Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

Zločiny vysokej ponovembrovej politiky pod dohľadom amerického Antikrista  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
           

          Pokiaľ ste všímaví a zamyslíte sa nad divadlom, ktoré tu hrajú české a slovenské koalície a opozície medzi sebou, že každá opozícia by rozdala aj posledné gate pre, akože, blaho občana, ale nikdy nie zo svojho, čo nakradli, pokiaľ boli v koalícii. V protiklade s tým, každá koalícia vyplakáva, odkiaľ ma na to zobrať peniaze. Všimli ste si, či aspoň jeden jediný kus z týchto zločineckých politických gaunerov, ktorí sa v týchto dvoch zločineckých štátnych orgánoch vystriedali od roku 1991, VEREJNE vystúpil a povedal, ČI NÁM NÁHODOU NECHÝBAJÚ TIE KAŽDOROČNE ROZKRADNUTÉ MILIARDY ZO ŠTÁTNEHO ROZPOČTU, ktoré majú konkrétni zločinci a zlodeji, z ktorých sa tu vybudovali tisíce a tisíce luxusných zbojníckych vŕškov, nielen v ČR a SR, ale aj v zahraničí? Keďže tieto miliardy potom chýbajú v štátnom rozpočte, berú sa pôžičky zo zahraničia, pričom ČR a SR už stratili ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť. Nikto Vám totiž nevysvetlí, že tie rozkradnuté miliardy MAJÚ TÚ ISTÚ HODNOTU, AKO TIE POŽIČANÉ PENIAZE. A dnes sme otrokmi pre cudzinu a politikov, oligarchov, finančné skupiny, robíme na ich blahobyt. BA DOKONCA SME SI ZVYKLI NA ZNOVUZAVEDENIE NACISTICKÉHO SYSTÉMU KOLEKTÍVNEJ VINY NA NEVINNÝCH, KEĎ NÁSLEDKY ZA EKONOMICKÉ ZLOČINY POLITIKOV SÚ PRENESENÉ NA PLECIA RADOVÝCH OBČANOV, KTORÍ TU NIČ NEVYKRADLI ANI NEVYTUNELOVALI.

Uvedomte si, že vysoká politika je najzločineckejšou profesiou - a ŽIADNA ZMENA POLITICKÉHO A SPOLOČENSKÉHO SYSTÉMU SA NEROBÍ NA NÁHODU, ALE SA PRIPRAVUJE NIEKOˇKO ROKOV, POKIAĽ SA ZAČNE REALIZOVAŤ CEZ VOPRED PRIPRAVENÉ PODMIENKY. Ja osobne politikov delím na zločincov, väčších zločincov, ešte väčších zločincov, najväčších zločincov a vrchol zločineckej pyramídy. Všimnite si, že doháňanie nevinných ľudí k predčasnej smrti cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva sa tu považujú za nevyhnutné ekonomické reformy. Treba si uvedomiť, že politikom ide len o ich platy, pričom dobre vedia, že keď aj štát nebude mať peniaze, oni si na tie peniaze požičajú, bez toho, aby to splatili.

Neverte politikom, ktorí Vám sľubujú blahobyt a nápravu. Pri dnešnej realite totiž NEEXISTUJE, aby tie sľuby sa dali realizovať. Neverte politikom, ktorí v parlamente navrhujú, aby si vláda a parlament znížili platy. Robia to preto, lebo vedia, že im to neprejde, lebo väčšina to neschváli. Pokiaľ by to MYSLELI VÁŽNE, tak by každý mesiac mohli napríklad 10 % zo svojho platu venovať na dobročinné účely, čím by ostatných politikov a poslancov poriadne zaskočili.

A na záver niečo o dvoch ekonomických amatéroch, nedoukoch a diletantoch Ivanovi Miklošovi a Václavovi Klausovi, z ktorých Svetová banka a jej podobné zločinecké organizácie vyrobili reformných ekonomických géniov, hoci ich vedomosti nie sú ani na úrovni absolventov ekonomického minima pre stredné školy. Ich tzv. genialita spočíva v tom, že pokiaľ tu jedna koalícia rozkradne miliardy, tak sú jej ponechané, a následky, cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy vo forme ožobračovania, napr. cez drastické zdražovanie, škrtanie sociálnych výhod ktoré dovtedy vyplývali zo zákonov, sú PRENESENÉ na nevinných občanov a zločinci si užívajú nakradnuté. Nakoniec česká a slovenská realita za posledných 25 rokov nepustí. Práve títo dvaja hrobári slovenskej a českej ekonomiky nás dostali, teda to odštartovali, spolu s ďalšími ich pokračovateľmi, do dnešnej, nielen ekonomickej, ale aj sociálnej a politickej biedy. 


Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka