Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Banderovsko-fašistická ukrajinská zberba na radnici v Kyjeve v roku 2014 vyvesila obraz masového vraha Hitlera, s nápisom – HITLER OSLOBODITEĽ!
Hanba a hnus pre slovenských politikov, ktorí podporujú obdivovateľov Hitlera
 

https://vk.com/vlado.pavlik

           Treba k tomuto ešte niečo dodávať? Hľadať slová ospravedlnenia, alebo tvrdiť, že sa to nezakladá na pravde, alebo majster Slovenska a Európskej únie v šírení bludov, hoaxov, klamstiev, Juraj Smatana, bude tvrdiť, že sa jedná o fotomontáž? Ako sa k tomu vyjadr íbezcharakterný amorálny zvrhlík Zuzana Čaputová, ktorá má veľa spoločného s bezcharakterným amorálnymzvrhlíkom, Václavom Havlom, ktorý bez drdlania a mekotania nedokázal povedať jednu súvislú vetu? Čo chcú k tomu povedať riťolezi amerického Antikrista a novej garnitury nacistického Antikrista, Matovič, Heger, Naď, Korčok, Budaj, Smatana, Mikulec, Sulík, Zemanová, Káčer, a všetcii m podobní z vlád a parlamentu, ako aj riťolezecké médiá….?

Vladimír Pavlík

Nechce se tomu věřit.......!!?? 

Sdělovacími prostředky probleskly zprávy, že EU poskytne Ukrajině další finanční pomoc, tentokrát 20 miliard  EUR.   
Až Vám budou v peněžence chybět peníze, vzpomeňte si - ne kam, ale komu byly poslány. 
Až bude vyhlášena sbírka na léčení českého dítěte,  protože nejsou peníze , vzpomeňte si, kdo ty peníze dostal.  
Vzpomeňte si na tuto fotku.

 Textové pole:
Portrét masového vraha Hitlera visí na kyjevské radnici  -  únor 2014. 
 Na obrazu je nápis - Hitler osvoboditel.  


Hitler osvoboditel

https://a2larm.cz/2014/02/hitler-osvoboditel/

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka