Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

Normalizačné, diktátorské a blokujúce kreatúry smradľavého ľudského odpadu z topiek.sklikvidujú slobodu slova na diskusiách vo svojich článkoch  

https://vk.com/vlado.pavlik

          Jedna zo súčasných amorálnych, bezcharakterných cynikov, prezidentka Čaputová, ktorú si americký Antikrist aj so zberbami Sorosovskej tlupy vybrali za prezidentku aj práve preto, že pochádzala z podobnej strapákovskej čeľade ako prezident Kiska. Na jednom zo svojich verejných vystúpení povedala, že November 1989 priniesol ten najdemokratickejší a najľudskejší politický systém, aký sme tu doteraz mali. Že popri slobode a ľudských právach je tu konečne nastolená aj zákonnosť.

Jeho otec ako špičkový ruský riťolez, boľševický normalizátor, majúci v Poprade v tom období na starosti školstvo, zničil život mnohým deťom, ktorých rodičia boli považovaní za protištátne a protisocialistické živly, lebo mali iný názor na 21. august 1968, ako fanatickí normalizátori jeho typu, o čom som hovoril aj pred štyrmi rokmi v Poprade pri tomto výročí, v roku 2018. Jeho otca som vtedy vyzval, aby mu dal pár po papuli za to, že zradil jeho ideály a stal sa špičkovým americkým riťolezom. Na tejto spomienke bola prítomná aj samotná Zuzana Čaputová, už v pozícii kandidátky na túto funkciu po Kiskovi.Takže si pozrite, ako vyzerá tá sloboda slova zo strany topiek.sk v realite, ktorú propaguje Čaputová, kde som reagoval na článok pod nadpisom – Matovič pripustil koniec vlády na 1. septembra, ako aj jeho reakcie na Sulíka a SaS.


Vladimír Pavlík • pred 4 minútamiČaká sa na overenie od Topky.

Slovensko sa nezadržateľne blíži k ekonomickému, politickému a sociálnemu kolapsu, čo bolo dlhodobo, vedome a cieľavedome pripravované od roku 1990. Vzťahovať súčasnú situáciu na dve osoby, Sulíka a Matoviča je zavádzajúce, keďže občania nepoznajú čo tomu všetko predchádzalo. Nebudem tu rozoberať veci, ktorým by ľudia, nemajúci o tom vedomosti mohli porozumieť, napr. povolené vysťahovanie Sulíkových rodičov v čase normalizácie do NSR, uvediem tu ale, jednu z úloh, ktorú Sulík robil pre cudziu moc, jeho odpoveď na jednu z otázok pod zn. Gita na Aktualne.sk 15.12.2008,
citujem: - Pán Sulík, ako si predstavujete sebestačnosť v potravinách, jesť musí každý a poľnohospodárstvo ponúka pracovné príležitosti pre nezamestnaných na východe. V Bratislave ani netušíte, aké je to ťažké byť bez práce.

SULÍKOVA ODPOVEĎ - PREČO MUSÍ BYŤ SLOVENSKO SEBESTAČNÉ V POTRAVINÁCH? Vyrobíme 20-krát viacej áut ako spotrebujeme, tak prečo nemôžeme potraviny napríklad práve za tieto autá dovážať? (
Všimnite si, že všetky automobilky stoja na najúrodnejšej pôde, vrátane výstavby tejto najnovšej na východe, čo prakticky dojednal Sulík. Na rozdiel od toho, že pôda JE VEČNÁ, automobilky tu večne nebudú. Ale my sme takto postupne STRATILI POTRAVINÁRSKU SEBESTAČNOSŤ. Nemusím rozpisovať čo to znamená, a ešte bude znamenať.)

Matovičove myšlienky nie sú výplodom jeho mozgu, ale jeho paranoje, proti ktorej je Mečiar len učeň. Čo to viem o jeho začiatkoch, ako aj o tom, ako paranoja jedinca propagovaná cez vysokú politiku vie ovplyvniť občana. Matavičova paranoja je postavená na tom, že on si niečo vsugeruje, DOKÁŽE si to osvojiť, no a dokáže to aj presvedčivo povedať, aby ľudia tomu uverili.

A Ficovým voličom len toľko - je to paradox zo strany Smeru a Hlasu, keď boli ešte súčasťou Smeru, vytvorili gang skapatého Pašku, ktorý vykrádanie po Zajacovi a Dzurindovej koalícii doviedol za 12 rokov na samotný vrchol, vyčítať tejto koalícii, že nemá peniaze pre zdravotníkov, ako keby dovtedy sa zdravotníctvo nevykrádalo.

Táto koalícia má za úlohu doviesť túto republiku totálne do kolien, k čomu im napomáhajú aj UMELE PRIPRAVENÉ SANKCIE AMERIKY VOČI RUSKU CEZ PLYN, ROPU A ENERGIE, OD ČOHO SÚ ZÁVISLÉ OSTATNÉ ODVETVIA - bývanie, potraviny, zdravotníctvo......, načo najviac doplatí práve Slovensko a po ňom Česko.
Tak ako arizácia bola po Novembri 1989 NAHRADENÁ nebankovkami, nebudem tu spomínať ani ďalšie veci, o ktorých mlčí táto koalícia na čele s Čaputovou, tak dávam niečo na zamyslenie.

Výrok Larsa Christensena z Danske Bank pre agentúru Reuters, citujem – POD VEDENÍM DZURINDU SA SLOVENSKO STALO ÚŽASNÝM PRÍBEHOM O CESTE K BOHATSTVU – tak si to dajte do súvislosti.


Vladimír Pavlík

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka