Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator

Jeden z mála, ktorý nepatrí medzi facebookových bliakačov a tliachačov  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
           Pri prečítaní týchto prepojení, ktoré sú verejne prístupné, a sú ako príloha k tomuto môjmu krátkemu článku, ale málokto tomu rozumie, dotyčný autor, ktorý to zverejnil, patrí medzi to malilinké percento svetlých výnimiek. Keď som to objavil – našiel, tak to ma len utvrdilo v tom, prečo si cudzina najskôr vybrala Andreja Kisku, z ktorého urobili prezidenta, po ktorom si vybrali Zuzanu Čaputovú, z ktorej opäť urobili prezidentku. Čo je ale zvláštnym paradoxom, tieto dve osôbky,ktoré dovtedy nikomu nič nehovorili, ale mali jedno spoločné. Že sú vydierateľné a bezcharakterné, vzhľadom na prostredie, v ktorom vyrastali, že budú slúžiť cudzím záujmom. To že obaja boli zvolení, bolo aj zásluhou protislovenskej sluhovskej zberby z tzv. národa, patriacej na špicu spodiny a ľudského odpadu.

Vladimír Pavlík
 • Miroslav Cigánik
 • Takže, bez servítky, máme prezidentku pochádzajúcu z rodiny zlodejov a podvodníkov, prezidentku, ktorú si dosadila mafia...a občania to zožrali aj s navijákom...keď nemôže kryť zlodejov, svojich ľudí Špirko, tak ho úspešne zastúpil Lipšic.

  Miroslav Cigánik

  Doposiaľ sa Špirko snažil ostávať v anonymite. Teraz to porušil a verejne pred kamerami vystúpil so závažným vyhlásením. Záverom je, že podáva trestné oznámenie na ministra vnútra RobertaKaliňáka za sabotáž – podozrieva ho, že nariadil jeho stíhanie. Porozprával o prípade, na ktorom pracoval – a o obvineniach, že Kaliňák s Jánom Počiakom brali státisícové úplatky.

  Vlastníkom nehnuteľnosti na adrese Pezinská 58
  Vinosady 902 01, ktorú si uvádza v spoločnosti DaMiL spol. s r.o. brat prezidentky Čapútovej, je bývalý kandidát na funkciu špeciálneho prokurátora Vasiľ Špirko
  ŠpirkoVasiľ r. Špirko
  Pezinská 58/58, Vinosady, PSČ 90201, SK
  k.ú. Veľké Tŕnie (869554), obec Vinosady
  Miloš Grančič, DaMiL spol. s r.o., Daniel Strapák
  Pezinská 58
  Vinosady 902 01, Daniela Strapáková, ORTO spol. s r. o., Jozef Kuchta, Agrodružstvo Osikov, Alojz Vilček, AgroČergov, s.r.o., Ing. Slavomír Varcholík, Farma Bolešov, s. r. o., Ing. Jozef Kopačka
  Kameničany 68
  Kameničany 018 54, KAMEN, s.r.o., František Cvaško
  Školská 232/4
  Považská Bystrica 017 01

  Ďalší obvinení sú z rafinérie Petrochema Dubová - vedúci výroby Miloš K., obchodný námestník Jozef S. a vedúci zmeny Aleš Ch. Tí podľa polície vyrábali vykurovacie oleje kvalitou nerozoznateľné od nafty, a následne ich dodávali do čerpacích staníc cez spoločnosti ako NaftexTrade z Makova.
  Spolumajitelia firmy Zbyněk V. a František C. pripustili, že nakupovali olej z Petrochemy, ale popreli, že by ho následne predávali ako naftu.
  NAFTEX TRADE, s.r.o., Pod hájom 952/1
  Dubnica nad Váhom 018 41, František Cvaško
  Školská 232/4
  Považská Bystrica, HOTEL DYNAMIC INVEST s. r. o., Peter Vasko, Dušan Božik, ŠANGHAJ HAUSE s.r.o., JUDr. Ing. Pavol Križan


     PRINT RSS


               
  Hlavná stránka