Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Fico, Paška a Kaník zhanobili svojou prítomnosťou sedemdesiate výročie SNP
            

          Náš trestný zákon definuje fašizmus ako systém, potláčajúci najzákladnejšie ľudské práva a slobody. Podľa tohto sú napríklad stíhaní ľudia za písané či hovorené slovo, alebo nejaký znak na oblečení ktorý sa nezhoduje so slovenskou právnou normou. No niekoľkonásobne horšou realizáciou tohto potláčania najzákladnejších ľudských práv a slobôd je človek pripravený o život, či dohnaný k predčasnej smrti v mene štátnej moci, ktorú predstavuje vláda a parlament.

          Treba si uvedomiť, že slovenský ponovembrový fašizmus je mimoriadne silný, má zastúpenie vo vládach a parlamentoch, ako aj v ďalších orgánoch, vrátane viacerých médií. Ako jedna rodina dokázali napríklad kričať a moralizovať, keď bola rozpustená Slovenská pospolitosť za napísané slovo, no zbabelo sa napríklad mlčí o tom, keď bývalý eurokomisár Ján Figeľ sa v roku 2 000 ako štátny tajomník ministra zahraničných vecí Kukana stretol v Sydney so sympatizantmi veliteľa POHG a masového vraha Otomara Kubalu, ktorého komando napr. pred strelením do tyla a následným spadnutím do vápenky vytrhávali ženám z rúk nemluvňatá, ktoré taktiež beštiálne vraždili. Aj keď o tomto sa dozvedeli nielen príslušné orgány, médiá, politické strany, všetci spoločne mlčali ako jedna fašistická rodina. Dokonca mlčali aj tí najprenasledovanejší zo všetkých prenasledovaných, profesionálni plačkovia zo Židovskej náboženskej obce, parazitujúci na obetiach holokaustu, ba dokonca ani neprotestovali, keď fašizoidný Figeľ sa stal eurokomisárom pre Slovensko.

          Dalo sa očakávať, že sedemdesiate výročie SNP opätovne využijú a zneužijú viaceré politické figúry, ktoré samotné z titulu svojich vysokých politických funkcií tu realizujú fašistické metódy – zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku, hrajúc sa na bojovníkov proti fašizmu. Zoberme si napríklad stranu Smer, ktorej 83 Kolesíkov, cvičených opíc, verejne sa pred dvomi rokmi v NR SR stotožnilo s Mečiarovým štátnym terorizmom, ktorý bol a je súčasťou triedneho boja komunistických a fašistických diktatúr. Chce mi niekto tvrdiť, že predstavitelia zločineckej smeráckej mafie ktorí s konkurznou mafiou Zoroslava Kollára okradli a okrádajú spoločne tento štát o miliardy korún, ktoré potom chýbajú jej občanom, ktoré potom do štátneho rozpočtu naháňajú za cenu drastického znižovania životnej úrovne a práv občanov, ktoré sú garantované ústavou, či to sa nejedná o potlačenie základných práv a slobôd občanov? Či doháňanie nevinných k sociálnym samovraždám v mene blaha politikov, či to nie je fašizmus? Či likvidácia bielych koní, cez ktoré si zločinci z vysokej politiky a špičiek mafie zabezpečujú blahobyt na úkor utrpenia vlastného národa, či to nie je fašizmus?

          Máme ešte v živej pamäti metódy antisociálneho netvora Kaníka a jeho družiny, ktorá tu následky za ekonomické zločiny Mečiarovej koalície systémom kolektívnej viny  preniesli na nevinných občanov ktorí tu nič nevykradli, nevytunelovali, mnohých dohnali k sociálnym samovraždám a možno ich zaradiť aj do kategórie masových vrahov. A tento netvor sa ide hlásiť k ideálom SNP? Či tí, dnes už nežijúci statoční bojovníci bojovali proti fašizmu len preto, aby tu po novembri 1989 vznikla nová a moderná garnitúra fašistov, ktorá na svoje zločiny proti ľudskosti už nepotrebuje ani koncentračné tábory ani plynové komory, ale len tzv. nevyhnutné ekonomické reformy? A že toto všetko neprekážalo Zväzu protifašistických bojovníkov? Ten kto pozná ich históriu, sa ani nebude čudovať.

Vladimír Pavlík

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka