Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Americký Antikrist spolu so zločineckým NATO podporujú likvidáciu srbskej menšiny v teroristickom Kosove a znovu chcú vyvolať nový vojnový konflikt  

https://vk.com/vlado.pavlik
         Máme ešte v živej pamäti, ako pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta povolila, hlavne premiér Dzurinda, lietadlám arcizločineckého a teroristického spolku NATO prelet cez Slovensko, aby mohli zbombardovať Juhosláviu a Srbsko, v rámci pomoci pre najzvrhlejších kosovských teroristov a obchodníkov s ľudskými orgánmi. Preto považujem za svoju povinnosť tu zverejniť časť obsiahleho článku z facebooku, ktorého autorom je nielen vysoko kvalifikovaný historik, spisovateľ a publicista, ktorého terajšia pravicovo-fašistická zberba nenávidí až do morku kosti, hlavne preto, že jeho názory sú vysoko kvalifikované, historicky a dôkazovo podložené, ktoré vyvracajú bludy šírené touto politickou a mediálnou zberbou. Dávam do pozornosti tento príspevok o Srbsku a dokladám ho aj ďalším dokumentom, ktorý som už publikoval.

Vladimír Pavlík

Vždy budem pripomínať, že sme toho Srbsku dlžní tak ako málokomu. Srbi stáli vždy na našej strane a pomáhali nám v istom období viac ako ktorýkoľvek iný národ. V roku 1848 dodali zbrane pre štúrovské povstanie. V roku 1938, po Mníchovskej zrade, sa pred česko-slovenským veľvyslanectvom v Belehrade hlásili tisícky Srbov, ktorí chceli dobrovoľne bojovať a brániť našu vlasť. V roku 1968, keď nás prepadli vojská Varšavskej zmluvy, maršal Tito ponúkol zaskočeným dovolenkárom z Česko-Slovenska azyl a otvoril im koridor smerom na Západ. A ako sme sa odmenili my im? Otvorením vzdušného priestoru pre americké bombardéry smerujúce v roku 1999 na Juhosláviu… Dnes je čas tieto podlžnosti aspoň trochu splatiť. V situácii, keď sa Srbsko u predstaviteľov Severoatlantickej aliancie márne dovoláva ochrany srbskej menšiny v Kosove, keď je Belehrad zahnaný do kúta, by sa mala prezidentka Slovenskej republiky, vláda Slovenskej republiky i Národná rada Slovenskej republiky rázne postaviť na obranu Srbov. Je to naša povinnosť a náš záväzok voči nášmu odhodlaniu rešpektovať územnú celistvosť Srbskaautor Eduard Chmelár.

Príloha navyše – necenzurovane.net/07/albr.html – ktorá je taktiež svedectvom o veľkej odvahe a statočnosti Srbov pri záchrane ľudských životov vo vojnovom období, ako aj to, ako sa im tento netvor z čeľade amerického Antikrista neskôr „odvďačil“.

 

Zachráň Židovke Albrightovej život – ona sa ti bombardovaním odvďačí

         Máme ešte v živej pamäti, aký statočný a ľudský postoj zaujala v auguste 1968, ale aj po ňom, politická elita, ale aj občianska spoločnosť Juhoslávie, keď sme boli napadnutí a obsadení ruskými agresormi a ich lokajskými satelitmi. Československí občania, ktorí sa v tom období v tejto krajine nachádzali, alebo neskôr cez ňu emigrovali, nikdy nezabudnú na dobrosrdečnosť, nezištnú pomoc, súcit a lásku obyvateľov Juhoslávie.

         Prišiel rok 1999, a „demokratickí“ vrahovia z NATO sa rozhodli na tomto národe si vyskúšať svoje „demokratické hodnoty“. Možno vtedajšieho slovenského premiéra Mikuláša Dzurindu presvedčili, že ich bomby tam nebudú zabíjať, ale že po ich explóziách sa tam objavia nové domy, parky, detské ihriská... Takže jeho vláda povolila lietadlám NATO prelety cez Slovensko, aby potom nad Juhosláviou mohli spúšťať tie ich, „blahobyt“ prinášajúce bomby.

         Jedna z tých, ktorá o tomto barbarstve rozhodla, bola aj vtedajšia ministerka zahraničných vecí USA Madeleine Albrightová. Ktovie, či pri tomto vražednom akte si spomenula na svoje detstvo, keď nielen ju, ale aj jej rodinu zachránili statoční Srbi pred vyvraždením zo strany nemeckého fašizmu a nacizmu. Preto som sa jej to rozhodol nielen verejne pripomenúť, ale ju aj vyzvať na verejné ospravedlnenie srbskému národu, ktoré by spojila s niekoľkomesačným pokáním.

         Keďže Madeleine Albrightová pochádzala z českej židovskej rodiny, tak nielen jej, ale aj jej rodine hrozilo, že skončia v niektorom koncentračnom tábore, súčasťou ktorých boli plynové komory, čo sa prakticky rovnalo smrti. Akoby zázrakom sa im podarilo v roku 1939 utiecť z Čiech do Srbska. Statoční Srbi, riskujúc pritom vlastné životy, ich nielen zachránili pred koncentračným táborom, ale aj pred následným splynovaním. Skrývali ich, starali sa o nich ako o vlastných, dokonca im po šiestich mesiacoch zaistili bezpečný odchod do USA. Nikdy by ich nebolo napadlo, že neskôr, o šesťdesiat rokov, sa im z titulu svojej vysokej vládnej funkcie odvďačí bombardovaním, teda, podľa spôsobu vyvolenej židovskej elity, KTO DO TEBA CHLEBOM, TY DO NEHO KAMEŇOM.

         Na dotyčnej fotografii vidíme Madeleine Albrightovú po príchode do Srbska so svojou prvou láskou, kresťanským Srbom Ljutkom Popičom. Bolo by zaujímavé vypočuť si názory doteraz žijúcich Srbov, ktorí za cenu vlastných životov zachránili pred istou smrťou nielen ju samotnú, ale aj jej celú rodinu, a ktorá sa im o 60 rokov takto odplatila. Preto chcem touto cestou požiadať nielen všetkých čitateľov mojej internetovej stránky, ktorí majú v Srbsku priateľov a známych, ale aj tých, ku ktorým sa tento dokument dostane, tak potom v mene slovanskej vzájomnosti, nech sú mi nápomocní v posielaní a šírení tohto dokumentu do Srbska. Zároveň sa ale dištancujem od tých, ktorí vyznávajú farizejsko-slotovskú SNSácku slovanskú vzájomnosť, spojenú so sebeckou ekonomickou hrabivosťou pre seba a svojich blízkych, v spolupráci s cudzou štátnou mocou, a nenávisťou k vlastnému národu pri parazitovaní na slovanskej vzájomnosti.

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka