Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

Aj tieto fakty budú hovädá a kravy, majúce trvalé bydlisko, obrazne povedané, v análnom otvore amerického Antikrista, ktoré rozhodujú čo je a čo nie je v súlade s princípmi facebooku, považovať, že nie sú s princípmi facebooku?  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
           

Hrozivá analýza odborníkov, že inflácia ochudobní slovenské domácnosti o viac ako 4-tisíc eur ročne, ukazuje nielen skutočnú a momentálnu silu amerického Antikrista, ale aj čosi navyše. Neviem, či nad Slovensko nezniesol veľký čierny mrak, ktorý tomuto národu zatemnil nielen mozog, ale aj stratu pamäti, ktorý ale tento čierny mrak prakticky rozšíril nad celou Európou.

Takže poďme od začiatku. Americký Antikrist si cez svojich bielych koní - zločineckých ukrajinských vojnových štváčov, dlhé roky budoval vo forme predsunutej základne v tejto časti Ukrajiny podmienky na neustále provokovanie Ruska, ktoré nakoniec malo vyústiť zo strany Ruska do obrannej vojenskej pozície, ale len do tej časti Ukrajiny, cca 18-20 % jej územia, kde zločinecký americký Antikrist mal umiestnené ničivé zbrane, ktoré mali byť použité voči Rusku, ako predvoj novej vojny voči nemu.

Zločinecký americký Antikrist veľmi dobre vedel, že skôr-neskôr zo strany Ruska príde k obranným vojenským akciám. Zločinecký americký Antikrist taktiež vedel, že ropa, plyn a energie sú položky, na KTORÉ sú naviazané stovky a stovky odvetví, ktoré sú potrebné na prežitie ľudstva. Práve preto, zločinecký americký Antikrist začal so sankciami na tieto tri ruské komodity, aby takto dosiahol NEÚMERNÉ A DRASTICKÉ ZDRAŽOVANIE týchto položiek, a ZAČAŤ TAK POSTUPNÉ VYHLADZOVANIE TÝCH NAJSLABŠÍCH JEDINCOV, aj bez koncentračných táborov a plynových komôr.

Prenesme to na Slovensko, ktoré už je, a BUDE NAJVIAC POSTIHNUTÉ VRÁMCI EÚ. Zločinecký americký Antikrist má v tomto najväčších pomocníkov z čeľade zločineckých a psychopaticko-sadistických vyvrheľov a smradľavého ľudského odpadu z ponovembrových vlád a parlamentov, pričom pri definitívnom vyhladzovaní mu bude najviac nápomocná táto koalícia, najskôr cez premiéra Matoviča a potom cez premiéra Hegera. Nemožno pomenovať aj ďalších pomocníkov, ponížené, zbabelé a sluhovské hoviadka slovenské, kam možno zaradiť cca 80 % dospelej slovenskej populácie. Paradoxne, ako prví budú na rade dôchodcovia, PRÁVE TÍ, KTORÍ V PRODUKTÍVNOM VEKU TÚTO REPUBLIKU VYBUDOVALI, ale aj im podobné skupiny - matky-samoživiteľky, ťažko zdravotne postihnutí či už po fyzickej či psychickej stránke, sociálne odkázaní... A po nich prídu na radu ďalšie skupiny občanov.

Uveďme konkrétne prípady. Pokiaľ tieto skupiny občanov zaplatia za plyn a elektrinu, nebudú mať na stravu, lekára a ďalšie položky, patriace k životu. Pokiaľ im nevyjde zaplatiť predražený plyn a elektrinu, budú odpojení od týchto komodít, ako bezdomovci budú vyhadzovaní na ulicu, budú si siahať na životy a ich byty budú za lacný peniaz odkupované zločineckými bankami, alebo zabavované exekútorskými gaunermi a fľandrami. Aj toto bude súčasť ďalšieho spôsobu vyhladzovania, pričom, pokiaľ už teraz si môžeme všimnúť, že na Slovensku nikto NEMÁ ODVAHU POVEDAŤ, ŽE SKUTOČNÝM A HLAVNÝM VINNÍKOM JE AMERICKÝ ANTIKRIST. Zločineckí politici a tzv. národ si toto osvojili a zbabelo mlčia. Terajšia opozícia radšej bude obviňovať túto koalíciu, kde je mnoho paradoxov, napr. keď gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, ktorí vykrádanie zdravotníctva cez gang skapatéhoPašku doviedli na samotný vrchol, obviňujú túto koalíciu, že ona môže za tento stav v zdravotníctve.

História zločineckého amerického Antikrista je najkrvavejšia za posledných 400 rokov. V prvopočiatkoch vyhubili milióny obyvateľov Afriky, Ázie, Indiánov ako pôvodných obyvateľov, vydrancovali ich nerastné bohatstvo. Keď si zoberieme posledných 100 rokov, zmrdy amerického Antikrista napadli množstvo štátov, okradli ich o nerastné bohatstvo, o život pripravili milióny a milióny nevinných ľudí. Keďže sa jedná o parazitných darmožráčov a leňochov, pričom tieto zmrdy amerického Antikrista prešustrovali všetko to čo rozkradli, k čomu sa bezpracne dostali, ich cieľ za posledných 30-40rokov je jediný - ZMOCNIŤ SA RUSKÉHO NERASTNÉHO BOHATSTVA, DOKONČIŤ VYHLADZOVANIE SLOVANOV, ZAČATÉ NEMECKÝM NACIZMOM.

Ruský národ a prezident Putin prežívajú obdobie, podobné nacistickej agresii voči ich krajine. Tak ako v tom prvom období ich krédom bolo - SMRŤ NEMECKÉMU NACIZMU, tak teraz ich krédom musí byť - SMRŤ AMERICKÉMU ANTIKRISTOVI, JEHO DEFINITÍVNE VYHLADENIE, UKONČENÉ V HORÚCOM PEKLE.

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka