Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

Aj za tieto všetky ekonomické zločiny, zločiny proti ľudskosti, ako aj iné zločiny páchané na slovenskom národe, môžu Rusi a Putin?  

https://vk.com/vlado.pavlik

         Aj za tieto všetky ekonomické zločiny, zločiny proti ľudskosti, ako aj iné zločiny páchané na slovenskom národe, môžu Rusi a Putin?

Napíšem tu niekoľko porovnaní na obdobie od Novembra 1989, ktoré považujem za najzločineckejšie obdobie nielen cez ekonomické zločiny, ale aj zločiny proti ľudskosti až po dnešnú dobu, a budem sa pýtať, či je to vinou Ruska, Putina, alebo amerického Antikrista a jeho riťolezov z ponovembrových slovenských vlád a parlamentov. Hoci sa budem opierať len o konkrétne a preukázateľné fakty, pokiaľ by som to napísal na facebook, o ktorom rozhodujú čo je a čo nie je v súlade s jeho princípmi, hovädá a kravy, majúce trvalé bydlisko v análnom otvore amerického Antikrista, bol by som okamžite zablokovaný a príspevok vymazaný.

Takže sa pýtam a porovnávajme. Koľko prosperujúcich podnikov tu rozkradli a vytunelovali zločinci z ponovembrových vlád a parlamentov, koľko takýchto podnikov zlikvidovali, položili na kolená, ľudí poprepúšťali, dohnali ich do biedy, sociálneho utrpenia a stresov? Vie mi niekto povedať, či v protiklade to urobili Rusi a Putin?

Či to slovenských politikov donútilo Rusko a Putin aby automobilky stavali na najúrodnejšej pôde, ornicu vyvážali do zahraničia, aby takto Slovensko postupne stratilo potravinársku sebestačnosť, a bolo odkázané na dovoz potravinárskeho odpadu z cudziny, kde to nežerie ani ich dobytok?

Či to slovenských politikov donútili Rusi a Putin, aby zlikvidovali sebestačnosť v chove prasiat, kráv, hydiny?

Či slovenských politikov donútili Rusi a Putin aby likvidovali lesy, drevo vyvážali do cudziny, ktorá, naopak, si svoje lesy šetrí a ochraňuje? Alebo z Vysokých a Nízkych Tatier urobili holé pláne, aby developeri tu mohli stavať? Prečo toto neexistuje vo vyspelých štátoch Európskej únie?

Donútili Rusi a Putin slovenských politikov, aby zo Slovenska sa stalo odkladisko jedovatých odpadov dovážaných zo Západu? Ako je to možné, že Rusi tu od roku 1990 nič podobné nedoviezli?

Donútili slovenských politikov Rusi a Putin, aby sa tu 30 rokov vykrádalo zdravotníctvo, kvôli čomu každoročne predčasne príde o život niekoľko tisíc nevinných ľudí, alebo či ich nútia, aby každoročne zo štátneho rozpočtu ukradli 3-4 miliardy eur, ktoré tu potom chýbajú, a sú nahrádzané pôžičkami zo zahraničia, pričom sme takto postupne stratili ekonomickú, politickú a sociálnu svojbytnosť?

Donútili Rusi a Putin slovenských politikov, aby prebrali od nemeckého nacizmu systém kolektívnej viny, kde následky za ich ekonomické zločiny sú prenesené na NEVINNÝCH obyvateľov, pričom mnohých takto dohnali k sociálnym samovraždám a k ekonomickej biede?
Donútili Rusi a Putin slovenských politikov, aby zobrali baníkom, ktorí v práci prišli o niektorú z končatín príspevky, cez ktoré sa im takto kompenzoval ich ťažký zdravotný stav, ako to urobila koaličná pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta cez ministra práce Kaníka a jeho štátneho tajomníka Beblavého?
Donútili Rusi a Putin ministra hospodárstva Sulíka, aby povedal na Aktualne.sk dňa 15. 12. 2008, citujem – PREČO MUSÍ BYŤ SLOVENSKO SEBESTAČNÉ V POTRAVINÁCH? Vyrobíme 20-krát viacej áut, ako spotrebujeme, tak prečo nemôžeme POTRAVINY NAPRÍKLAD PRÁVE ZA TIETO AUTÁ DOVÁŽAŤ?
Je to vina Rusov a Putina, že bývalý minister vnútra a obrany, absolvent dvoch vysokých škôl, ekonomickej a právnickej, pre denník Národná Obroda z 8. 9. 2001 povedal aj toto – STRETÁVAME SA S PRÍPADMI, KEĎ JE VEREJNE ZNÁME, KTO ROZKRADOL FIRMU, LEN AKOSI SA TO NEDÁ DOKÁZAŤ.
Je to vina Rusov a Putina, že Lars Christensen s Danske Bank povedal pre agentúru Reuters 18. 4. 2006, citujem – POD VEDENÍM DZURINDU SA SLOVENSKO STALO ÚŽASNÝM PRÍBEHOM O CESTE K BOHATSTVU. Je to vina Rusov a Putina, že to bolo aj na základe OŽOBRAČENIA SLOVENSKÉHO NÁRODA? 

A mám ešte pokračovať minimálne v ďalších dvadsiatich bodoch? Ako je to potom možné že americkému Antikristovi a Sorošovským zberbám, ktorí o sebe tvrdia, že sú najväčšími demokratmi na svete - TOTO NEPREKÁŽA? Odpoveď je jednoduchá - LEBO JE TO NA ICH PROSPECH.

Vladimír Pavlík

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka