Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Povedzme si už konečne pravdu, ukážme verejne na masových vrahov z ponovembrových vlád a parlamentov, cez každoročné vykrádanie zdravotníctva  

https://vk.com/vlado.pavlik
       


          Pod týmto mojim príspevkom je niekoľko myšlienok z denníka Pravda, jedná sa len o časť, no nedá mi, aby som k tomu nezaujal stanovisko, keďže týmito zločinmi, z kategórie najzvrhlejších zločinov sa zaoberám cca 20 rokov. Nazbieral som toľko nezvratných dôkazov, že si môžem dovoliť nielen ostrosť môjho príspevku, ale aj prirovnania, ktoré viacerí budú či môžu považovať za nechutné vulgarizmy. Taktiež musím pripomenúť, že kvitujem snahu dotyčného denníka o týchto zločinoch proti ľudskosti napísať, ale zároveň aj pripomenúť, že je tu mnoho nepravdy, so snahou zavádzania, hneď v druhej vete nadpisu, aj keď sa nemusí jednať o úmysel. Taktiež dotyčného redaktora chápem, že si nemôže dovoliť napísať také argumenty a dôkazy ako ja osobne, ktoré už dlhé roky verejne hovorím a publikujem.

          Takže si to poďme rozobrať hneď od samotného nadpisu. Prvá veta nemá chybu, je pravdivá, ale aj drastická a odpudivá. Aj prvé dve slová v druhej vete nadpisu sú pravdivé, ale je totálny blud a klamstvo, že je to pre nečinnosť TEJTO vlády. Táto vláda je momentálne posledná v politickej a ekonomickej reťazi, ktorá žne len to, čo sa tu realizuje každoročne od roku 1993 až po dnešnú dobu. Začalo to vládou zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného paranoidného protislovenského škodcu, Vladimíra Mečiara. Po ňom toto vykrádanie zdravotníctva prebrala pravicovo-fašistická, dzurindovsko-miklošovská chunta, kde bol ministrom zdravotníctva akýsi Rudolf Zajac, pochádzajúci z prednovembrovej ortodoxnej neoboľševickej rodiny. Po Novembri 1989 zrazu pocítil aby sa stal najpravicovejším pravičiarom.

          Samozrejme boli tu ešte krátke vlády Moravčíka a Radičovej, ale vrchol pre masových vrahov, vykrádajúcich zdravotníctvo prišiel za éry gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, ktorá vytvorila gang, toho času už skapatého Pavla Pašku, nad ktorým držala ochrannú ruku, pričom z týchto zavrhnutia hodných zločinov, kvôli ktorým  každoročne PREDČASNE zomieralo niekoľko tisíc nevinných ľudí, mali aj dividendy.No a netreba zabudnúť ani na jedného z najúlisnejších sliziakovPeťulienkamuc, muc, muc, Pepepellegriniho, ktorému úspešne konkuruje predseda Republiky Uhrík, pričom, paradoxne, spoločne s gaunermi zo zločineckej smeráckej mafie a ďalšími, akože národnými a kresťanskými minispolkami obviňujú túto vládu, že zdravotníctvo nemá financie a je podvyživené. Asi vo svojej bohorovnosti prišli k záveru, že vlády Mečiara, Dzurindu, Radičovej, Moravčíka, vrátane Fica a Pellegriniho sa zdravotníctvo nevykrádalo a malo dostatok financií na svoju činnosť, aj vrátane finančného ohodnotenia všetkých profesií, ktoré tu pracujú.

          Že Matovičova a Hegerova vláda toto zdedili, aj napriek tomu ich možno zaradiť medzi spoluvinníkov, lebo neurobili nič preto, aby tieto zločiny proti ľudskosti iniciovali riešiť trestno-právnou zodpovednosťou. No a nesmieme zabudnúť ani na MV SR a GP SR, ktoré sa 28 rokov na toto nečinne prizerali, zbabelo mlčali a umožňovali, aby sa každoročne páchali tieto zločiny proti ľudskosti, a neplnili si povinnosti, ktoré im vyplývali zo zákona. Možno ich zaradiť medzi ŠPIČKOVÉ ZLOČINECKÉ ŠTÁTNE ORGÁNY. Kvôli objektivite treba pripomenúť, že mali ďaleko od nezávislosti, PRIČOM ONI O ŇU ANI NEBOJOVALI, ANI SA NESNAŽILI O ŇU BOJOVAŤ, aj keď vedeli, že o nich rozhodujú koaličné vlády a parlamenty. Čiže neboli nezávislé štátne orgány, ale politické orgány.

Skúsme si reálne rozobrať prvé dve vety, ktoré sú pod nadpisom – Je hrozné, že pre covid stúpli úmrtia spôsobené nedostupnou zdravotnou starostlivosťou. NO JE EŠTE HROZNEJŠIE, ŽE ĽUDIA UMIERAJÚ PRE NEČINNOSŤ VLÁDY. (Tá prvá veta zodpovedá reálnej pravde, no hádzať vinu len na nečinnosť tejto vlády, ktorá prebrala vytunelované a rozkradnuté zdravotníctvo, je klamstvom a dezinformáciou najvyššieho rangu. Je pravdou, že počas Matovičovej a Hegerovej vlády odišlo zo zdravotníctva najviac lekárov, zdravotných sestier, ako aj ďalších profesií, ale odišli kvôli následkom toho, ako sa od roku 1993 až po dnešnú dobu cez zločiny proti ľudskosti, ako následky vykrádania a tunelovania tohto rezortu. SAMOZREJME ŽE PENIAZE NA OHODNOTENIE LEKÁROV, ZDRAVOTNÝCH SESTIER A OSTATNÉHO PERSONÁLU CHÝBAJÚ, PRIČOM LEKÁRSKI ODBORÁRI TO VEĽMI DOBRE VEDIA. Že nehľadajú vinníkov aj v predchádzajúcich vládach, vyvolávajú rôzne špekulácie, vrátane aj tej, že sú riadení dnešnou opozíciou. – pozn. autora V.P.)

No a pri prečítaní tých viet v posledných troch odsekoch, každý obsahuje jednu vetu, len ukazuje presne to, čo som napísal v tomto článku.A LEKÁRSKYM ODBORÁROM DOPORUČUJEM, ABY PÝTALI PENIAZE AJ OD TÝCH, KTORÍ ICH OD ROKU 1993 AŽ PO DNEŠNÚ DOBU ROZKRADLI. PRIČOM DOBRE VEDIA, O KOHO SA JEDNÁ.

Vladimír Pavlík


Zbytočná smrť. Ľudia umierajú pre nečinnosť vlády

Marián Repa, Pravda 16.08.2022 19:00
Je hrozné, že pre covid stúpli úmrtia spôsobené nedostupnou zdravotnou starostlivosťou. No je ešte hroznejšie, že ľudia umierajú pre nečinnosť vlády.
Môžeme sa len domnievať, koľko z nich bolo tzv. odvrátiteľných úmrtí, no je zrejmé, že toto číslo bolo vyššie ako 5 000, vzhľadom na to, že niektorí sa v život ohrozujúcej situácii nedostali včas do nemocnice.

Je hrozné, že pre covid stúpli úmrtia spôsobené nedostupnou zdravotnou starostlivosťou. No je ešte hroznejšie, že ľudia umierajú pre nečinnosť vlády.

Ak premiér Eduard Heger sľúbil, že peniaze na mzdy zdravotníkov sa musia nájsť najneskôr do 30. júna a je polovica augusta, no riešenie je stále v nedohľadne, tak zodpovednosť za úmrtie tých pacientov, ktorí mohli byť operovaní, no nedostatok zdravotníckeho personálu to neumožnil, preberá táto vláda. Je absurdné, keď pre nečinnosť najvyšších štátnych úradníkov zbytočne umierajú ľudia.

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka