Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Niekoľko podobností pri zločinoch proti ľudskosti na slovenských občanoch zo strany nemeckého nacizmu a po Novembri 1989 zo strany ponovembrových vlád a parlamentov  

https://vk.com/vlado.pavlik
        

          Po Novembri 1989 som si s hrôzou uvedomil, aká silná kolaborácia veľkej časti slovenského národa bola s nemeckým nacizmom, hlavne pri vyhladzovaní Židov, žijúcich na Slovensku, a následná arizácia ich majetku. Že tieto gény zdedila drvivá väčšina členov ponovembrových vlád a parlamentov, že koncentračné tábory a plynové komory vymenili na páchanie zločinov proti ľudskosti cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva, že pokiaľ vo vojnovom období vyhladili prakticky všetkých Židov žijúcich na Slovensku, po Novembri 1989 začali cez ekonomiku vyhladzovať vlastných občanov. Tých najzraniteľnejších, ale, paradoxne, práve tých, ktorí túto republiku budovali. Od nemeckého nacizmu prebrali systém kolektívnej viny na nevinných, keď ekonomické zločiny politikmi napáchané, následky preniesli na plecia občanov. Samozrejme na úkor ich ďalšej biedy a ďalšieho utrpenia.

A potom nastúpil americký Antikrist...

          Ani jedna krajina nevznikala cez také množstvo nevinných obetí, obetí zločinov proti ľudskosti, cez vyvražďovanie pôvodných obyvateľov, ako krajina amerického Antikrista. Prvotné základy tvorili tí najzákernejší vrahovia, lupiči, násilníci z Európy, ktorí po odsúdení boli vyvážaní mimo tohto kontimentu na vykonanie trestu, pričom už sa nepočítalo s ich návratom do Európy. Nebudem tu rozoberať siahodlhú históriu, je mnohým ľuďom známa, chcem len pripomenúť, že prvotné gény týchto najzvrhlejších zločincov sa prenášajú z pokolenia na pokolenie aj po niekoľkých storočiach, v rôznych obmenách. Ja sa chcem zamerať na krajinu amerického Antikrista za posledných 80 rokov, ktorá sa začala zhodením atómových bômb na Hirošimu a Nagasaki, po ktorých ako agresori majú na svedomí nielen množstvo vojen, ale aj množstvo zločinov proti ľudskosti nielen cez ekonomiku.

          Momentálne medzi najzvrhlejšie zločiny amerického Antikrista je dlhoročná snaha na likvidáciu Ruska, ich desaťročné chúťky na ich nerastné bohatstvo, podrazenie Gorbačova, zneužitie Ukrajiny ako bieleho koňa pre svoje zvrhlé ciele, či už raketami namierených na samotné Rusko, či vybudovanie laboratórií na bakteriologické otravné látky. Dlhoročným provokovaním ich donútili k obranným vojenským akciám. Podotýkam, že tieto obranné vojenské akcie prebiehajú len v časti Ukrajiny, cca 25 % jej územia. Je tu veľký rozdiel medzi touto obrannou vojenskou akciou a vojnami, ktoré americký Antikrist na základe falošných, a vyskúšania si svojich nových zbraní napr. v Iraku, Líbyi, Juhoslávii, kde ničili a bombardovali celé krajiny.

Dali do kolien celú Európu    

          Že krajina amerického Antikrista je najviac zadlženou krajinou vo svete, ale aj najväčším svetovým parazitným darmožráčom, čo sa týka rozkrádania nerastného bohatstva a zotročovania ľudí, čo v prvopočiatkoch najviac pociťovali ľudia v Afrike, Ázii, ale aj v ďalších krajinách. Lenže ani to americkému Antikristovi nestačilo, málilo sa mu, dlhé desaťročia si robí zálusk na Rusko, jeho nerastné bohatstvo, zaviesť tam svoju demokraciu, ktorú ale vo vlastnej krajine neuznáva. Dokonca došiel až k takej zvrátenosti, že práve cez umelo vyvolané sankcie proti Rusku, NEVÁHA NIELEN EKONOMICKY, ALE AJ ĽUDSKY, LIKVIDOVAŤ AJ VLASTNÝCH SPOJENCOV V EURÓPSKEJ ÚNII. Robí všetko pre svoj vlastný prospech, cynicky zakazuje kupovať ruskú ropu, no sám zvýšil jej nákup o 40 % a s veľkým predražení predáva do Európy.

          Spolu so slovenskými politikmi, najzločineckejšími vyvrheľmi z celej Európskej únie, ako aj s najzbabelejším národom z celej Európskej únie, cca 70 %, urobili zo Slovenska najviac postihnutú krajinu. Že ju spoločne dostali do kolien, je slabý výraz. Zločineckí vyvrheli z pravicovo-fašistickej dzurindovsko-miklošovskej chunty hneď v prvopočiatkoch svojej koalície tu zaviedli nacistický systém kolektívnej viny, keď následky ekonomických zločinov za Mečiarovej vlády preniesli na nevinných radových občanov, čo malo pre nich katastrofálne následky. No a potom prišlo k niečomu, čo sa nepodarilo nemeckému nacizmu vo vojnovom období, keďže boli porazení, likvidácia či vyhladenie Slovákov - Slovanov.

          Túto úlohu s radosťou prebrali americký Antikrist, spolu so svojim dieťaťom, nacistickým Antikristom, s podporou ponovembrových vlád a parlamentov, keď nastalo tvrdé a drastické vyhladzovanie tých najslabších jedincov, ktorí nebudú mať z čoho zaplatiť plyn a elektrinu, prídu o svoj majetok, stanú sa z nich bezdomovci. A po nich bude nasledovať stredná vrstva, budú krachovať podniky, fabriky, nemocnice, sociálne zariadenia, školstvo, skrátka všetko, čo nebude schopné uhradiť umele a drasticky navýšené ceny elektriny a plynu. Bude drastická nezamestnanosť, a pri položení otázky, kto na to najviac doplatí, tak to budú občania, a pri položení otázky, kto najviac na tom zarobí, tak to budú nová garnitúra nacistického Antikrista a americký Antikrist. Pričom, paradoxne, už sú pripravené viaceré zločinecké skupiny, či už politicko-ekonomické, domáce a zahraničné, alebo bankárske, ktoré tieto ich osobné majetky budú za bagateľ skupovať.  

Vladimír Pavlík

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka