Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Je americký Antikrist rodičom, starým rodičom a prastarým rodičom nacistického Antikrista?  

https://vk.com/vlado.pavlik

          Nacistický Antikrist vyhladil v koncentračných táboroch a plynových komorách milióny Židov a Slovanov. Že to nedokončil, hlavne pri Slovanoch, má najväčšiu zásluhu vtedajší Sovietsky zväz. Posledných niekoľko rokov názorne ukazuje, že túto úlohu prebral americký Antikrist, ktorý, a možno sa pýtať, je vlastne rodičom, starým rodičom a prastarým rodičom nacistického Antikrista, ktorý na vyhubenie a vyhladenie nepotrebuje ani koncentračné tábory, ani plynové komory? Dokázal to cez sankcie voči Rusku, ktoré úmyselne vyprodukoval cez komodity, od ktorých sa odvíja všetko, čo má ľuďom zabezpečiť dôstojné prežitie,  ktoré cez svoje biele kone na Ukrajine vyprovokoval k obrannému vojnovému konfliktu. Všetci vieme, že sa jedná o elektrinu, plyn a ropu. Pričom, paradoxne, krajina amerického Antikrista nikdy nebola napadnutá a okupovaná, oni len napádali, okupovali a vraždili. A ich posledným, naplánovaným bonusom bolo, dostať Európu do kolien. A oni, ako jediní, ktorí toto vyvolali, mali z toho ekonomický profit.

          Zločinecké európske vlády prijali túto hru zločineckého amerického Antikrista, ktorý, aký to paradox, ZA POMOCI POHROBKOV NACISTICKÉHO ANTIKRISTA cez sankcie proti Rusku, vyhladzujú vlastné národy, kde prím hrajú terajšia česká a slovenská koalícia. Neľudsky vyhnané ceny plynu a energií, na ktoré sú naviazané ďalšie odvetvia potrebné na prežitie, budú mať za cieľ, že ľudia, ktorí to nedokážu splácať, prídu o svoje domovy a nemovitosti, budú z nich bezdomovci. Nehovoriac o ďalších ekonomických zločinoch a zločinoch proti ľudskosti, hlavne cez zdravotníctvo, poľnohospodárstvo, sociálny systém.....

Už to nie je verejným tajomstvom, že Slovensko je na pokraji bankrotu a spolu s Českom je momentálne na tom v rámci EÚ najhoršie. Kladiem si otázku, to až tak vo svojej zbabelosti klesli tieto dva národy, vrátane ostatných národov Európy? Že sa len nečinne prizerajú nad modernými metódami vyhladzovania zo strany amerického Antikrista a jeho spojencov, ktorí riadia dotyčné štáty, pri postupnom vyhladzovaní vlastného národa. To čakajú, že to Putin za nich vybojuje? Je to jediný politik, ktorý dokáže zničiť amerického Antikrista, pričom občania Európy sa len nečinne prizerajú, čakajúc ako ovce, na svoju likvidáciu?

Či národy týchto krajín nedokážu tiež nahlas zakričať - SMRŤ AMERICKÉMU ANTIKRISTOVI, ktorého treba nielen poraziť, ale aj vyhladiť, ale to začať aj realizovať verejnou podporou prezidentovi Putinovi. A každý národ by mal urobiť krátky proces s vlastizradnými politikmi, ktorí sú na strane amerického Antikrista pri postupnom vyhladzovaní vlastných spoluobčanov.

A čo sa týka Slovenska, tak si všimnime niečo, od čoho závisia taktiež naše osudy a životy. Ako tlupy zločineckých psychopaticko-sadistických, parazitno-darmožráčskych, ako aj tupohlavých hoviad a kráv, čo sedeli a sedia v ponovembrových vládach a parlamentoch, lebo ich do takýchto kategórii môžeme rozdeliť, ako jedna zločinecká protislovenská rodina mlčia o tom, koľko miliárd sa tu od roku 1990 po dnešnú dobu rozkradlo. Ako aj to, že poznáme nielen konkrétnych majiteľov, ale aj to, že na Slovensku je niekoľko tisíc zbojníckych vŕškov, vybavených nadštandardným blahobytom, vrátane stoviek tých v zahraničí, na ktoré si ich majitelia nezarobili, ale ich získali z rozkradnutých štátnych rozpočtov. Hoci oni tu nič nevybudovali, rozkradli, teda,  privlastnili si to, čo tu vybudovali druhí, pričom, práve, paradoxne, tieto skupiny, v drvivej väčšine v dôchodkovom veku, sú v pozícii žobrákov.
SLOVENSKO NUTNE POTREBUJE NIELEN UZÁKONENIE TRESTU SMRTI, ALE AJ VYHLÁSENIE VÝNIMOČNÉHO STAVU NA OCHRANU EKONOMICKÝCH ZÁUJMOV SLOVENSKA, S PLATNOU RETROAKTIVITOU OD ROKU 1990.

Vladimír Pavlík

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka