Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

Nové garnitúry nemeckého nacizmu z Ameriky, NATO a Európskej únie sa nevzdávajú  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
           

Ceny rastú, inflácia je REKORDNÁ – najvyššia za posledných 20 rokov, hlásajú slovenské médiá. Zaujímavé, že ani pol slovom žiadna zmienka, čo je skutočnou príčinou, umele vyvolanou.

Súčasnému postupnému likvidovaniu českého a slovenského národa zo strany amerického Antikrista za pomoci dnešnej českej a slovenskej koalície bolo dlhé roky pripravované, pričom si bol vedomý, že sa mu to podarí, aj keď to bude trvať niekoľko rokov. Cez svojich benderovsko - fašistických bielych ukrajinských koní dlhé roky postupne rozmiestňoval rakety okolo Ruska, vrátane budovania laboratórií s ničivými bakteriologickými zbraňami. Putin dlhé roky ustupoval, prosil, pričom americký Antikrist vedel, že Putin donekonečna ustupovať nebude a obrannými vojenskými operáciami začne likvidovať miesta na Ukrajine, odkiaľ Rusku hrozilo smrteľné nebezpečenstvo. Stalo sa to 24. 2. 2022. Americký Antikrist so svojimi spolupáchateľmi z NATO, EÚ okamžite vyhlásili sankcie, DOBRE VEDIAC, ŽE NAJVIAC BUDE POSTIHNUTÁ EURÓPA, ktorú takto dostanú do svojho područia a závislosti.

Keďže americký Antikrist a jeho komplici po Novembri 1989 vylepšili nacistickú ideológiu k novým métam postupného vyhladzovania – likvidácie Slovanov aj bez koncentrákov a plynových komôr, ale cez ekonomiku, s prednostným použitím plynu a ropy na tieto účely. Na toto neuveriteľné zdražovanie, vyvolané cez sankcie voči Rusku dobre vedeli, že tie najslabšie časti obyvateľstva v Čechách a na Slovensku to nemôžu prežiť. Od neuveriteľne predražených cien plynu a elektrickej energie padnú na kolená. Pokiaľ zaplatia za predraženú energiu a plyn, bude to na úkor ostatných vecí, ktoré sú súčasťou ľudského života. Nebude na zdravotnú starostlivosť, primerané stravovanie, ošatenie, vitamíny, ich život bude plný stresov, nerátajúc ďalšie negatíva. A treba pripomenúť jeden z ďalších, mimoriadne dôležitých aspektov – NEUVERITEĽNÉ KAŽDOROČNÉ VYKRÁDANIE MILIÁRD ZO ŠTÁTNYCH ROZPOČTOV, PRIČOM AŽ TERAZ SA UKAZUJE, AKO TIE DESIATKY A DESIATKY ROZKRADNUTÝCH MILIÁRD OD ROKU 1990 – AKO PRÁVE TERAZ CHÝBAJÚ. No a vrcholom cynizmu českých a slovenských politikov je výhovorka, spojená s otázkou – ODKIAĽ NA TO ZOBRAŤ? Je ale mimoriadne zaujímavé, že ani jeden z členov ponovembrových vlád a parlamentov si nepoloží otázku – či práve teraz tie rozkradnuté miliardy nám tak chýbajú? Čo vlastne stojí za ich mlčaním? Odpoveď je jednoznačná – ICH SPOLOČNÁ VINA.

Lenže oni všetku vinu zvaľujú na Vladimíra Putina a Rusko. Zastávam ale názor, že aj napriek tomu, že čelia veľkej presile, že to nemajú a nebudú mať vôbec jednoduché – mali by to uniesť, mali by to prežiť. Jeden z dôvodov je aj ten, ŽE NIKTO NA SVETE BY NEBOL PREŽIL LENINGRAD A STALINGRAD, KTORÉ CHCEL NEMECKÝ NACIZMUS ZNIČIŤ CEZ VYHLADOVANIE, AKÉ V HISTÓRII SVETA NEMÁ OBDOBU, KEĎ ŽIVÍ JEDLI MRTVYCH, ABY PREŽILI. Pokiaľ by bol padol Leningrad a Stalingrad, svet by dostal úplne inú podobu. BOL BY BEZ ĎALŠÍCH MILIÓNOV ŽIDOV A SLOVANOV, KTORÍ BY BOLI VYHLADENÍ. Túžba po nerastnom ruskom bohatstve nedá americkému Antikristovi spávať, presne tak, ako nedala spávať nemeckému nacizmu..

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka