Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

NOVOROČNÉ POSOLSTVO SLOVENSKÝM VLASTIZRADCOM, KRESŤANOM I ATEISTOM

          Nový rok 2015  už nebude vo svete a najmä v Európe  taký ako predošlé. Po skončení studenej vojny  v 90 tých rokoch minulého storočia si ľudia vydýchli a s nádejou očakávali, že vojnové šialenstvo  skončilo.  Reaganova a Gorbačovova politika uvoľnenia priniesla  sťahovanie sovietskych rakiet s jadrovými hlavicami SS-20 z východnej Európy a amerických rakiet s plochou dráhu letu Pershing -2 zo západnej Európy. Sovietske vojska sa stiahli z bývalej NDR čo bol konečný súhlas so zjednotím Nemecka.

Uzatvorené dohody sa však začali porušovať a NATO sa začalo približovať k hraniciam Ruskej federácie, ktorá vznikla na troskách bývalého Sovietskeho  zväzu. NATO po prvý krát v histórii zasiahlo v Európe a jeho  „humanitárne“ bomby,  zhadzované z lietadiel prelietavajúcich nad Slovenskom  s požehnaním slovenskej vlády, pomáhali  rozparcelovať bývalú Juhosláviu, aby na  území dnešného Kosova mohla vzniknúť najväčšia americká vojenská základňa na svete Bondstel.   Slovensko malo vždy dosť prisluhovačov a zapredancov, ktorí ohýbali chrbát a klaňali sa cudzím záujmom. Zvolenie pravdoláskavca Václava Havla za prezidenta  a odstavenie Slováka Alexandra Dubčeka bolo v podstate signálom k rozpadu Československa, ktoré sa týmto stalo ľahkou korisťou pre svorku privatizérov, ktorá sa zúrivo vrhla na bývalé štátne a strategické podniky. Tak ako ich dedovia prisluhovali nacistickému Nemecku, rovnako servilne ich otcovia ako normalizátori po okupácii 21. augusta 1968 prisluhovali Husákovi a Biľakovi.  Dnes ich potomkovia, minister Lajčák a  prezident Kiska  servilne ponúkli vlastný štát ako nástupnickú zónu vojnovým štváčom z Ameriky a Izraela, aby opäť pod zámienkou falošnej demokracie a humanizmu v nimi stvorenom Euromajdane na Ukrajine mohli zničiť Rusko, ktoré sa stalo prekážkou na ceste k ich novému  svetovému poriadku.

Nie je to ich prvý pokus. V čase Olympijských hier USA a Izraelom vyzbrojená bábka v Gruzínsku prezident Saakašvili, prepadol Abcházsko a Južné  Osetsko.  Predpokladali, že podľa nich slabé  Rusko podobne ako na Balkáne  do konfliktu vojensky nezasiahne. O to väčšie bolo ich zdesenie, keď sa po panickom úteku gruzínskej armády americká a izraelská vojenská výzbroj dostala do rúk Rusov ako jasný dôkaz zasahovania do záležitosti iných  štátov.  Nemecká kancelárka Merkelová a francúzsky prezident Sarkozy utekali do Gruzínska a vykrikovali, že Gruzínsko sa musí urýchlene stať členom NATO .   

Bolo preto len otázkou času, kedy príde  ich ďalší pokus a tým je dnešná Ukrajina. Zadlžená Amerika, jej spojenec Izrael a vazali  v  Európe  si začínajú uvedomovať, že majú len dve možnosti: buď USA s nekrytou menou vyhlásia bankrot, keď sa im nepodarí hodiť svoj astronomický dlh na plecia celého sveta, alebo vyhlásia vojnu. Amerika vždy prežila vďaka  svetovým vojnám, ktoré sa odohrávali mimo jej územia.  Najväčším problémom Západu však nie je Rusko ale Čína, ktorá sa stala ich vlastným produktom obdobne ako boľševická revolúcia v Rusku, ktorú financovali americkí, nemeckí a švajčiarski bankári, čo sa neskôr Západu vrátilo ako bumerang.  USA morálne zlyhali keď vo svojej chamtivosti a posadnutosti ziskom, ignorovali situáciu v Južnej Amerike, na Kube, Nikarague a mnohých ďalších krajinách s ekonomickými problémami, ale  kvôli lacnej pracovnej sile presunuli väčšinu priemyselnej výroby do Číny, ktorej tým umožnili dostať s k vyspelým technológiám a stať sa ekonomickou veľmocou. To čo sa nepodarilo bývalému Sovietskemu zväzu sa elegantne podarilo komunistickej Číne, ktorá tohto roku, teda v predstihu o 5 rokov, predstihla  v HDP USA.

Dávam do pozornosti slovenským vlastizradcom, že Čína je dnes najväčším držiteľom amerických dlhopisov a má najvyššie devízové rezervy. Nehovoriac  o stále väčšom ekonomickom vplyve v Afrike, Ázií, Kanade, Austrálii a samotnej Európe. Je preto kardinálnou chybou, že si USA a jeho vazali v Európe po zbabranej 13 ročnej akcii v Afganistane, rozbitom Iraku, Líbyi a Sýrii neuvedomili, že zo spojenca v boji proti islamskému fundamentalizmu a terorizmu, ktorým vždy bolo Rusko, si vyrobili ďalšieho nepriateľa a navyše doslova vohnali Rusko do náručia Číny. Ubezpečujem slovenských vlastizradcov a zapredancov, že Čína so svojimi devízovými rezervami urobí všetko preto, aby Rusko ustálo ekonomické vydieranie a nátlak zo strany Západu v podobe sankcii a účelového poklesu cien rubľa a ropy. Je totiž existenčným záujmom Číny podporiť Rusko ako spojenca, pretože po Rusku by bola na rade samotná Čína, ktorá bude  primárnym cieľom USA.  Spojenectvo Ruska a Číny je preto veľmi nebezpečnou a pre Západ smrteľnou kombináciou,  a hoci predpokladám, že v prípade vojenského konfliktu Kiska, Lajčák a spol. budú prvými, ktorí zbalia svoje milióny a zdrhnú do daňových rajov, odporúčam im až budú najbližšie prevracať kabáty, aby  sa preventívne začali učiť po čínsky.

Slovenskí kresťanskí aktivisti dokázali zozbierať 400 000 podpisov na referendum o ochrane rodiny, vykastrované rozhodnutím Ústavného súdu SR na podnet prezidenta Kisku.  Je škoda, že  slovenskí kresťania a  aj ateisti sú hluchí a ľahostajní k slovám pápeža Františka, ktorý vyhlásil:

GLOBÁLNY EKONOMICKÝ SYSTÉM SA BLÍŽI KU KOLAPSU! EKONOMIKA POSTAVENÁ NA UCTIEVANÍ PEŇAZÍ, NA VOJNÁCH, NEROVNOSTIACH A NEZAMESTNANOSTI MLÁDEŽE NEMÔŽE PREŽIŤ!

Pápež pred celým svetom povedal, že tento systém je nastavený tak, že ak chce prežiť, je nutné viesť neustále vojny!

Preto každý kto podporuje vojnové šialenstvo slúži samotnému diablovi, ktorého najväčším úspechom bolo, keď ľudstvo presvedčil, že neexistuje!

Obraciam sa na všetkých skutočných kresťanov na Slovensku, zrušte zbytočné referendum, ktoré bude len vyhodením peňazí a nič nezmení, pretože o všetkom aj tak rozhodnú v Bruseli, a uvedomte si, že najväčšou hrozbou pre slovenské rodiny a budúcnosť Vašich detí  je členstvo Slovenska v NATO a zatiahnutie Slovenska do vojnového konfliktu.

Začnite zbierať podpisy za vyhlásenie referenda o vystúpení Slovenska z tohto pre Vaše rodiny najnebezpečnejšieho spolku. Nemôžete klamať sami seba a tváriť sa farizejsky, že členstvo v NATO je pre Vás výhodné len preto, aby ste mali pomyslené výhody a namýšľali si, že vďaka členstvu v NATO sú na Slovensku investície a mizerne platená práca.  Fínsko, Švédsko či Švajčiarsko nie sú členmi NATO. Uvedomte si, že pokiaľ bude Slovensko v NATO, musí si plniť aj záväzky, teda na jeho území budú musieť a  v skutočnosti už aj sú základne NATO, bez ohľadu či sa tak oficiálne označujú a rovnako Vaše deti budú zomierať ako platení žoldnieri za cudzie záujmy v krajinách ktoré Slovensko nikdy neohrozovali.

 Ekonomická situácia sa na Slovensku nikdy nezlepší zásluhou jeho členstva v NATO.  Tá sa môže zlepšiť jedine vtedy, keď vo vedení štátu nebudú zlodeji a podvodníci krytí politickými stranami ale ľudia so skutočne sociálnym či kresťanským cítením.  Keby Slovensko už  25 rokov neriadili  ľudia, ktorí  kvôli svojim egoistickým a individuálnym záujmom z politiky neurobili  najorganizovanejšiu zločineckú profesiu a nerozkradli a naďalej neokrádali tento štát, aj na Slovensku by sa dalo dôstojne žiť.  Členstvo Slovenska v NATO  je v skutočnosti len mafiánskym výpalným za zabezpečenie beztrestnosti  pre ekonomicko-politických  zločincov  a zárukou, že budú naďalej  ožobračovať  a vyháňať z vlasti vlastných občanov a v konečnom dôsledku likvidovať  tento štát, z ktorého sa stane nesvojprávna kolónia, rozdelená na niekoľko autonómnych území, s Maďarmi na juhu a Rómami na východe .

Majte preto na pamäti slová Svätého otca a uvedomte si, že kresťanmi sme len do tej mieri do akej vieme vzdorovať zlu, inak je naša viera len predstieraným pokrytectvom, ktoré nemá nič spoločné s odkazom Ježiša Krista!

Kornel Danis

január 2015,     Ontario  Kanada


Zdroje:

http://en.wikipedia.org/wiki/SS-20_Saber

http://en.wikipedia.org/wiki/MGM-31_Pershing#Pershing_II

http://www.hlavnespravy.sk/humanitarne-bombardovanie-uplynulo-15-rokov-od-bombovych-utokov-na-juhoslaviu-zo-strany-nato/237947

http://chmelar.blog.sme.sk/c/161129/Suboj-sialenstva-s-cynizmom.html

http://www.chelemendik.sk/ShowDoc.php?d=192

http://www.szcpv.org/08/kaukaz.html

http://www.necenzurovane.net/14/frantisek.html

http://www.topky.sk/…/VIDEO-Zachytili-kolonu-obrnencov-v-Br…

http://www.topky.sk/cl/10/1446113/VIDEO-Zachytili-kolonu-obrnencov-v-Bratislave--Presun-armady-cez-hlavnu-stanicu

http://www.mojevideo.sk/video/20f74/k_comu_je_americanom_vojna_v_eu.html

http://aeronet.cz/news/donald-tusk-zvoleny-do-cela-eu-je-signalem-pro-valku-s-ruskem/

Pavol Szentivanyi?Pán Občan

Vlaky so zbraňami na východ aj cez Bratislavu - dnes tu boli videá. Na Bratislavskom letisku pristávajú vojenské lietadlá z USA. Za Žilinou na ceste dnes nafotili vojenské americké nákladiaky. V správach o tom nič nie je. Prečo nám to taja?
Vlada a minister obrany Glváč by mal o tom niečo vedieť a takisto aj Kiska. Ale vyzerá to tak, že za chrbtami a proti vôli občanov nás chcú zatiahnuť do vojny a posielajú chunte nielen plyn, financie policajným chuntáckym zložkám, ale aj vojenskú techniku a zbrane cez naše územie. Národ má právo to vedieť, kto ho chce zatiahnuť do genocídy!! - Ak vypukne vojna, poslať vojnových štváčov do prvej línie a ich rodiny do pracovných táborov nech si odpracujú čo nakradli! Ako si to vôbec dovoľujú zaťahovať občanov Slovenska do vojny?.....To znamená, že Západ plánuje vojnu a naša smerácka vláda aj Kiska o tom vedia, ale mlčia, že sa zahrávajú so životmi občanov Slovenska a chcú nás zatiahnuť do vojny, ktorú vyprovokovali americkí jastraby a bruselskí eurohujeri. Podľa mňa Západ plánuje nejaké falše flage, útok pod falošnou vlajkou, niečo na spôsob 11. septembra, keď evidentne vyzbrojujú chuntu a my im robíme užitočných idiotov. Chápete vážnosť situácie naši politici, ktorí slúžia záujmom NATO, Bruselu či USA, nám taja a priamo podporujú, že nás a náš štát pošlú na jatky len kvôli psychopatickým záujmom Izraela, čo je toto za zberba?
Sonka Valovicz Sazama Už vyše týždňa cez našu krajinu prúdia pod rúškom tmy vlakové súpravy plne naložené bojovou technikou smerom na východ a dnes o 3:30 ráno
pristal na BA letisku obrovský 4prúdový Hercules s výsostnými znakmi US.Air force .... takže už týždeň sa tu premáva podobná technika, rovnako ako výbuchy, ktoré počuť v hociktorú hodinu....my sme akýsi prispatí, to bude tým adventom (?)    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka