Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Anonymní gauneri a hajzli a anonymné suky a fľandry z čeľade amerických riťolezov, ktorí rozhodujú čo je a nie je v súlade a zásadami facebookovej komunity ma zablokovali 27. 12. 2022 za príspevok, ktorý som tento deň o 16.00 napísal na svojom facebookovom statuse

           

          Dokonca zašli až tak ďaleko, že tento príspevok zmazali aj z mojej facebookovej nástenky, čo sa stalo prvý krát, čo som bol cca 40-krát zablokovaný na 30 dní, ale článok za ktorý som bol zablokovaný, vždy ostal na mojej facebookovej nástenke.Zároveň zverejňujem dotyčný článok za ktorý som bol zablokovaný, pričom nemám dojem, že by som napísal niečo, čo by som nemohol dôkazovo doložiť. Preto ho ukončujem týmito vetami – SMRŤ AMERICKÉMU ANTIKRISTOVI, NAJZLOČINECKEJŠIEMU VYVRHEĽOVI NA TEJTO PLANÉTE A JEHO ANONYMNÝM FACEBOOKOVÝM RIŤOLEZOM. VEČNÁ SLÁVA A PEVNÉ ZDRAVIE VLADIMÍROVI PUTINOVI, KTORÝ JE SCHOPNÝ NIELEN AMERICKÉHO ANTIKRISTA PORAZIŤ, ALE AJ VYHLADIŤ, AJ S JEHO RIŤOLEZMI.

Vladimír Pavlík


Na vašem účtu je zavedeno několik omezení.
Je to proto, že váš dřívější obsah nebyl v souladu s našimi zásadami komunity.
Tento příspěvek porušuje naše zásady ohledně nenávistných slovníchprojevů, takže ho vidíte jen vy.
Pokud váš obsah poruší naše zásady komunity znovu, můžedojít k omezení nebo zablokovánívašeho účtu.
Pokud si myslíte, že semýlíme, můžete s tímto rozhodnutím nesouhlasit.

 

Vladimír Pavlík
eotnpSrodstf 0mflg29if585u56977f5548613h3t4m19c38005if6c51f0  · 
Sdíleno s: Veřejný
Veřejný
Iste máte v pamäti výrok človiečika menom Uhrík, predsedu Republiky, ktorý na otázku čo si myslí o holokauste odpovedal, že on nie je historik. Paradoxne, tento človiečik-úbožiačik, ale by rád robil politiku na najvyššej úrovni. Úbožiačik, ktorý nedokázal ani povedať, že napríklad má iný názor na holokaust, ako napríklad Židia, napríklad v počte obetí. Úbožiačik, vyškolený na rozvrátenie ĽS-NS, nakoniec Kotleba by sa mohol vyjadriť, ako a cez aké chodníčky sa k nemu dostal, aby sa cez neho dostal na riadiace politické funkcie, aby potom, ako najúlisnejší slovenský sliziak stranu potopil a jej voličov pretiahol na svoju stranu. Ono svojim spôsobom netreba ani Kotlebu ľutovať už len za to, že do bodky splnil plán, aby na Slovensku nevznikla žiadna silná a skutočná národná strana.
Tak ako Mikloša a Kažimíra považujem za dvoch najsprostejších ministrov financií v rámci Európskej únie, Uhrík a Pellegrini spĺňajú všetky predpoklady, aby boli tým najzvrhlejším a najslizskejším slovenským odpadom, s hrubou vrstvou hadej kože, ktorou sú obalení. Uhrík spolu s Kotlebom majú plnú hubu imigrantov a Rómov, súc v pozícii bliakajúcich tliachačov, pričom svojim mlčaním podporujú masových vrahov pri vykrádaní zdravotníctva, alebo cez ekonomické reformy, sociálne samovraždy, nemajú odvahu, nejdú bliakať a tliachať pred luxusné nemovitosti zločincov, zlodejov, parazitných darmožráčov, sadistov, psychopatov, tupohlavých hoviad a kráv z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov.
Aj keď túto koalíciu považujem za zločineckú a zvrhlú, chcem veriť, že ľudia v referende nepodporia novú garnitúru zvrhlých zločincov, zlodejov zo Smeru, Hlasu, ĽS-NS, Republiky a im podobnej zberby, nech si to táto riťolezecká zberba v službách amerického Antikrista vychutná až do samého konca.


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka