Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator  

Americký Antikrist začína postupne cez plyn, ropu a energie vyhladzovať český a slovenský národ  

https://vk.com/vlado.pavlik

 
            Znie ten nadpis neuveriteľne, alebo sa javí ako fantasmagória? Vôbec nie. Bolo by trebárs pred tridsiatimi rokmi nás napadlo, že ideály nemeckého nacizmu v tom najzločineckejšom systéme sa tu  opätovne objavia, teda, dostanú zelenú? Že koncentračné tábory, plynové komory či systém kolektívnej viny na nevinných sa vymení cez ekonomické zločiny a rozkrádačky za, naoko, ľudskejšie metódy, pričom v niektorých prípadoch, pokiaľ porovnáme vojnové obdobie a povojnové obdobie, tak v tom povojnovom období boli niektoré zločiny proti ľudskosti ešte cynickejšie? Pod dohľadom amerického Antikrista, ktorého podporujú českí a slovenskí politici, zapredané médiá, a zbabelí slovenskí občania sa začalo POSTUPNÉ VYHLADZOVANIE českého a slovenského národa. Koncentračné tábory a plynové komory americký Antikrist nahradil rozpútaním drastického zdražovania cez sankcie proti Rusku, cez jeho vyprovokovanie k obranným vojenským akciám, aké tu doteraz neboli, cez plyn, ropu, energie, ďalšie, im podobné komodity, v podobe sankcií voči nemu, čo má katastrofický dosah prakticky na všetko, čo súvisí a čo je závislé od plynu, ropy a energií. To čo nedokončil nemecký nacizmus, hlavne voči starým ľuďom a zdravotne postihnutým, ale aj najslabších vrstiev obyvateľstva mladšieho veku, to dokončí americký Antikrist, ktorý si nielen osvojil nemecký nacizmus, ale ho aj povýšil do najvyšších dimenzií. Dokonca takto umorí aj svoje biliónové dlhy, ako najzadlženejší štát vo svete, pričom, paradoxne, ešte aj, hlavne, Európska únia bude na ňom závislá.

          Realita ukazuje, že Slovensko bude najviac ohrozené v rámci celej Európskej únie. Položme si otázku, koľko ľudí nebude schopných uhrádzať tieto komodity, budú vypnutí od plynu, energie, nebudú mať na stravu, nebudú mať z čoho riešiť svoje zdravotné problémy, dostanú sa do stavu bezdomovcov. Neuveriteľné stresy sprevádzajú ľudí, ktorí majú hypotéku, doteraz ju ako tak dokázali splácať, teraz keď nebudú mať na to, prídu prakticky o všetko. Bude stúpať počet samovrážd, stresov, psychických utrpení. Nielen americký Antikrist naplní svoje ideály, ale aj jeho najbližší komplici z tejto koalície, pod vedením Čaputovej, Hegera, Matoviča, Naďa, Mikulca, Korčoka..... VEĎ TO JE JEDEN Z HLAVNÝCH CIEĽOV AMERICKÉHO ANTIKRISTA A JEHO KOMPLICOV Z VYSOKEJ POLITIKY, ZNOVU REALIZOVAŤ POSTUPNÝ ZÁNIK SLOVENSKÉHO NÁRODA, ABY V PRVEJ ETAPE JEHO OBČANIA BOLI V MENŠINE PRED OBČANMI INÝCH NÁRODNOSTÍ, ŽIJÚCICH NA SLOVENSKU.

          Zoberme si realitu, ktorá nastala po Novembri 1989. Najskôr bola prezentovaná ako ten najdemokratickejší a najslobodnejší systém, kde nebudú porušované ľudské práva, kde zákony budú platiť pre všetkých rovnako. Nikde v texte ústavného sľubu, podpisovaný každým členom vlády a parlamentu, nebolo napísané že môžu prijímať také zákony, pomocou ktorých budú ekonomické zločiny beztrestné, lebo boli páchané v súlade so zákonom. Keďže toto rozkrádanie bolo také drastické, pričom, paradoxne, bolo dané do rubrík tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem, kde sociálne samovraždy mali základnú podstatu v tom, že boli súčasťou zavedenia systému kolektívnej viny podľa nacistického systému.

          Pokiaľ si to rozoberieme, keď ideme do hlbšej podstaty, tak následky kolektívnej viny na nevinných, kde sú na nich hodené následky za ekonomické zločiny, napáchané za Mečiarovej vlády, pričom zločinci a zlodeji z Mečiarovej vlády si užívajú nakradnuté a následky pravicovo-fašistická dzurindovsko - miklošovská chunta, cez akési nevyhnutné ekonomické reformy prenesie na tých, ktorí sa nielen na tomto nepodieľali, ani netunelovali naše banky a ziskové podniky. Čo je ale neuveriteľný paradox, ani jedna vláda, ani jeden parlament neodsúdili tieto zločiny proti ľudskosti.

          A k tomu ešte povinné MLČANIE všetkých zločineckých vyvrheľov a smradľavého ľudského odpadu z ponovembrových vlád a parlamentov, ako tu teraz chýbajú tie desiatky a desiatky rozkradnutých miliárd za posledných 30 rokov, PRIČOM SÚ ZNÁMI NIELEN MAJITELIA, ALE AJ TÍ, KTORÍ TO CEZ ZÁKONY UMOŽNILI. Zločineckí vyvrheli a smradľavý ľudský odpad z ponovembrových vlád a parlamentov dobre vedia, že oni za svoju zločineckú, zlodejskú a parazitno-darmožráčsku činnosť budú mať vždy zaplatené nielen zo štátneho rozpočtu, ale aj cez zadlženie Slovenska, samozrejme, že na úkor nevinných radových občanov.

Vladimír Pavlík.

Vodka dominuje americkému trhu liehovín


Zdieľať na VK

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka