Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Vám, Vy gauneri a hajzli z ponovembrových vlád a parlamentov, ktorí ste zo slovenských občanov urobili lacnú pracovnú silu pre novú garnitúru nacistického Antikrista, na jeho blahobyt, za cenu ich vlastnej biedy a utrpenia

       

          Dnes 10. 12. 2022 v ranných hodinách po dlhej a ťažkej chorobe zomrela slovenská herecká ikona Soňa Valentová, narodená v roku 1946, vo veku 76 rokov. Možno si položíte otázku, čo má jej smrť spoločné s nadpisom tohto článku? Nuž, zastávam názor, že má. Nebudem sa tu rozpisovať, že prioritou hitlerovského nacizmu bolo aj vyhladenie Slovanov, samozrejme, popri Židoch, čo sa realizovalo v koncentračných táboroch a plynových komorách, pričom medzi obeťami bolo aj množstvo detí, kam patria aj občania Slovenska.

          Žiaľ po Novembri 1989 vyhladzovanie vlastného národa prebrali jeho vlastní politici, členovia ponovembrových vlád a parlamentov cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva. Najviac postihnutí, tak ako v období hitlerovského nacizmu sú kategórie ľudí, ktorí už nedokážu tvoriť ekonomické hodnoty, ale pokiaľ boli v pracovnom pomere, tak budovali a vybudovali túto krajinu.

          A tak som sa z jej životopisu dozvedel, že JEJ DVE STARŠIE SESTRY ZAHYNULI  V KONCENTRAČNOM TÁBORE V OSVIENČIME, staršia Vierka mala 10 rokov a mladšia Erika mala len štyri roky. Nikto mi nevyvráti, že táto trauma  nezmizla z jej života, a často si musela klásť otázku, prečo? Lenže takéto niečo nepatrí do výbavy zapredancov, judášov, vlastizradcov z ponovembrových vlád a parlamentov.

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka