Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Treba mnohé veci prehodnotiť  

https://vk.com/vlado.pavlik
       

Prichádzajú chvíle, keď človek po 15-20 rokoch musí prehodnocovať a porovnávať isté veci, ktoré sa považovali a považujú priam za posvätnú kravu. Rozhodol som sa prehodnotiť dve obdobia, a porovnať ich. To prvé obdobie je od 21. 8. 1968 do konca roku 1989, spojené s normalizáciou a s prítomnosťou cudzích vojsk na našom území. To druhé obdobie je od roku 1990 po dnešnú dobu. Donútili ma k tomu viaceré veci, týkajúce sa ekonomických zločinov, zločinov proti ľudskosti, rozkrádania, tunelovania a rozpredávanie všetkého slovenského ziskového zahraničiu, likvidácia potravinárskej sebestačnosti, likvidácia našich lesov na prospech zahraničiu, likvidácia pôdy, vyvážanie kvalitnej slovenskej ornice do zahraničia, vzdanie sa našej vody v prospech zahraničia, ktorú sme dostali od Boha a samotnej prírody. Zadefinujem tu zločin proti ľudskosti so základnou definíciou - KDE NEVINNÝ ČLOVEK PRÍDE PREDČASNE O ŽIVOT, pričom sa tu použije 20-30 spôsobov. K tejto vete a poznaniu som dospel na základe výsledkov skúmania historikov, ktorí sa zaoberali holokaustom a dospeli k tomuto poznaniu - HOLOKAUST NIE JE LEN PREDČASNÉ UKONČENIE ŽIVOTA V PLYNOVEJ KOMORE ČI KONCENTRAČNOM TÁBORE, ALE HOLOKAUST ZAČÍNA UŽ POPIERANÍM ZÁKLADNÝCH ĽUDSKÝCH PRÁV PRED TÝMTO SAMOTNÝM AKTOM.

Keď to premietneme do obdobia po Novembri 1989 až po dnešnú dobu, najzločineckejšieho obdobia po politickej, ekonomickej, sociálnej, ľudsko-právnej reality od roku 1948, tak možno konštatovať, že zločiny proti ľudskosti končiace smrťou nevinných osôb sú len predohrou a konečným výsledkom k postupnému vyhladzovaniu, ale bez koncentračných táborov a plynových komôr. Pričom v prvopočiatkoch sú taktiež popierané ich základné a ústavné ľudské práva.
A pokračujeme ďalej - v tom prvom období Sovietiani cez tieto vojská či ich vládu nerozkrádali náš štátny rozpočet, netunelovali a nerozkrádali naše podniky, ani bankový sektor, nedávali ich do krachu, s následným predajom cudzine. Nedrancovali sa naše lesy, drevo nešlo do zahraničia, voda a jej zdroje patrili štátu, boli sme potravinovo sebestační, naši ľudia neboli lacnou pracovnou silou ani pre Sovietov, ani pre Západ. Nevyvážal sa zo zahraničia ku nám odpadový a jedovatý materiál, nevykrádalo sa zdravotníctvo, ľudia neboli doháňaní k predčasnej smrti kvôli jeho vykrádaniu, neexistoval kolaps zdravotníctva, neexistovali sociálne samovraždy. Nerealizoval sa nacistický systém kolektívnej viny na nevinných, kde následky za ekonomické zločiny vyvrheľov, sadistov a psychopatov z vysokej politiky boli prenesené na nevinných občanov, čo všetko je súčasťou ponovembrového obdobia v mene amerického Antikrista, Európskej únie a vlastizradných slovenských politikov. A mohol by som tu písať o ďalších a ďalších zločinoch, zločinoch ekonomických, zločinoch proti ľudskosti, a porovnávať obidve obdobia. Asi toľko, v skratke, slovenskí politickí riťolezi amerického Antikrista. Nemožno zabudnúť ani na pohrobkov nacistického Antikrista, ktorých predchodcovia tu vo vojnovom období vykántrili niekoľko desiatok tisíc Židov žijúcich na Slovensku, aj cez udávanie slovenských občanov, ktorí potom arizovali ich majetok. Pričom tých udavačov je tu neúrekom aj po Novembri 1989.

Vladimír Pavlík


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka