Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

         
      Bozajte nás v riť prašivé zberby zo SIS, s minulosťou zločineckej a štátno-teroristickej organizácie, z čoho sa doteraz neočistili, ako aj kiskoidné prašivé zberby sliediace, udávajúce a blokujúce na facebooku, pretože ako už v roku 1993 povedal dnes už nebohý bývalý generálny prokurátor  JUDr. Jiří Šetina, ktorý sa  vo vedení Komisie Federálneho ministerstva vnútra (FMV) zasadzoval o vyšetrenie zločinov  ŠtB „NA VEDOME NEOBJASNENÝCH ZLOČINOCH SA NEDÁ NIČ DEMOKRATICKÉHO VYBUDOVAŤ“.
Pokiaľ si tieto zberby zhlukujúce sa na facebooku myslia, že nás budú neustále blokovať, tak sú na veľkom omyle. Prašivé zberby, ktorým neprekážajú zločiny proti ľudskosti páchané na vlastnom národe zo strany arcizločineckých a psychopaticko-sadistických kreatúr z vysokej politiky, so silnými a zdedenými génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG z vojnového obdobia na Slovensku, sa týmto zaradili do organizovanej zločineckej skupiny týchto vyvrheľov, ktorí každoročne doženú len cez vykrádanie zdravotníctva k predčasnej smrti tisíce a tisíce nevinných ľudí, napomáhajúc týmto masovým vrahom.

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka