Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Slovensko - krajina v rukách oligarchov a mafie  

         

V novembri 2013 som  v článku s názvom Ficoharabinlandia –krajina v rukách mafie, uverejnenom na stránke
https://www.scribd.com/document/187827395/mafiolandia konštatoval, že len zbabelým  lokajom a prisluhovačom od rodu nevadí, že ich riadia a okrádajú politickí zločinci pokrvne spojení s mafiou. V tom  čase ešte Harabín bozkával Fica len aby si udržal funkciu predsedu Najvyššieho súdu SR.  

Moje slová sa žiaľ naplnili. Brutálnou a bezohľadnou dvojnásobnou vraždou mladého novinára Kuciaka a jeho snúbenice  sa Slovenská zločinecká republika dostala medzi žumpu a suterén najskorumpovanejších štátov sveta ovládaných komunisticko-KGB-eštebáckou oligarchiou  prepojenou s mafiou.

 Citujem zo sociálnej siete:

Bola to definitívna poprava  demokracie a právneho štátu na Slovensku, ktoré  skutočnú demokraciu a právny štát nikdy nepoznalo.  Brutálna vražda novinára a jeho milovanej priateľky je ďalším dôkazom že Slovensko sa zmieta v kríze, chaose a zločine. Oligarchovia o ktorých často písal aj Ján Kuciak, prepojení s politikmi rozkladajú krajinu.  Deje sa tak za asistencie nefunkčného Policajného zboru na čele s prezidentom a klamárom Tiborom Gašparom, poskokom  ministra vnútra Róberta Kaliňáka, ktorý sám figuruje vo viacerých kauzách.  Namiesto skutočnej trestnej činnosti, boja s daňovými podvodníkmi a brutálnymi vraždami, bojujú špeciálne útvary NAKA proti potlačovaniu slobody práva prejavu a slova, ako v prípade nezmyselného  neprimeraného a neopodstatneného zásahu špeciálnej jednotky v pondelok o 26.2.2018 v byte  Tibora Eliota Rostasa, vydavateľa časopisu ZEM a VEK  a ďalších.

Ján Kuciak písal o talianskej mafii, podvodoch s DPH a eurofondami, prepojení so slovenskými politikmi  a hlavnou radkyňou premiéra Fica, Máriou Troškovou. Písal o daňových podvodoch mnohých slovenských zlodejov, ktorých obyčajní ľudia  poznajú z programu oligarchistickej televízie Markíza, ,,Smotánka,, ako vrcholových a úspešných podnikateľov a sponzoroch politických strán, prepojených rodinnými, obchodnými a kamarátskymi väzbami na popredných slovenských politikov. Predseda vlády Róbert Fico pompézne ako za čias Vladimíra Mečiara, ponúkol 1 000 000 eur, čím stanovil cenu životov a dehonestoval život Jana Kuciaka a jeho priateľky nepriamo stanovením ich ceny. Róbert Fico, ktorý býva ako podnájomník u daňového podvodníka a kamaráta Bašternáka, o ktorého podvodoch a prepojeniach na politikov písal aj Ján Kuciak, nemá ani kúska hanby a studu prezentovať sa a ponúkať milión eur za vyšetrenie tejto brutálnej nájomnej vraždy s podpisom mafie.

 Citujem slová generálneho prokurátora Čižnára, vytrhnuté z kontextu ,,rozpútame peklo,,. Vy lokaji a skorumpovaní policajti, príslušníci SIS, sudcovia, prokurátori a vysokí štátni úradníci spolu s Robertom Ficom a ostatnými slovenskými politikmi ste ho už dávno rozpútali. Mnohí z Vás ste sa nechali naverbovať do služieb oligarchov a finančných skupín a spolu s nimi tunelujete, drancujete, rozkrádate a ožobračujete túto krajinu, okrádate občanov Slovenska a beriete budúcnosť ich deťom. Áno vytvorili ste im peklo v krajine, ktorá  kedysi prosperovala.

 Teraz sa na smrti týchto dvoch nevinných ľudí priživujú politické strany a politici sa zlietajú ako supy, len aby sa mohli ukázať v dobrom svetle a zmanipulovať ľudí, že ich strana je iná a oni sú tí dobrí. Organizujú protesty a pochody, avšak občania s inými názormi ako sú tie ich,  tam nemôžu vystúpiť, pretože je to len dopredu zinscenované divadlo ďalších oligarchických strán a pre nich pracujúcich skorumpovaných politikov, ktorí sa snažia o prevzatie moci nad trvalo rozkrádaným, tyranizovaným a drancovaným štátom. Ich nezaujíma, že krajina sa zadlžuje a životná úroveň klesá, ich zaujíma iba osobný profit a práca pre luxus a blahobyt pár vyvolených oligarchov Slovenska. Nedajte sa oklamať. Pokiaľ nebude fungovať Polícia, Prokuratúra, Súdnictvo, SIS a ostatné štátne zložky, pokiaľ nebudú vzatí na zodpovednosť všetci  z radov vysokopostavených politikov, oligarchov, sudcov, príslušníkov PZ a SIS a zákon nebude platiť pre každého, dovtedy bude Slovensko, ako ho nazvala   národná hanba a hlava štátu prezident Andrej Kiska, iba mafiánskym štátom a stokou Európy.

Toto ale nie je prvá smrť novinára na Slovensku. Začiatky zločinov s rukopisom ŠtB  sa začali ešte v 90 rokoch v súvislosti so zakrývaním zločinov komunizmu.

 Od 23. apríla 1993 je vedený ako nezvestný  novinár  denníka Práca Marcel Samuhel z Bratislavy, ktorý  zaplatil svojim životom za to, že písal o dodnes neobjasnenej vražde kňaza Přemysla  Coufala.  Podrobnosti o prípade jeho smrti boli uverejnené v článku Vladimíra Pavlíka s názvom  Matkin žiaľ a hyenizmus mocných
na stránke http://www.szcpv.org/04/samuhel.html

V sobotu, 22. 2. 1992 v slovenských novinách "PRÁCA" vyšiel článok pod názvom: "ZNÁSILNENÁ PRAVDA", v ktorej dotyčný novinár vyjadruje pochybnosti o zastavení trestného stíhania vo veci smrti P. Coufala Generálnou prokuratúrou SR z 28. 6. 1991.

          Reakcia Generálnej prokuratúry  SR nedala na seba dlho čakať. Dňa 2. 3. 1992 poslala dotyčným novinám tento dopis:
"Denník Práca 22. februára 1992 uverejnil článok pod názvom "Znásilnená pravda", ktorý neobjektívne hodnotí činnosť Generálnej prokuratúry SR v súvislosti s vyšetrovaním príčin úmrtia tajne vysväteného kňaza Ing. Přemysla Coufala, CSc. Generálna prokuratúra SR preto považuje za potrebné k článku zaujať stanovisko, ktoré žiadame uverejniť v plnom znení.  Článok sa súčasne snaží prejudikovať otázku trestnej zodpovednosti, čím nepriamo zasahuje do činnosti prokuratúry a spôsobuje riziko, že uplatňovanie spravodlivosti môže byť vážne ohrozené a nepriamo aj ovplyvnené.
Tvrdenie autora článku o tom, že Ing. Přemysl Coufal, CSc. bol zavraždený, mal na tele mnohé zranenia, vyrazené oči a zuby, na tvári mal odtlačený podpätok topánky, nezodpovedajú skutočnosti.
To isté platí aj o údajnej nečinnosti, ktorá je u čitateľa evokovaná tvrdením, že prokuratúra pre zložitosť v tomto prípade náhle svoju činnosť skončila.
Generálna prokuratúra SR vyvinula maximálne úsilie objasniť príčinu úmrtia Ing. Coufala. Svedčí o tom rozsiahly dokumentačný materiál, ktorý objasňuje nielen okolnosti a príčinu jeho smrti, ale aj úlohu ŠtB, ktorá v čase úmrtia z pochopiteľných dôvodov bola pred verejnosťou utajovaná. Po rozsiahlom a náročnom vyšetrovaní, ktoré trvalo viac ako jeden rok, dospela Generálna prokuratúra SR k záveru, že na smrti menovaného nenesie zavinenie iná osoba a preto trestné stíhanie zastavila.
O záveroch vyšetrovania boli podrobne informovaní, okrem matky nebohého, jej splnomocnenca, aj zástupcovia Olomouckeho arcibiskupstva.
riaditeľ odboru GP SR JUDr. IVAN SEGEŠ.

Marcel Samuhel sa neuspokojil s vysvetlením GP SR. Dňa 19. februára 1993 mu vyšiel v slovenských novinách "Slovenský denník" celostránkový článok pod názvom: "VRAŽDA, ALEBO SAMOVRAŽDA"? Hneď v úvode píše, citujem:..."Nie som žiadny hrdina. Som však človek, ktorý rád pátra po pravde, takže povolanie novinára je pre mňa priam stvorené. Nechcem nahrádzať činnosť GP SR, ale chcem upozorniť, že budem vychádzať z jej materiálu, ktorý sa mi dostal do rúk a je zo dňa 28. 6. 1991, v ktorom sa zastavuje trestné stíhanie v trestnej veci vraždy spolupáchateľstvom na ilegálne vysvätenom kňazovi Přemyslovi Coufalovi. V ňom sa totiž vyskytujú mnohé nepresnosti a priam protirečivé fakty, na ktoré chcem upozorniť."
Marcel Samuhel si bol vedomý, že mu ide o život. Asi vedel, prečo svoj článok ukončil touto vetou, citujem:"A KEBY SA MI NÁHODOU NIEČO STALO, ODKAZUJEM GP SR, ŽE NEMÁM ÚMYSEL SPÁCHAŤ SAMOVRAŽDU." Žiaľ, jeho tušenie ho nesklamalo.
Okresné veliteľstvo PZ SR, Odbor kriminálnej polície v Poprade vydalo dňa 15. 10. 1993 potvrdenie, kde sa hovorí: "Týmto potvrdzujem, že Marcel Samuhel, nar. 27. 8. 1963 v Bratislave, trv. bytom Bratislava-Vinohrady, Na Rovine-č. 2998/21 je nezvestný od 28. apríla 1993, kedy bol naposledy vo Vysokých Tatrách. Po menovanom je vyhlásené pátranie, avšak doposiaľ bez kladného výsledku. Potvrdenie sa vydáva na žiadosť rodičov."
Podpísaný je tu veliteľ skupiny pátrania vz. inšp. JÁN MICHEĽ.

O tomto prípade sa na Slovensku zámerne mlčí a rovnako sa mlčí o tom, že bývalý generálny prokurátor Trnka dal spis o smrti P. Coufala zablokovať na 50 rokov.  Telo Marcela Samuhela sa dodnes nenašlo a jeho rodičia ho nemohli ani dôstojne pochovať.

Bezohľadná hrá oligarcho-mafie a boj o moc a peniaze

Som presvedčený, že  tak ako vždy ide o peniaze a moc.  Rituálna vražda novinára a jeho priateľky má byť spúšťačom domino efektu, ktorý má za cieľ odstaviť od prístupu k štátnym zákazkám a eurofondom oligarchov, ktorý si urobili zo Smeru SD svoju eseročku. Najbližšie voľby majú byť aj o dva roky a dovtedy sa eurofondy skončia, rovnako je neistá ekonomická situácia a preto sa už teraz začal boj o to čo sa dá ešte v súčasnej situácii získať.  Opäť však pôjde len o ďalšiu výmenu skupiny oligarchov, ktoré sa medzi sebou bijú o korisť.  Občania Slovenska by sa preto nemali nechať opäť zmanipulovať na špinavé hry týchto bezohľadných zločincov, ktorí sa nezastavia ani pre vraždou nevinných ľudí.
Existuje tu však opozícia, ktorá nie je pod kontrolou oligarchie a mafie
Všetky pozičné strany sú pod kontrolou oligarchie. Kotlebová ĽSNS nie je schopná spájať a  spriahla sa s HZDS, ktoré sa chce cez ňu recyklovať do politiky, pričom  pasívne prijala nálepku fašizmu k čomu sama zadala zámienku svojou neschopnosťou a rozdávaním šekov so sumou 1488. Duševne chorého predsedu strany NAJ Béreša s pochybnou minulosťou v ANO, trpiaceho utkvelou predstavou, že sa stane predsedom vlády, už nikto neberie vážne, hoci táto strana mala ako jediná v programe vyvlastnenie majetku oligarchov a politických zločincov. 
Ak sa nenájde nekontrolovaná skutočne protisystémová opozičná strana, ktorá dokáže zjednotiť  všetkých, ktorí už majú dosť  ekonomických zločinov spáchaných po novembri 1989, Slovensko nečaká žiadna systémová a pozitívna zmena.

Krysy  vyliezajú z kanálov a hyeny, ktoré zacítili zdochlinu

Na súčasnom marazme  sa bude priživovať množstvo krýs  a ľudských hyen.  Jednou z nich je bývalý minister spravodlivosti a predseda Najvyššieho súdu Harabín, ktorý zvažuje kandidatúru na prezidenta a potom čo ho Fico pripravil o funkciu ide aj cez mŕtvoly za svojou osobnou pomstou Smeru SD.  Harabín je názornou ukážkou ako ľahko sa dajú Slováci zmanipulovať týmto bývalým komunistom, a protekčným synáčikom "kukuričného partizána",  ktorý po prevrate v novembri 1989 do smrti finančne zabezpečil celú svoju rodinu a jeho syn sa už stal sudcom .
Je maximálny pokrytectvom ak dnes Harabín bojuje proti policajnému štátu a jeho praktikám, ktoré sám v minulosti tvoril ako minister spravodlivosti. 
V prípade idiotského zásahu NAKA na úrovni idiotov z ŠTB a ÚK KSČ z roku 1988 pri sviečkovej manifestácii v Bratislave, Harabín  kritizuje ohrozenie slobody slova pričom sa ako minister spravodlivosti zasadil o sprísnenie trestov za tzv. popieranie holokaustu. Jediný kto bol proti bol toľko zatracovaný Daniel Lipšic ako dokazuje z  Youtube odstránene  video, ktoré bolo  súčasťou článku s názvom  MLADÍ ĽUDIA AKO MARIAN KOTLEBA, MARIAN MIŠÚN A MARIAN MAGÁT, ONÁLEPKOVANÍ SYSTÉMOM AKO FAŠISTI, SÚ V SKUTOČNOSTI LEN PRODUKTOM POSTKOMUNISTICKEJ SPOLOČNOSTI  uverejnenom na stránke http://necenzurovane.net/volby2016/volby30.html

https://www.youtube.com/watch?v=xVIsxZ-ayjw&feature=youtu.be


Popieranie holokaustu by malo byť chránené slobodou prejavu a nemalo by teda byť považované za trestný čin, povedal pre televíziu TA3 bývalý minister spravodlivosti Daniel Lipšic.   

S určitosťou by Harabín, ak by ho Fico nehodil cez palubu, navrhoval sprísnenie trestov aj  v prípade tzv. proti extrémistického zákona, ktorým Ficov Smer a kolaboranti z Mostu–Hid a SNS urobili zo Slovenska policajný štát o čom sa presvedčil redaktor Rostas, poslanec Mazurek či Róm Marek Baláž, odsúdený za komentovanie výrokov  z biblie.

Róbert Fico sa vo svojej bohorovnosti vôbec nepoučil z histórie a zabudol ako  dopadla láska jeho súkmeňovcov z KSČ na večné veky k sovietskemu zväzu a zdá sa, že si začal namýšľať, že tento národ je už tak blbý, že sa mu zožerie za sociálne balíčky všetko, vrátane jeho luxusnej ceckatej konkubíny.  Tak ako si komunisti v zápale boja proti imperializmu a vnútornému nepriateľovi  nevšimli, že politický systém si zlikvidovali sami svojim diletantstvom, rovnako  táto koalícia začala bojovať proti verbálnemu extrémizmu a fašizmu  a uniklo jej totálne zlyhanie SIS, Vojenského spravodajstva a polície. Inak by nebolo možné, že  mafia si tu pošle komando na demonštratívnu popravu a bezpečnostné zložky štátu o tom nemajú ani poňatia.  Vnucuje sa otázka. Ak by nedošlo k dvojnásobnej vražde dozvedela by sa  verejnosť  o tom, že na Slovensku dlhodobo pôsobí mafia prepojená priamo na úrad vlády a prideľovanie eurofondov. Toto je však len špička ľadovca, pretože  je tu okrem ďalších mafii  aj konkurzná a justičná mafia

Takže ako sa vraví, že vesmír je nekončený,
zrejme nekonečná bude aj ľahostajnosť a zbabelosť slovenského národa, ktorý svoje okrádanie  považuje za životnú nevyhnutnosť a prijatie zákona o preukazovaní pôvodu majetku od roku 1990 považuje za nezmysel.  Milí krajania zo Slovenska, všetci sme strojcom svojho osudu. No a to aký osud tu pripravíte pre svoje deti záleží len na vás. Neobviňujte z toho zlú Ameriku a amorálny Západ ale majte na pamäti, že oligarchia prišla z Východu kde študovali  Vaši prominenti spred roku 1989. Bola to Vaša voľba koho ste si od roku 1990 volili. Západ to len akceptoval.

                                                                                                              Kornel Danis Ontario Kanada


S príspevkom súvisiace:
http://www.necenzurovane.net/harabin/h12.html

https://www.youtube.com/watch?v=XJGmyh7eQyw

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/156806-lipsic-preco-trestat-popieranie-holokaustu/

https://domov.sme.sk/c/3732742/lipsic-zopakoval-ze-popieranie-holokaustu-by-sa-nemalo-trestat.html


https://www.aktuality.sk/clanok/396494/lipsic-rozputal-diskusiu-netrestajme-idiotov-ktori-popieraju-holokaust/
https://tivi.cas.sk/video/2506593/


https://www.noviny.sk/slovensko/37725-trestne-by-malo-byt-popieranie-akejkolvek-genocidy
Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR navrhuje, aby popieranie akejkoľvek genocídy bolo trestným činom. V tlačovej správe o tom informuje hovorca rezortu Michal Jurči.
V novele trestných kódexov rezort zároveň navrhuje sprísnenie trestov. Ten, kto bude popierať akúkoľvek genocídu, by podľa nového návrhu mohol dostať trest až do päť rokov.
Podľa v súčasnosti platnej legislatívy je trestné len popieranie holokaustu. Za tento trestný čin hrozí maximálne trojročný pobyt za mrežami. Návrhom sa dnes zaoberá Legislatívna rada vlády.
Ministerstvo v tlačovej správe pripomína, že väčšina štátov Európskej únie má v trestnom práve zavedený postih za popieranie holokaustu. "Je to aj prejav úcty k obetiam druhej svetovej vojny, je to prejav úcty k hodnotám života, aby už žiadni fanatici z radov politikov nemohli oživovať myšlienky fašizmu," tlmočil stanovisko rezortu Jurči.
Minister Harabin v tejto súvislosti uviedol, že je pre neho "úsmevné, keď exminister Daniel Lipšic dokáže na hovorcu, ktorý iba tlmočí názor ministerstva, podávať trestné oznámenia, teraz vyhlási, že hanobenie a spochybňovanie miliónov obetí holokaustu, Rómov, Židov a ďalších národov by nemalo byť trestné."
Podľa Lipšica hranice slobody prejavu sú až tam, kde prejav podnecuje k násilnému konaniu.
Zdroj: SITA


Zákaz popierania holokaustu v Slovenskej republike a jeho dôsledky na akademickú slobodu
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Zakaz_popierania_holokaustu.pdf

Prehľad doterajších právnych úprav zákazu popierania holokaustu


Porovnanie právnych úprav

2002 – 2006
 
(Osuský)

2006 – 2009
 
(Lipšic)

od 2009
 
(Harabin)

Rozsah zákazu popierania

zločiny fašizmu, zločiny iného podobného hnutia

holokaust

zločiny proti mieru, genocídiá,
vojnové zločiny,
zločiny proti ľudskosti

Formy popierania

verejné

verejné

verejné,
extrémistickým materiálom
za istých podmienok

Trestnosť popierania

vždy1

vždy

Skutkové podstaty

základné

1

                   1                               4

kvalifikované

                   –                               3

Trestná sadzba 2

6 mesiacov až 3 roky

6 mesiacov až 3 roky

do 6 rokov (4)

Trestná sadzba 3

                   –          2 až 8 rokov (4)

 
Poznámky k tabuľke

  1. avšak vzhľadom na vtedy platné materiálne vymedzenie trestného činu muselo byť pre spoločnosť nebezpečné
  2. pre základnú skutkovú podstatu/pre základné skutkové podstaty
  3. pre kvalifikované skutkové podstaty
  4. zlúčené sadzby za viaceré skutkové podstaty: prevzatá najnižšia dolná a najvyššia horná

https://ippr.sk/c/189-novela-trestneho-zakona-extremizmus
Problém 1: extrémizmom ostávajú aj banálne prípady

Rozmach sociálnych sietí (diskusie, fotografie, videá na facebooku) prispel k tomu, že za extrémizmus v zmysle trestného zákona sú považované aj banálne alebo absurdné prípady.
Za posledné roky bolo medializovaných niekoľko prípadov: 20-ročný Dávid, ktorý podal inzerát, že za 25 eur zastrelí utečenca a potom na Facebooku popieral holokaust slovami „ja holokaust popieram“. Alebo piati 15 – 18-roční chlapci, ktorí kreslili hákové kríže do školských zošitov a do snehu, čo následne ukazovali spolužiakom, boli riešení súdom za „propagáciu fašizmu“. Prvý prípad skončil nepodmieneným trestom odňatia slobody.
Takéto prípady by mal riešiť rodič, výchovný poradca, prípadne psychológ a hľadať príčiny. Určite nepatria na súd. Ich spoločenská závažnosť je minimálna, ťahanie mladých ľudí po súdoch ich stigmatizuje, prípadný pobyt vo väzení ich môže ešte viac predisponovať ku kriminálnej budúcnosti.

Problém 2: špecializovaný trestný súd bude zahltený aj banálnymi prípadmi

Po novom bude všetky prípady trestných činov extrémizmu riešiť špecializovaný trestný súd so sídlom v Pezinku, ktorý je orgánom so špeciálnymi možnosťami a právomocami na boj s organizovaným zločinom a korupciou.

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka