Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Aj za tieto všetky ekonomické zločiny, zločiny proti ľudskosti, ako aj iné zločiny páchané na slovenskom národe, môžu Rusi a Putin?  

https://vk.com/vlado.pavlik

       

          Dokument, ktorý bude ako príloha k tomuto článku, evokuje vo mne otázku, či toto hovädo na ministerskej funkcii by mohlo prísť s takýmto návrhom napríklad po 21. auguste 1968, kedy tu boli prítomné vojská vtedajšieho Sovietskeho zväzu, bola tu tvrdá normalizácia, trvajúca do novembra 1989. Vtedy, údajne, sme sa od tohto všetkého za pomoci americkej a Západnej demokracie mali oslobodiť, a mal tu nastať ten najdemokratickejší, najľudskejší a najslobodnejší politický systém, ako nám to na Slovensku verejne prezentovala jedna amorálna a cynická osoba, ktorá omylom prírody dostala ženskú podobu, ktorú si americký Antikrist, Sorosovské zberby vytipovali za prezidentku, čo aj realizovali.

Vladimír Pavlík

Vladimír Pavlík

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka