Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Naše profesorské a docentské „ekonomické“ ctihodnosti             

       Nedávno Slovensko navštívil vysoký predstaviteľ Medzinárodného menového fondu a bohorovne našim politikom odporúčal rôzne experimenty zaobalené do troch slov posvätnej ekonomickej kravy pod názvom, „nevyhnutné ekonomické reformy“ a zachovanie 20 %-nej DPH. Samozrejme, pokiaľ táto jedna z najzločineckejších svetových organizácií realizujúca hitlerovský fašizmus a nacizmus cez ekonomiku, ktorá od svojho vzniku má na svedomí viac obetí ako fašizmus a komunizmus dohromady, tak to neveští nič dobrého. Za éry koncentračných táborov a plynových komôr kde boli likvidovaní starí a bezbranní, či telesne a zdravotne postihnutí, teda takí, ktorí už nemohli produkovať, fašistickí zločinci z Medzinárodného menového fondu vymysleli omnoho sofistikovanejší spôsob – nevyhnutné ekonomické reformy. Zapredaní a vlastizradní slovenskí politici ochotne týmto sadistom, psychopatom, sofistikovaným fašistom a masovým vrahom nielen z MMF, ale aj zo Svetovej banky ochotne vyhoveli ohľadom realizácie ekonomických experimentov na vlastnom národe.

Ako sa to začalo

          Pokiaľ by som mal definovať pojem nevyhnutné ekonomické reformy, tak sa jedná o sofistikované zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku. Ich krstným otcom ešte v spoločnom štáte bol Václav Klaus, ktorý spolu so svojím komplicom Mečiarom rozdelili tento  štát a to len kvôli tomu, aby ho mohli dopredu vybraní ľudia rozkradnúť, vytunelovať a potom ho hodiť či obetovať do područia cudziny. Treba si totiž uvedomiť, že žiadna zmena systému sa nerobí na náhodu, ale sa realizuje cez dlhodobú prípravu. Známy odborník na ochranu ekonomických záujmov John Miller dňa 30. 8. 1990 napísal vtedajšiemu poradcovi prezidenta Havla Jiřímu Křižanovi obsiahlu analýzu, kde sa hovorilo aj toto: Otvorenie hraníc, privatizácia, väčšia osobná sloboda, atď., to všetko sú veci prispievajúce ku zvýšeniu rizika strát a sú nebezpečnými pre majetok a občanov ČSFR. Súčasná realita jednoznačne dokazuje že menovaný mal nielen 100 %-nú pravdu, ale aj to, že o všetkom bolo už dopredu rozhodnuté. Takto sa to začalo, toto bol začiatok straty politickej, ekonomickej a štátotvárnej suverenity Slovenska.

Nevyhnutné ekonomické reformy – náhrada za koncentráky a plynové komory v sofistikovanej podobe  

          Pokiaľ mohol na Slovensku k realizácii zločinov proti ľudskosti cez ekonomiku pristúpiť vtedajší minister financií Ivan Mikloš, ktorého ekonomické vedomosti nie sú ani na úrovni absolventa strednej ekonomickej školy a absolventa ekonomického minima pre stredné školy a narýchlo vykvasené spolky tzv. ekonómov a reformátorov z akejsi pravice pod vedením SDKÚ, tak tu prebiehala šesťročná rabovačka a tunelovanie Slovenska pod vedením Vladimíra Mečiara. Keď to mám biblicky hodnotiť, tak Antikrist čakal niekoľko storočí, pokiaľ sa tu objaví toto čudo v ľudskej podobe, ktorý svojou výškou, váhou, paranojou, bludmi a neskoršou realizáciou štátneho terorizmu dokázal poblázniť slovenský národ.

          Odrazím sa od najnovšieho výroku nielen Fica ale aj viacerých analytikov, že zníženie DPH z 20 % na 19 %, by bola štátna pokladnica či štátny rozpočet ochudobnený o 200 miliónov eur. Kladiem tu celkom jednoduchú otázku, za koľko dní sa v zločineckom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku rozkradne 200 miliónov eur? A koľko miliárd je to za rok, za desať rokov, za dvadsať rokov? Tie peniaze totiž rozkradnú konkrétni ľudia, dokonca v mnohých prípadoch aj pomocou zákonov ktoré pripravia a zrealizujú arcizločinci, arcizlodeji a najsmradľavejší odpad slovenského národa z ponovembrových vlád a parlamentov, a takto spoločne si zaisťujú blahobyt na úkor štátu a jeho občanov. Samozrejme, že takto rozkradnuté peniaze štátu chýbajú a musia sa nejako nahradiť. Spôsobov je niekoľko: zdražovanie, zvyšovanie DPH či zadlžovanie, samozrejme spojené so znižovaním životnej úrovne, no arcizlodeji si spokojne užívajú nakradnuté. Tu ale nastáva prvé prekvapenie, keď naše „ekonomické ctihodnosti“ s titulmi profesorov a docentov nedokážu verejne povedať, že tie rozkradnuté milióny a miliardy MAJÚ TÚ ISTÚ HODNOTU ako tie pôžičky zo zahraničia, cez ktoré postupne strácame ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť. Ba dokonca ešte propagujú nutnosť tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem. Čiže sú súčasťou najorganizovanejšieho zločinu v mene samotného štátu, teda, jeho najvyšších predstaviteľov.

          Lenže je tu aj ďalší závažný problém. Arcizločinci a arcizlodeji ktorí riadia tento štát, s obľubou sa vyhovárajú, pokiaľ chýbajú peniaze v zdravotníctve, školstve, sociálnej sfére, poľnohospodárstve..., že nemôžu navýšiť rozpočty, lebo nie sú peniaze. No nejako sa zabúda, že peňazí je dosť, dokonca aj nadbytok, len sa nesmie kradnúť. Ale najväčší problém je  v tom, že sú to práve politici ako ponížení služobníci mafií a finančných skupín, či politické strany ako ich eseročky, že takéto zákony slúžiace rozkrádaniu sa prijímajú vedome, ako aj to, že do riadiacich funkcií polície, prokuratúry a súdov títo arcizločinci z vysokej politiky, finančných skupín a mafií na najvyššom stupni pyramídy si dosadzujú gaunerov na svoj vlastný obraz. Preto sa nemožno čudovať uzneseniam typu „trestný čin sa nestal“, „trestný čin nebolo možné preukázať“, „všetko bolo v súlade so zákonom“. 

           Máme jedny z najnižších zárobkov z krajín Európskej únie. Položme si otázku, prečo je to tak? Rôzne tárania a klamstvá o nejakej slabej produktivite práce v porovnaní s vyspelými krajinami je obyčajný blud. Zoberme si príklad na konkrétnych arcizlodejoch a parazitných darmožráčoch z vysokej politiky či pijavíc prisatých na štátnom rozpočte. Hoci neprodukujú žiadny ekonomický zisk, z rozkradnutých miliónov a miliárd si vylepšujú svoju životnú úroveň cez rôzne produkty podložené ekonomickými hodnotami. Potom sa nečudujme, že tí, čo produkujú hodnoty a ekonomický zisk, nemôžu mať primerané zárobky. A naše „ekonomické elity“ profesorov a docentov zbabelo mlčia, ba dokonca sa priamo zúčastňujú na týchto ekonomických zločinoch. Preto sa vôbec nečudujem, že z našich vysokých škôl vychádzajú také tupohlavé hovädá so zlodejskými sklonmi a ožobračovaním Slovenska na funkciách ministrov financií typu Mikloša, Kažimíra, Počiatka...

Vladimír Pavlík

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka