Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

Fiktívny list amerického Antikrista prezidentke Čaputovej  

https://vk.com/vlado.pavlik

       
Lieber Zuzanka, dovolím si reagovať na Tvoje odmietnutie diplomata Jána Gábora, ktorému si neumožnila pôsobiť na funkcii veľvyslanca, čo vzbudilo veľkú nevôľu vo viacerých kruhoch, aj diplomatických, keďže menovaný tu pôsobí 30 rokov, nikdy sa neviazal na žiadnu politickú stranu, bol a je považovaný za odborníka. Tebe, Zuzana, stačilo 5 minút na to, aby si odmietla návrh ministra, ktorý ho do funkcie slovenského veľvyslanca navrhol a odporučil, že nemôže riadiť ďalšiu zo slovenských ambasád. Je síce pravdou, že o svojej funkcii nielen publikuje a prednáša mladým diplomatom, pýta sa, ako im to bude vysvetľovať, že prečo prezidentka tak rozhodla po piatich minútach rozhovoru s ním, keď najskôr s týmto návrhom súhlasila, a nemala ani námietky pri jeho osobnom stretnutí s ním. Nechápe, prečo tak rozhodla až po jeho odchode z prezidentského paláca, pričom mu neoznámila ani prečo sa tak rozhodla, nekomentuje to ani jej kancelária. Má dôvodné podozrenie, že je to na zásah niekoho, kto chce na túto funkciu vo forme trafiky dosadiť niekoho bez príslušnej odbornosti.

Liber Zuzanka, keďže patríš medzi moju najponíženejšiu služobníčku, moje príkazy sú ti prednejšie, ako vlastný národ, dokážem pochopiť, že si si položila tú najzásadnejšiu otázku, či tento diplomat, ktorý nechce slúžiť americkému Antikristovi, má byť na čele ako slovenský veľvyslanec v ďalšej krajine?Samozrejme že s týmto nemohla súhlasiť ani americká ambasáda na Slovensku, ktorá už má pripraveného svojho riťoleza nielen Tvojho typu, ale aj typu Naďa, Hegera, Mikulca, Korčoka, Budaja, Smatanu, Kolíkovej, Remišovej a im podobných z tejto koalície, ktorý bude na čele slovenskej ambasády v dotyčnej krajine.
          Ty vieš dobre, lieberZuzanka, že pre mňa si jednotkou zadkolezectva, práve preto Ťa chcem upozorniť, že Ti vyrastá veľká konkurencia, ktorá už má v tejto profesii viac ako 20-ročnú prax. Je to Peťulienkomuc, muc, muc, Pepepelegrini, ktorý bol celú túto dobu zavŕtaný v análnom otvore Roberta Fica, ktorý, slepo mu veriac, sa mu staral o politickú a ekonomickú kariéru. Ani vo sne by mu nebolo napadlo, že muc, muc, muc, Peťulienko nielen kuje voči nemu pikle, čakajúc na vhodnú príležitosť, ale v jeho análnom otvore sa tak rozťahoval, až mu spôsobil zdravotné problémy. Všetko tomu nasvedčuje, že ani ja nedokážem zabrániť, aby vyhral voľby a zostavil vládu spoločne s liberálmi a s mojimi spriaznenými politikmi, pričom si je vedomý, že v mojom análnom otvore musí byť ešte väčším poníženejším služobníkom, ako Vy z tejto koalície. Takže, lieber Hedviga, tak som Ti  naznačil, čo máš urobiť, aby si nebola porazená.
Fiktívny list prepísal a preložil

Vladimír Pavlík


Diplomat o odmietnutí Čaputovou: Je rozdiel 30 rokov a 5 minút

„S ohľadom na celoživotnú prácu, ktorú som pre Slovenskú republiku urobil, mám morálne právo vedieť, kto je v pozadí tohto rozhodnutia a aké dôvody ho/ju k tomu viedli," povedal Ján Gábor o skutočnosti, že mu nebolo umožnené pôsobiť v diplomacii vo funkcii veľvyslanca.
čap, Pravda 14.07.2022 17:15

Aký máte pocit ako dlhoročný diplomat z toho, že nemôžete riadiť ďalšiu zo slovenských ambasád?

Dovoľte mi odpovedať slovami, že minister pozná mňa a moju prácu tridsať rokov, prezidentka sa so mnou rozprávala päť minút – kto dokáže lepšie posúdiť vhodnosť mojej nominácie? Nie je jedným z pretrvávajúcich neduhov v našom štáte aj po tridsiatich rokoch existencie samostatnej Slovenskej republiky nekvalifikované rozhodovanie o kvalifikovaných ľuďoch? Nebol som predsa navrhovaný na riaditeľa nemocnice, poisťovne alebo dôležitej stavby mosta.

Môže zamietavý postoj v Grasalkovičovom paláci nejako uškodiť vašej dobrej povesti?

O svojej práci publikujem a prednášam mladým diplomatom. Čo im mám teraz povedať, prečo mi prezidentka nedôveruje a odmietla návrh ministra? Pri všetkej úcte, ktorú prechovávam k úradu hlavy štátu, môžeme hovoriť o náležitom využití jednej z nemnohých ústavných právomocí, ktorými disponuje? Dobrá povesť človeka má vysokú cenu, ale nemenej vysokú hodnotu má aj transparentnosť rozhodovacieho procesu najdôležitejších štátnych inštitúcií.

Usilovali ste sa zistiť v Kancelárii prezidenta Slovenskej republiky (KP SR), aké výhrady proti vám mohla mať Zuzana Čaputová?

Najprv poznamenám, že proti takémuto rozhodnutiu neexistuje opravný prostriedok. Takže sa s týmto rozhodnutím musím zmieriť. Som však presvedčený, že aj s ohľadom na celoživotnú prácu, ktorú som pre Slovenskú republiku urobil, mám morálne právo vedieť, kto je v pozadí tohto rozhodnutia a aké dôvody ho/ju k tomu viedli. A opakovane som niekoľko mesiacov kontaktoval KP SR, ale bezvýsledne.

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka