Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Koho v skutočnosti podporujú zločineckí gauneri, sadisti, psychopati a smradľavý ľudský odpad z českej a slovenskej koalície na úkor svojich vlastných občanov?  

https://vk.com/vlado.pavlik
       

          Najvýkonnejšia riťolezecká prašivina amerického Antikrista z českej a slovenskej koalície už tak hlboko klesla, že nemá konkurenciu v celej Európskej únii, pri podpore akýchsi banderovsko-fašistických vojnových štváčov z Ukrajiny, bielych koní Ameriky, NATO a nomenklatúry Európskej únie pri vyvolaní vojnového konfliktu s Ruskom. Že túto zberbu podporujú na účet vlastných občanov, na úkor ich biedy, utrpenia, postupného vyhladzovania len dokazuje, že to čo nedokončil nemecký nacizmus vo vojnovom období na týchto dvoch národoch, to po Novembri 1989 prebrali českí a slovenskí politici, pri postupnej likvidácii vlastných občanov. Predkladám ďalší dokument, ktorý len dokazuje, že nevinní ukrajinskí ľudia zomierajú pre blaho takých gaunerov a hajzľov, čo názorne dokumentuje aj táto príloha, ktorá je súčasťou tohto článku.

Vladimír Pavlík

Vysoce postavení ukrajinští představitelé přistiženi při  utrácení za luxusní nemovitostí ve Švýcarsku

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2022/06/11/flash-ukrajine-veskera-podpora-vime-co-a-koho-podporujeme/

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka