Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Mažeme, mažeme, úbožiaci z Nového času?

       

          Tento internetový bulvárny plátok uverejnil obsiahly článok, ako OĽaNO zareagovalo na spojenie Sulíka s odídencami z čeľade gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, toho času nového politického subjektu pod názvom Hlas-SD, pod vedením muc, muc, muc, Peťulienka Pepepellegriniho. 20 rokov bol zavŕtaný v análnom otvore Roberta Fica, kde kul pikle, ako ho podraziť, pričom nejako zabudol, že práve Fico mu budoval politickú a ekonomickú kariéru. Napriek tomu, že Sulík vedel, že predstavitelia Hlasu na čele s týmto prostituujúcim niktošom boli dlhoročnou súčasťou gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, že spoločne vytvorili gang, toho času skapatéhoPašku, ktorý vykrádanie zdravotníctva doviedol na samotný vrchol, po vykrádaní zdravotníctva počas vlád Mečiara, Dzurindu, Radičovej, Moravčíka, ale aj za vlády Matoviča a Hegera, ale len za obdobie ich koaličnej vlády.

Sulík, patriaci do čeľade najúlisnejších sliziakov, dlhodobo pracujúci v prospech cudzej štátnej moci, Nemecka, proti vlastnej krajine, po stránke politickej a ekonomickej, taktiež dobre vedel, že masoví vrahovia z čeľade gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, kam patrili aj poslanci terajšieho Hlasu, každoročne kvôli tomu doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov. Ako aj to, že počas ich vládnutia počet obetí sa vyšplhal do výšky niekoľko desiatok tisíc. Napriek  tomu, aby už povalil tretiu vládu, spojil sa s týmito masovými vrahmi na získanie ich podpisov, aby sa to mohlo realizovať v parlamente.

          Tak som do diskusie napísal tento príspevok, ktorý je súčasťou tohto článku, príspevok je faktografický, no mediálne prostitútky a mediálny odpad z Nového času to vymazali. Dôvodov majú niekoľko, nebudem sa už zaťažovať ich rozpisovaní, čitatelia si môžu urobiť úsudok či názor.

Vladimír Pavlík


Vladimír Pavlík  Váš komentář čeká na schválení cas.sk. – 1. 12. 2022
Nebudem tu teraz rozoberať, prečo v časoch najtvrdšej normalizácie Sulíkovi rodičia sa mohli vysťahovať do NSR. Treba ale na rovinu povedať, že Sulík dlhodobo pracuje v prospech cudzej štátnej moci na likvidácii slovenskej sebestačnosti. Jeho prioritou bolo likvidovanie slovenského poľnohospodárstva a uprednostňovanie nemeckých záujmov nad slovenskými.
Dňa 15. 12. 2008 Sulík odpovedal čitateľom Aktualne.sk na otázky. Jedna z otázok od autora menom Gita bola takáto: - Pán Sulík, ako si predstavujete sebestačnosť v potravinách, jesť musí každý a poľnohospodárstvo ponúka pracovné príležitosti pre nezamestnaných na východe. V Bratislave ani netušíte, aké je to ťažké byť bez práce.

Sulíkova odpoveď: - PREČO MUSÍ BYŤ SLOVENSKO SEBESTAČNÉ V POTRAVINÁCH? Vyrobíme 20-krát viacej áut ako spotrebujeme, tak prečo nemôžeme POTRAVINY NAPRÍKLAD PRÁVE ZA TIETO AUTÁ DOVÁŽAŤ?
Takže si urobte úsudok


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka