Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Keď deti z Považskej Bystrice ponížili masových vrahov vykrádajúcich zdravotníctvo z ponovembrových vlád a parlamentov, ktorých vygeneroval 70 %-ný smradľavý ľudský odpad z tzv. slovenského národa

https://vk.com/vlado.pavlik

         

          Keď som si dnes, ako každý utorok kúpil POVAŽSKOBYSTRICKÉ novinky, týždenník pre mesto a okolie, číslo 46 z 15. novembra 2022, tak na strane 7 bol článok aj s fotografiou pod nadpisom - DETI POMOHLI VYBICYKLOVAŤ PRE NEMOCNICU NOVÝ PRÍSTROJ. Jeho úvod začal týmto textom - Piaty ročník Detskej cyklistickej ligy Považia po dvojročnej pauze spôsobenej pandémiou prilákal na štart množstvo MALÝCH pretekárov, ktorí symbolickým štartovným prispeli na dobrú vec.

          Tak sa pýtam toho najzločineckejšieho smradľavého odpadu, ktorý sedel a sedí v ponovembrových vládach a parlamentoch, ako aj troch najvyšších ústavných zločineckých gaunerov - ponovembrových premiérov, predsedov parlamentov, prezidentov, ministrov vnútra, generálnych prokurátorov, veď vy nemáte právo ani na ľudskú smrť, ale len dlhodobé skapínanie v tých najukrutnejších bolestiach, ktoré by sa vám neustále predlžovalo. Zatiaľ čo politici 30 rokov drancujú a vykrádajú zdravotníctvo, tak malé deti dobrovoľnými príspevkami vám museli ukázať, čo je to ľudskosť.

          Čo je to za skurvený národ, pardon, tzv. národ, ktorý dokáže vygenerovať takýchto politikov? Ich trhová hodnota nie je ani na úrovni jedného kravského lajna. Skurvení gauneri a hajzli, napriek tomu že vedeli, aké kruté následky má vykrádanie zdravotníctva, keď každoročne kvôli tomu predčasne zomrelo niekoľko tisíc nevinných ľudí, napriek tomu to každoročne realizovali, až to dostali do stavu, z ktorého prakticky niet východiska. A ostatní gauneri a hajzli vyliahnutí z tzv. plebejského, sluhovského, zbabelého, no mimoriadne zákerného národa, ktorí sedeli a sedia v ponovembrových vládach a parlamentoch, spoločne, ako jedna zločinecká rodina, mlčia. Ani sa nečudujem novej garnitúre nemeckého nacizmu, keď jeho predchádzajúcej, vojnovej garnitúre sa podarilo vykántriť niekoľko desiatok tisíc Židov žijúcich na Slovensku, ktorých im slovenský národ podhodil, že sú nadmieru spokojní. Aj keď sa im nepodarilo vykántriť Slovákov – Slovanov len vďaka tomu, že boli porazení, tak 45 rokov po ich porážke úlohu masových vrahov prebrali Slováci – Slovania, z ponovembrových vlád a parlamentov voči vlastnému národu Slovákov – Slovanov. Preto sa ani nemôžeme čudovať, že máme najzločineckejších politikov v rámci EÚ a ich komplicov, cca 70 % tzv. národa. Ako aj to, že Novembrom 1989 vzniklo na Slovensku najzločineckejšie obdobie od roku 1946.

Vladimír Pavlík

   

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka