne obviňujem Európsku úniu, že je v prednej línii tejto mafiánsko-zločineckej chobotnice pri vykrádaní dotácií, ktoré, akože majú byť určené pre slovenských Rómov. Pýtam sa, prečo napríklad títo paraziti, neslovenskí poslanci EP, spolu so svojimi slovenskými komplicmi, Pollákom a Nicholsonovou nepoložili VEREJNE, tú najzásadnejšiu otázku - KOĽKO MILIÓNOV EUR POSLALA EÚ ZA POSLEDNÝCH 30 ROKOV NA ZLEPŠENIE ŽIVOTNÝCH PODMIENOK PRE SLOVENSK7CH RÓMOV - A AKO SA S NIMI NALOŽILO? KOĽKO SA SKUTOČNE ROZKRADLO, A KOĽKO IŠLO NA POMOC PRE RÓMOV? A KOĽKO PARAZITNÝCH DARMOŽRÁČOV SI Z RÓMSKEJ BIEDY A NEŠŤASTIA UROBILO DOBRE PLATENÚ ŽIVNOSŤ?
Na Slovensku je niekoľko takých čiernych dier, kde nemiznú len milióny, ALE MILIARDY.

Uvediem názorný príklad slovenského zdravotníctva, kde, každoročne nejaká tá miliarda sa stratí - zmizne, neustále sa plače, že zdravotníctvo nemá peniaze. Niečo podobné s rómskou problematikou.
Na kongrese v Trnave bola Dzurindovou SDK dňa 4. 7. 1998 SCHVÁLENÁ Zmluva s občanmi Slovenska, keď v bode č. 9 sa hovorilo: ZASTAVIŤ OHROZOVANIE ŽIVOTA A ZDRAVIA OBČANOV ZVÝŠENÍM FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV NA ZDRAVOTNÍCTVO. Aká bola ale realita? Po šiestich rokoch vládnutia tejto pravicovo-fašistickej chunty vtedajší minister zdravotníctva Rudolf Zajac v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu 23. 4. 2004 PRIZNAL, ŽE NA SLOVENSKU ZOMIERAJÚ ĽUDIA, KTORÝCH BY BOLO MOŽNÉ ZACHRÁNIŤ, NO NA PRÍSTROJE A VYBAVENIA CHÝBAJÚ PENIAZE. To isté priznali v diskusnej relácii TV NJOJ Sedmička začiatkom januára 2005 vtedajší minister hospodárstva Pavel Rusko a poslanec za HZDS Tibor Mikuš.
Vrcholom cynizmu na účet slovenských občanov bolo, že minister zdravotníctva Rudolf Zajac dostal od Svetovej banky pôžičku 2,7 miliardy korún, NIE NA NÁKUP NOVÝCH PRÍSTROJOV A ZARIADENÍ, ALE NA VYSVETLENIE REFORIEM V ZDRAVOTNÍCTVE?!?!?! Otázka je - ČO PRE TIETO ZVERY A HYENY ZNAMENAL ŽIVOT RADOVÉHO SLOVENSKÉHO OBČANA?
Samozrejme, že cez tieto miliardy určených na vysvetlenie reforiem sa väčšina ROZKRADLA, PRESNE TAK, AKO V RÓMSKOM PROBLÉME. Treba si uvedomiť, že cez zdravotníctvo a rómsky problém sa POD DOHĽADOM A VEDENÍM CUDZEJ ŠTÁTNE MOCI VEDOME A CIEĽAVEDOME PÁCHAJÚ NIELEN EKONOMICKÉ ZLOČINY, ALE AJ ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI, PRI POSTUPNEJ LIKVIDÁCII SLOVENSKÉHO NÁRODA, ABY ZA CCA 60-70 ROKOV BOL V MENŠINE VO VLASTNEJ KRAJINE.


Prij... hovädá a kravy ktoré rozhodujú o tom čo porušuje zásady komunity na facebooku, ma zablokovali na 30 dní, lebo som porovnal židovskú hrdosť so zbabelosťou a mlčaním Slovákov na zločiny proti ľudskosti, ktoré na nich páchali členovia ponovembrových vlád a parlamentov

Vladimír Pavlík – ZABLOKOVANIE 14.5.2019 NA 30 DNÍ
12. května v 10:05
Neuveriteľný, ba až priepastný rozdiel medzi židovskou národnou hrdosťou a slovenskou tzv. národnou hrdosťou. V realite prehrávame vysoko na body, ale v mlčaní o zločinoch proti ľudskosti páchané po roku 1989 na slovenskom národe, vysoko vyhrávame. Aj keď neverím tomu číslu o obetiach holokaustu, ktoré Židia udávajú, tak v jednom som si na 100 % istý - ŽE AJ KEBY TÝCH OBETÍ HOLOKAUSTU BOLO LEN 100 TISÍC, AJ TAK BY TO ŽIDIA DENNODENNE SPOMÍNALI, ABY SA NA TO NIKDY NEZABUDLO. A teraz si to porovnajme so zbabelým, plebejským a poníženým slovenským národom, kde do tejto kategórie patrí cca 70-80 % dospelej populácie, zbabelo mlčiacej o tom, ako psychopaticko-sadistickí zločineckí vyvrheli národnosti slovenskej, každoročne od roku 1993, cez vykrádanie zdravotníctva, doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov Slovenska. Svojim mlčaním vlastne SÚHLASIA s týmito zločinmi proti ľudskosti, no pokiaľ mlčia tzv. Slováci a národovci, v skutočnosti zbabelé protislovenské nuly, ktoré sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov, najkresťanskejších kresťanov len dokazuje, ako veľmi im chýba vraždenie nevinných mužov, žien a detí v rokoch 1944-45 masovými vrahmi z POHG v mene Boha, národa a Slovenska ranou do tyla a s následným pádom do horiacej vápenky. A práve takýto, paradoxne, ako kandidáti na poslancov do Európskeho parlamentu nám tu sľubujú, ako tam budú hájiť a bojovať za Slovensko a Slovákov. PRIČOM, PARADOXNE, MLČIA O ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI PÁCHANÉ ZLOČINECKÝMI POLITICKÝMI VYVRHEĽMI NÁRODNOSTI SLOVENSKEJ NA VLASTNOM NÁRODE.
caution-traingle
Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity týkajícíse nenávistných slovníchprojevů, a proto ho nemůževidětnikdojiný.
Požádat o kontroluOK


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka