Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

FAŠISTI V BRATISLAVE A FICO S ANTIFAŠISTAMI V BANSKEJ BYSTRICI             

         Slovenskí presstitúti sa opäť vyznamenali a potvrdili, že v ničom nezaostávajú za presstitútmi z čias kedy sa odbavovali nad láskou so Sovietskym zväzom na večné veky a nikdy inak. Vtedy však trčali zo zadku   KSČ a dnes trčia zo zadku súkromných vlastníkov slovenských novín, TV Hnoj vo vlastnícke  J&T , Luaderovskej  TV Markiza, či zmanipulovanej pseudo-verejnoprávnej  RTVS.  Ako sa slovenská verejnosť mohla presvedčiť v súvislosti s avizovanou demonštráciou proti Islamizácii v Bratislave 20. 6. 2015, všetci títo priposratí servilní zbabelci, ktorí by za judášsky groš  zapredali aj vlastných rodičov, unisono  vykrikovali že protest organizujú neonacisti a chuligáni.

Účasť niekoľko tisíc  účastníkov demonštrácie v Bratislave ich však po účelovom zhovadení a eliminovaní  protestov Gorila zjavne zaskočila a museli zmeniť rétoriku. Označiť totiž niekoľko tisíc  demonštrantov za neonacistov a chuligánov  by bola prisilná káva  aj pre  ich žalúdky, ktorú sú pripravené vždy stráviť akúkoľvek sračku a tak  z neonacistov ostali už  len extrémisti a výtržníci.

TV Markiza dala priestor aj protistrane, ktorá  sa trápne pokúšala blokovať demonštráciu so známym janičiarom v službách neokons a sionistov Róberom Mihálym, ktorí ako papagáje  bľabotali naučené frázy o fašistoch a náckoch, ktorí hanebne okupujú pijavicu na Dunaji. 

Pri masívnom vystúpení  fašistov v Bratislave sa stratila správa o účasti slovenského premiéra Fica na zjazde antifašistov zo Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov (SZPB) v Banskej Bystrici 20. 6. 2015.  Robert Fico opäť potvrdil , že najlepšie sa cíti medzi svojimi súkmeňovcami, odchovanými na mlieku rodnej komunistickej strany, ktorej pred rokom spoločne a verne prisluhovali a na ktorej parazitovali. Nezabudol im prisľúbiť štedrú finančnú pomoc a vyzdvihnúť ich zásluhy pri výchove mladej generácie, ktorá pozná 2. svetovú vojnu len z amerických filmov. Starým boľševikom zo SZPB, ktorí boli posvätnou kravou za socializmu začal   Fico  tárať , že Slovensko je síce za zotrvanie Grécka v EÚ ale nie za každú cenu a tiež táral o tom, že Slovensko sa kriticky stavia a nesúhlasí s prideľovaným kvót emigrantov.   Ak by existovala Schizofrénia -triplex tak, Robert Fico by bol učebnicovým príkladom, alebo veľmi hnusne povedané, vierohodnosť a realizácia  Ficových  dristov a sľubov je to isté ako tlačiť pri vykonávaní veľkej potreby, pritom súčasne ťahať z cigarety a k tomu ešte  aj súložiť. Ak je v Moskve s Putinom, nesúhlasí so sankciami, ktoré vzápätí v Bruseli servilne schváli podobne ako euroval krachujúcemu Grécku. Pred Putinom vyhlasuje, že  podporuje Ruskú Federáciu, pričom jeho minister Kaliňák už pripravuje zákon, ktorý bude trestať službu v radoch proruských povstalcov. 


Jednu tvár ma Fico vždy pre Putina, druhú pre Brusel a tretiu pre slovenské ovce, ktoré si kúpil za sociálne balíčky a ktoré vždy oblbne svojou špinavou  veľkou papuľou z ktorej si robí záchodovú  misu. Prezident  Andrej Kiska, ktorý v rozpore s dristami Roberta Fica na konferencii Globsec vyhlásil, že  Rusko prestalo byť našim strategickým partnerom, je síce falošný anjel a vypočítavý obchodník, ktorý zapredal svoju dušu Washingtonu a Tel Avivu a stal sa ich hovorcom,  ale  nemožno mu vytknúť, že mení svoje  názory ako špinavé spodky.


 Po demonštrácii v Bratislave 20. júna sa  večne vysmiaty minister vnútra Kaliňák, v televízii nonšalantne vyjadril, že nezaznamenal nárast extrémizmu a za jeho podporu nesú zodpovednosť len média, ktoré o tom píšu. Jeho dobrá nálad však bola s určitosťou len predstieraná a som presvedčený, že sa už pripravuje strategicky plán, aby sa im náhodou v parlamentných voľbách v roku 2016 nezopakovala situácia s vrecom zemiakov v Banskej Bystrici a ich kandidátom Maňkom z roku 2013.  Kaliňák je spolu so svojím kumpánom s synom eštebáckeho agenta Počiatkom,  skutočne unikátom v rámci EÚ. Keďže vždy vyjde v ústrety požiadavkám EÚ, nikto si nedovolí preverovať ako prišiel k majetkom a koľko firiem poslal  k vode v spolupráci s konkurznou mafiou. Preto je zárukou beztrestnosti  politickej mafie a pokiaľ polícia pod jeho vedením proti niekomu začne trestné stíhanie, tak vždy ide len o ľudí, ktorí nepatria k jeho klientele a známym.

Napriek predstieranému optimizmu Kaliňák a jeho tím nenechajú nič na náhodu  pre prípad, žeby si slovenské ovečky zmysleli zgrupovať sa do väčšieho stáda ak by sa k tomu našiel vhodný baran a veľké stádo, hoci ide len o ovce, ak sa splaší môže byť nebezpečné. Nie je náhodou, že Smer si začal pestovať koaličného partnera  Dankovú SNS, ktorá zázračne vstala z popola a začala sa objavovať vo volebných prieskumoch. Andrej Danko zdedil po Slotovi dlhy a vstup do parlamentu by bol pre jeho SNS mannou nebeskou. K tomu musí zohrať svoju špinavú úlohu a stať sa pred voľbami do NR SR alternatívou Kotlebovej ĽSNS, ktorej preberie agendu prisťahovalcov. Andrej Danko ako právnik českého zbohatlíka Telenskeho, žijúceho v Anglicku,  je pre túto úlohu vhodný typ.  Pnúkne tzv. seriózne neextrémistické riešenie problému s prisťahovalcami, ktoré neohrozí náš vzťah k EÚ, naším záväzkom a hlavne k eurofondom a tvorbe pracovných miest. Po voľbách, ak sa dostane do parlamentu, to skončí ako s eurovalom pre Grécko, ale to už Danka nebude zaujímať, pretože bude pri koryte v parlamente.  SNS tak opäť potvrdí, že bola vždy len príživníckou stranou, ktorá sa snažila vždy urvať čo sa dá a zvysoka kašle na odkaz nejakého Andreja Hlinku, ktorý sa nikdy nehnal za majetkom.

Demonštrácia v Bratislave bola po dlhom čase signálom  prejavu odporu. Všetky doterajšie témy ako korupčná kauza Gorila  či rómsky problém však vždy časom vyšumeli do prázdna a ľudia si na to jednoducho zvykli a rezignovali. Téma prisťahovalcov väčšinu ľudí oslovila, pretože sa cítia ohrození. Každá dobrá myšlienka sa však dá  zdiskreditovať a zničiť a o to sa bude štátna moc maximálne snažiť.  Či táto téma dokáže pri aktivitách SIS a MV SR rezonovať až do parlamentných volieb ukáže čas a najmä správanie M. Kotlebu, ktorý  po voľbách v roku 2012 povyhadzoval členov strany schopných samostatne myslieť, ignoroval každý rozumný návrh a v podstate svojou samoľúbosťou  vodcu bol príčinou mizerného volebného výsledku 1,5 %.  Zhoda okolnosti a neobľúbenosť  bývalého župana Maňku prispeli k nečakanému víťazstvu v župných voľbách čo Kotleba už vtedy nedokázal využiť vo svoj prospech.  Ak by dokázal prekonať svoju samoľúbosť a aroganciu, urobil sebareflexiu a zvolal všetkých, ktorí mu pomáhali, či  už finančne alebo inak a ospravedlnil sa im, dnes by mal volebné  preferencie nad 7 %. Dá sa predpokladať,  že SIS a MV SR operatívne pomocou nasadených ľudí monitorovali činnosť  ĽSNS a priamo M. Kotlebu. Špekulovalo sa kto je agentom a či ním nie ja aj samotný Kotleba, ktorý sa neraz správal tak, že robil všetko preto, aby  volebná kampaň nepresiahla isté hranice a neriešili sa témy, ktoré by oslovili ľudí.

Zobudenie sa 9 mesiacov pred voľbami a získavanie politických bodov na arogancii EÚ, ktorej diktát prekonáva diktát Moskvy a RVHP, je bez   efektívneho zjednotenia množstva malých strán a voči režimu opozičných združení a skupín  však žalostne málo.  Mám pochybnosti, či  Kotleba dokáže využiť príležitosť, ktorú mu zadarmo poskytli  európski byrokrati a ich  lokaji  ako Monika Beňová a spol.  z europarlamentu, ktorí hlasovali za kvóty  a pochopí, že skutočný vodca, ktorý chce naozaj spájať a nejde mu len o seba,  nebude sedieť na zadku a čakať kto za  ním príde, ale naopak musí to byť on kto bude oslovovať a spájať. Pokiaľ to však nepochopí, bude sa správať ako agent SIS alebo odboru boja proti extrémizmu MV SR, ktoré ho pre svoju činnosť a získavanie financií zo štátneho rozpočtu potrebuje.

                                                                             

Kornel Danis
Jún 21. 2015, Ontario Kanada


http://www.teraz.sk/slovensko/zjazd-szpb-vyslovil-hlasnu-podporu-ficov/141646-clanok.html
http://www.teraz.sk/slovensko/premier-ubezpecil-szpb-ze-moze-pocitat/141612-clanok.html    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka