Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Plač Zuzanka plač, kúpime ti plakač, keď naplačeš plný, kúpime ti druhý

                  V nedeľu 4. 12. 2022 v politickej relácii O 5 minút 12 na STV1 bola jej hosťom prezidentka Zuzana Čaputová. Popri tom ako prezentovala svoje pochybné názory a fikcie, vlastne nepovedala nič rozumného, no ale potom prišlo to najhlavnejšie, začala sa sťažovať a vyplakávať, ako jej blížia, urážajú, aké klamstvá o nej šíria. Že Fico a Blaha sa o nej vyjadrujú ako o americkej slúžke, že si od nich berú príklad aj ďalší. Opätovne sa potvrdilo, že je majsterkou Slovenska v sebaľutovaní, vyplakávaní, ktorej neustále ubližujú, osočujú.... Jej minulosť patrí do kategórie zbabelej občianskej nuly, keďže ale už je prezidentkou z milosti amerického Antikrista, považuje sa za štát, takže každú kritiku či iný názor na svoju osobu považuje za urážku štátu. No a ktovie, či aj za urážku radových občanov, na ktorých, v skutočnosti, zvysoka serie, tak navrhuje tvrdú cenzúru.

          Čo je ale zaujímavé, že doposiaľ Ficovi a Blahovi nepripomenula, že má dosť dôvodov na to, aby ich považovala za masových vrahov, keďže bol to práve Smer, ktorý založil gang toho času už skapatéhoPašku, ktorý vykrádanie zdravotníctva po línii ekonomických zločinov, kvôli čomu každoročne predčasne zomrelo niekoľko tisíc nevinných obetí, doviedli na samotný vrchol, po vládach Mečiara, Dzurindu, Radičovej, Moravčíka, Matoviča a Hegera. A keď to všetko vynásobíme rokmi, v ktorých masoví vrahovia zo Smeru toto realizovali, tak sú to desiatky a desiatky tisícov nevinných obetí. Keďže aj ona samotná patrí do tohto najobludnejšieho zločineckého a zlodejského systému, ktorý tu nastal po Novembri 1989, vrátane zločinov proti ľudskosti, tak by mala len a len mlčať, pokiaľ sa niečo šíri o jej osobe, s ktorým ona nesúhlasí. Pričom týmto mlčaním, mám na mysli tie ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti, ako prezidentka hanobí, ponižuje a uráža ľudskú dôstojnosť nielen všetkých týchto, doposiaľ obetí, ale aj tých, ktorí doteraz týmito následkami trpia.

Keby som sa mal začať ja samoľutovať....

Na rozdiel od prezidentky Čaputovej, rodenej Strapákovej, som nikdy nebol v pozícii zbabelej občianskej nuly, dokázal som sa postaviť proti presile zla, aj keď som vedel, že moje šance sú nulové, a zo strany štátnej moci mi prinesú len zlo. Či sa už jednalo o obdobie pred novembrom 1989, alebo po Novembri 1989. Na rozdiel od rodičov prezidentky Čaputovej, moji rodičia zo mňa vychovali človeka aj s takými hodnotami, ktoré jej chýbajú. Neviem ako by sa tvárila, pokiaľ by sa verejne na internete a facebooku šírili také stupidityna jej osobu a jej rodičov, ako na mojich rodičov a moju osobu, samozrejme od anonymov, hoci tieto dva autentické dokumenty, ktoré sú súčasťou tohto článku, sú len 5-timi percentami. Pričom, paradoxne, mnohé boli šírené v spolupráci so štátnou mocou, a nebola žiadna snaha, aby tomu bolo zabránené.

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka