Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka

Aktivisti Heleny Mezenskej klesli na úroveň praktík komunistickej ŠtB alebo kam sa podela strana 99 % - občiansky hlas             

          Relácia Slobodného vysielača s názvom Informačná vojna zo 16. januára 2014 ukázala v plnej nahote čoho sú schopní niektorí samozvaní revolucionári  pasujúci sa za jediných  povolaných.  Páni Guliš a Laurinec sa pri bilancovaní ich  sfušovaného občianskeho odporu nechali počuť, že zrejme vinníkom za ich  diletantstvo a amaterizmus  s akým dokázali sprofanovať pojem občiansky odpor  a demotivovať ľudí  od účasti  na podobných akciách, majú byť Vladimír Pavlík a František Bednár, na ktorých adresu odzneli viaceré  osočenia a nepravdivé obvinenia.  Na facebooku sa môžeme ešte dočítať, že ďalším vinníkom a rozbíjačom ich aktivít pre svetlé zajtrajšky slovenského národa je aj Ing. Danka Bobeková. Žiaľ prístup Slobodného vysielača sa dostal na úroveň bulváru, kde napadnutá strana nedostane nikdy priestor na to, aby sa mohla brániť proti klamstvám a vykonštruovaným obvineniam.

Tu sa vnucuje kacírska otázka, kto vlastne financuje a  stojí za  týmto vysielačom, ktorý evokuje komunistami zmanipulované  SNP v roku 1944 práve v Banskej Bystrici s vysielačom s rovnakým názvom a  kam sa záhadne podelo hnutie 99%, ktorého finanční magnáti zo zbrojárskej loby  neuspeli vo voľbách v roku 2012 napriek megalomanskej kampani, kedy bol  ich volebný zisk  na úrovni Kotlebovej ĽS-NS?

Ako je známe po totálnom fiasku tzv. občianskeho odporu, ktorý sa začal nevhodne v deň konanie volieb do VÚC 9. novembra 2013 sa aktivistom podarilo úspešne zmanipulovať poslankyňu NR SR Helenu Mezenskú a nahovoriť ju, aby kandidovala na prezidentku SR. Ako je známe v tom čase už rok zbieral  podpisy na kandidatúru aj Vladimír Pavlík. Nikto zo strany aktivistov pani Mezenskej sa neobrátil na petičný výbor s návrhom na gentlemanskú dohodu  a možnú podporu kandidatúry Heleny Mezenskej.

Čo bolo toho príčinou?  Vladimír Pavlík a petičný výbor na podporu jeho kandidatúry veľmi dobre vedeli, že Helena Mezenská nemala napriek poslaneckej imunite nikdy snahu a odvahu otvoriť v parlamente  tému prepojenia politikov Smeru –SD na mafiu s informáciami uvedenými v Svedectve bývalej mafiánovej svokry uverejnenom na webovej stránke www.necenzurovane.sk, z tohto dôvodu považovali  Helenu Mezenskú len za figúrku OĽaNO  a snahu o naháňanie preferencii pre Igora Matoviča. Tzv. aktivisti viac krát žiadali Vladimíra Pavlíka, aby nepísal o tomto svedectve  a argumentovali tým, že on bojuje len za dve ženy a jedno dieťa, pričom Helena Mezenská bojuje za celý národ.  Farizejsky mu tvrdili, že majú strach o jeho život. Takže sa pýtam, na čí popud takto konali? Paradoxne z Roberta Fica a Smeru robia najväčšieho vinníka, ale doteraz, vrátane pani Mezenskej, sa ich neopýtali na ich SPOLOČNÉ VYKRÁDANIE ŠTÁTNEHO ROZPOČTU  mafiou, od čoho sa v skutočnosti odvíjajú všetky negatíva. ANI NA SPOLUPRÁCU KONKRÉTNYCH POLITIKOV SMERU, KTORÍ V SPOLUPRÁCI S MAFIOU PETRA SÝKORU A ZOROSLAVA KOLLÁRA CEZ ICH BIELE KONE ZÍSKALI MILIARDY KORÚN KTORÉ V SKUTOČNOSTI PATRILI SLOVENSKÉMU NÁRODU, hoci na www.necenzurovane.sk boli predložené nezvratné dôkazy, ktoré doposiaľ nikto nespochybnil? Zaujímavá je aj ďalšia vec, keď sa jeden z poslucháčov opýtal pani Mezenskej, keď bola v Slobodnom vysielači, prečo nepodá na konkrétne osoby trestné oznámenia, tak odpovedala takým spôsobom, ŽE TO JE ZBYTOČNÉ, LEBO SMER MÁ SVOJICH ĽUDÍ NA POLÍCII A PROKURATÚRE?! Toto má byť argument od poslankyne, ktorá chce bojovať proti korupcii, rozkrádaniu a spasiť slovenský národ?

       Dňa 16. januára  už ľudia z okruhu Heleny Mezenskej, ktorá zablokovala prístup na svoju facebokovú stránku z dôvodu údajného osočovanie jej osoby, klesli na úroveň praktík komunistickej Štátnej bezpečnosti. Vladimír Pavlík bol obvinený, že ho podplatila mafia úplatkom 40 000 eur, ktoré mal dostať na zber podpisov a označili ho za rozbíjača občianskeho odporu a neprajníka Heleny Mezenskej  po tom, čo sa mu nepodarilo vyzbierať 15 000 podpisov. Ako dokazuje zostrih z uvedenej relácie, údajne na to majú dokonca aj svedka. 
Informačná vojna 16.1.2013 zostrih

František Bednár, predseda združenia bývalých čsl.politických väzňov bol označený  ako nekompetentný diletant, ktorý nevie čo znamená Občiansky tribunál, ktorý si samozvaní aktivisti  jednoducho privlastnili. Ako potvrdzuje webová stránka Svetového združenia bývalých čsl. politických väzňov, združenie vyhlásilo petičnú akciu na zloženie Občianskeho tribunálu už v roku 2005  http://www.szcpv.org/05/tribunal.html  V tejto súvislosti dodávam, že som si veľmi dobre vedomý, že  slovo tribunál znamená zbor sudcov, ako zisti každý v slovníku cudzích slov a posledný známy tribunál vynášal rozsudky v Norimbergu po skončení 2. sv. vojny. V našej iniciatíve z roku 2005, ktorá nadväzovala na Popradskú výzvu z roku 1992, predstavoval názov Občiansky tribunál len symbolický význam, že tí ktorí nesú zodpovednosť za rozkradnutie a likvidáciu Slovenska by mali niesť zodpovednosť pred súdom. Aby vôbec niekedy vznikol podobný tribunál, museli by byť splnené dve podmienky. Najprv by musela byť podaná obžaloba proti systému a jeho predstaviteľom, ktorí zločiny spôsobili a čo je podstatné, systém by  musel padnúť resp. sa zásadne zmeniť. To som sa neúspešne snažil vysvetliť aktivistom. 
Rád by som sa zúčastnil avizovanej diskusie v Slobodnom vysielači na túto tému, hoci nepredpokladám, že o to partizáni zo Slobodného vysielača a ich vypestovaní revolucionári prejavia záujem. Je totiž zásadný rozdiel medzi tliachaním Guliša a Laurinca a tým skutočným poslaním nášho tribunálu –teda výboru pre stíhanie zločinov spáchaných po novembri 1989.  Naše podania už nebudú zverejňované, budeme informovať len všeobecne aké podanie a ktorému zastupiteľskému úradu či medzinárodnej inštitúcii bolo predložené.  Ak by sme to totiž uverejnili, som presvedčený, že mnohé zbabelé krysy by sa na tom chceli priživiť a ukradnúť to čo im nepatrí.  Podstatné budú konkréte výsledky  a nie prázdne reči.

Revolucionári vraj „tajne“ v októbri 2013 navštívili kanceláriu Svetového združenia  bývalých čsl. politických väzňov, aby si jednoducho ukradli tento názov.  Ignorovali všetky moje argumenty a zaslepene tvrdili, že vyvolajú revolúciu  tým, že s podporou vojakov a policajtov predložia prezidentovi memorandum, aby rozpustil parlament a moc takto získali občania na základe rozviazania zmluvy so štátom.  Čo  považujem za  rovnakú absurdnosť, ako keby otrok prišiel za otrokárom a oznámil mu , že s ním rozväzuje zmluvu o svojom otroctve. Dokonca sa jeden z nich chcel staviť, že o mesiac už príde do kancelárie SZČPV so samopalom. Bolo im vysvetlené, že ich zámer je nereálny pretože situácia na Slovensku na to jednoducho nedozrela a bez toho, aby sa zmena udiala v zahraničí  sa  u nás nič podobné nestane. Vojaci a policajti sú súčasťou systému, ktorý chránia, preto  je podpora protestu občanov z ich strany absolútne nereálna. Obojstranné nepochopenie  sa skončilo odmietnutím môjho návrhu  na zriadenie výboru, ktorý by vypracoval návrh žaloby proti Slovenskej republike za ekonomické zločiny spáchané po novembri 1989  a navrhol tiež  spôsob  akým je možné finančnou motiváciu  získať rozkradnuté miliardy späť na Slovensko, spoluprácou s Interpolom, Europolom a spravodajskými službami.

Ak by Vladimír Pavlík dostal 40 000 eur, z čoho ho obvinili, tak by sme nevyzbierali 5 300 podpisov ale 50 000, vyzývam preto v mene petičného výboru na podporu kandidatúru Vladimíra Pavlíka Martina Guliša a Milana Laurinca, aby do 31 januára 2014 uviedli meno svedka, ktorý má potvrdiť prevzatie úplatku Vladimírom Pavlíkom a ak ho neuvedú žiadam ich, aby sa Vladimírovi Pavlíkovi ospravedlnili. Pokiaľ tak neurobia, menovaný má plné právo domáhať sa zákonnými prostriedkami primeranej satisfakcie. Rovnako žiadam, aby Milan Laurinec predložil aktuálny výpis z trestného registra, nakoľko mám k dispozícii rozsudok, ktorým bol pán Laurinec odsúdený za úmyselný trestný čin.

Na záver dodávam, že tých 5300 podpisov pre Vladimíra Pavlíka je skutočným obrazom slovenskej spoločnosti. Tieto podpisy prišli v prevažnej miere len poštou a nikdy sme ich nezbierali na ulici, pretože sme na to nemali peniaze. Rovnako sme sa  nikdy neuchýlili k podvodu ako istá strana v roku 2012.  Ľudia na Slovensku sú žiaľ už raz takí,  ako stádo vždy uveria lacným sľubom o istotách a sladkým rečiam narýchlo vykvasených spasiteľov. Tak si zvolili za prezidenta bývalého člena Ústredného výboru Komunistickej strany Rudolfa Schustera, ktorý teste pred voľbami založil stranu na jedno použitie SOP a obdobne volili prezidenta Gašparoviča ako menšie zlo namiesto Mečiara.
Vladimír Pavlík  nestál pred súdom ako obvinený z obmedzovania osobnej slobody a vydierania ako pán Laurinec, ale sa súdil s Vladimírom Mečiarom v čase, kedy súčasní revolucionári, ktorí sa dnes vyrojili ako huby po daždi  a povyliezali z kanálov, zbabelo mlčali.  Pýtam sa kde boli dvadsať rokov, keď sme s Vladimírom Pavlíkom neustále upozorňovali čo na to, že vysoká politika je najorganizovanejšou zločineckou profesiou? A tiež sa pýtam, prečo majú všetci tí  ktorí ťahajú šnúrky z pozadia taký panický strach z Vladimíra Pavlíka a zo skutočného Občianskeho tribunálu, v podobe akú navrhli bývalí politickí väzni už v roku 2005? Odpoveď je jednoduchá. Ak sa raz začne na Slovensku skutočné upratovanie ekonomických zločinov, vrátane  tunelovania štátu, účelových konkurzov, zlikvidovaných spoločností a firiem s miliónovými nedoplatkami na daniach a odvodoch do poisťovní, zákonite by sa prišlo aj na mnohých politikov či už z koalície alebo opozície a aj na tých, ktorí dnes stoja  v pozadí  tzv. občianskeho odporu a ich jediným cieľom je len odstavenie Smeru –SD od koryta.  Každá tzv. občianska aktivita zaváňa podrazom a la „Nežná revolúcia“ v novembri 1989  a heslo „Zoberte si čo ste nakradli a odíďte“  je rovnako  nebezpečné ako Verejnosť proti násiliu v novembri 1989.


František Bednár
predseda petičného výboru na podporu kandidatúru Vladimíra Pavlíka za prezidenta  SR


Informačná vojna

Bilancia Odpor od 9.11.2013. Čo ďalej? Hostia: Martin Guliš a Milan Laurinec.

 


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka