"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Ekonomické experimenty realizované na slovenskom národe pod dohľadom cudzej štátnej moci - najodpornejšia vizitka fašistov, sadistov a psychopatov z vysokej politiky          

                    V prvých dňoch či týždňoch po Novembri 1989 ma nikdy ani len v náznakoch nenapadla taká kacírska myšlienka, že by niekedy slovenskí politici mohli byť až v takom štádiu zapredanectva a vlastizrady v prospech cudzej štátnej moci ako ukázala neskoršia a dnešná realita. V tom počiatočnom období by mi to pripadalo ako fantazmagória, pokiaľ by mi niekto povedal, že tu bude poľudšťovaný hitlerovský fašizmus a nacizmus pri páchaní zločinov proti ľudskosti cez ekonomiku, že na likvidáciu starých, bezbranných a už neprodukujúcich, už nebudú potrebné ani koncentračné tábory ani plynové komory. Že židolichvárske fašistické šelmy – títo najmasovejší vrahovia na tejto planéte zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu – nám tu zavedú nový pojem či zaklínadlo: nevyhnutné ekonomické reformy. Nikdy by ma v tom období ani nenapadlo, ako ľahko cudzina získa to, čo dlhodobo patrilo slovenskému národu. Nikdy by ma nebolo napadlo, že práve slovenskí politici urobia z vlastného národa neschopných tupcov – a že preto bude musieť o nich rozhodovať zahraničie. Že prvými obeťami týchto sofistikovaných a zmodernizovaných fašistických zločinov budú popri dôchodcoch či telesne a zdravotne postihnutých hlavne robotníci vo všetkých odvetviach výrobných sfér. Práve tí robotníci, ktorí, pokiaľ by neboli podporili tzv. generálny štrajk hneď v prvých dňoch po Novembri 1989, celá táto réžia v mene konkrétnych komunisticko-fašistických a eštebácko-fašistických zločincov a vlastizradného disentu v ktorom bol do hlavnej úlohy dosadený dnes už nebohý amorálny zvrhlík Václav Havel, by bolo skončilo fiaskom.

          14. februára 2005 napísal Ing. F. S. Robertovi Ficovi aj toto: Exekutívu už druhé funkčné obdobie riadi skupina Židov – ktorí od roku 1991 završujú diaspóru, keď do roku 2001 sa ich trvalo usadilo na Slovensku 1400. Títo Židia nie sú potomkovia po vyvraždených predkoch počas Slovenského štátu, ale iba sa primkli k majetkom, ktoré tu nadobudli a získali reštitúciami a aj majetky, na ktoré už nemali právny nárok. Ďalej privatizáciou národného majetku a skúpením za babku ďalších majetkov zbankrotovaných podnikov po Mečiarových privatizéroch, vrátane majetkov nadobudnutých prostredníctvom konkurzných mafií nadobudli takú masu majetkov bývalého národného hospodárstva Slovenska, že jeho objem je 30-násobne väčší, než aký vlastnili a nadobudli Židia úžerou a lichvárčinou v časoch prvého Slovenského štátu, podobnými metódami na dnešné pomery ku krádežiam BMG Invest, Horizont a BDV Drukos.

          Necelé dva roky pred tým, v novembri 2003 napísal Doc. RNDr. Ing. Ľudomír Šlahor, CSc. MBA Robertovi Ficovi aj toto: Pre Slovensko je už tradičné, že poskytuje nadštandardné výhody zahraničným investorom, pričom prevahou investícií na zelenej lúke sú práce vo mzde pre slovenského okradnutého občana, prevažne manufaktúrnej povahy pri použití modernejších technológií ako vo feudalizme, no žmýkania tzv. kvalifikovanej pracovnej sily, KTORÁ JE SO SÚHLASOM VLÁDY OCEŇOVANÁ NA ÚROVNI FAREBNÝCH Z TRTIEHO SVETA. INAK BY SEM ŽIADNY ZAHRANIČNÝ INVESTOR NEPRIŠIEL. S VEDOMÍM VLÁDY JE UKÁŽKOVO Z NEUŹÍVANÁ PRACOVNÁ SILA NAŠICH OBČANOV aj v sieti hypermarketov na Slovensku, ktorí sú donútení poberať zmluvne 50 – 60 % oficiálnej mzdy, z ktorej ich zamestnávatelia odvádzajú dane a zákonné odvody a zostatok ústne dohodnutej mzdy poberajú „cash“, čím sú znevýhodnení aj v dôchodkovom zabezpečení, ale aj mlčanlivosťou.

          Dnes napríklad Robert Fico v rozpore so svojím svedomím sa samopasuje aj so stranou Smer-SD za jediných spasiteľov a ochrancov slovenského národa, pričom realita jasne ukazuje, že čo sa týka napr. okrádania slovenského národa či samotného štátu, tak tu si s pravicou rozumejú ako jedna rodina. Doteraz napr. vo svojej tzv. sociálnosti ešte nikdy verejne neodsúdil zločiny proti ľudskosti, páchané politikmi na vlastnom národe, dokonca nikdy ani neodsúdil sociálne samovraždy nevinných ľudí, ku ktorým boli dohnaní štátnou mocou cez ekonomiku. Dôvod, prečo je to tak, je vcelku jasný. Práve takýto arcizlodeji z finančných oligarchií podporujú Smer-SD – a predsa náš „najsociálnejší“ nebude takýchto arcizlodejov kritizovať, aj keď svoje miliardy či milióny získali okradnutím vlastného národa a štátu.

Ani jeden štát v EÚ nemá toľko vlastizradných a zapredaných politikov ako Slovensko – prečo je tomu tak?

          Pokiaľ ste si pozorne prečítali čo som odcitoval z listov týchto odborne fundovaných manažérov, v tom období zastávajúcich vysoké ekonomicko-hospodárske funkcie a odcitujem dve vety predsedu Slovenskej akadémie vied Jaroslava Pastoreka, ktoré sú súčasťou jeho rozhovoru s týždenníkom Plus 7 dní z 28. februára 2012 pod nadpisom: Investori u nás hľadajú lacnú pracovnú silu, nie inteligenciu, tak už by sme mali pochopiť, aké skutočné plány so Slovenskom majú psychopaticko-sadistické a zločinecko-zlodejské kreatúry zo zahraničia v spolupáchateľstve s vlastizradnými a zapredanými slovenskými politikmi, hoci odvtedy uplynulo už sedem a deväť rokov. Citujem: „INVESTORI NEŠLI ZA NIČÍM INÝM LEN ZA LACNOU PRACOVNOU SILOU. KIA TU ZÍSKALA MASÍVNE DOTÁCIE, NO VÝSKUMNÉ A VÝVOJOVÉ CENTRUM POSTAVILA VO FRANKFURTE.(!!!)

          V mene najorganizovanejších zločincov, zlodejov a parazitných darmožráčov z vysokej politiky, finančných skupín, konkurzných mafií, bielych golierov ..., sa tu od Novembra 1989 rozkradlo minimálne 1 6000 miliárd Sk, ktoré samozrejme chýbali a chýbajú v štátnom rozpočte, no slúžia tým, ktorí ich rozkradli. Zločinecko-zlodejské a parazitno-darmožráčske kreatúry ktoré riadia štát, tak opätovne takto rozkradnuté peniaze dopĺňajú do štátneho rozpočtu tak, že buď berú pôžičky zo zahraničia, čím vlastne strácame ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť, alebo zdierajú vlastných občanov ktorí tu nič nerozkradli neustálym zdražovaním, zvyšovaním daní či znižovaním ich životnej úrovne. Položme si otázku, podľa akého zákona vlastne postupujú, či podľa akého článku ústavy?

          Nech hľadám ako hľadám, nič takého nemôžem nájsť. Ale v protiklade s tým odcitujem text ústavného sľubu, ktorý vlastnoručným podpisom stvrdzujú členovia vlád, parlamentov ako aj prezident republiky. To znamená, že by mali vedieť čítať aj písať a rozumieť tomu čo podpisujú. Odcitujme si teda, čo podpisujú ako svojprávne osoby zodpovedajúce za svoje činy: „Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme občanov. Budem zachovávať ústavu a ostatné zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života.“

          Keď toto všetko porovnám s ich ponovembrovou realitou, tak ten ich sľub by mal mať takýto text: „Sľubujem na svoju zločineckú, zlodejskú, parazitno darmožráčsku a psychopaticko-sadistickú česť, keďže nepatrím medzi tých  ktorým  by malo záležať na Slovensku a jeho občanoch, že budem kradnúť a zbíjať pre blahobyt seba samého, vlastnej rodiny a straníckej centrály. Slovenský národ budem nenávidieť, budem nim pohŕdať – a verne slúžiť cudzine a spolupodieľať sa na takých zákonoch, ktoré budú urážať slovenských občanov ako neschopných tupcov, ktorí nedokážu spravovať majetok štátu, ktorý potom za bagateľ dáme cudzine. Budeme úzko spolupracovať s cudzou štátnou mocou na ekonomických experimentoch na slovenskom národe a budeme prijímať také zákony, podľa ktorých budú mať niektoré rastliny a zvieratá väčšiu finančnú hodnotu ako občan Slovenskej republiky. Budeme poľudšťovať hitlerovský fašizmus a nacizmus, starých, bezvládnych a neprodukujúcich občanov nebudeme likvidovať v plynových komorách, ale cez tzv. ekonomické reformy, medzi ktoré zahrnieme aj zločiny proti ľudskosti a sociálne samovraždy. Toto všetko budeme realizovať v mene nášho osobného blahobytu a blahobytu cudzej štátnej moci.“

          Popri zločineckej vláde, zločineckom parlamente a zločineckej legislatíve tu máme aj zločinecké ministerstvo vnútra, zločineckú generálnu prokuratúru, zločinecké ministerstvo spravodlivosti a zločinecký ústavný súd. Všetci dobre vieme ako sa táto republika rozkradla, vytunelovala, rozpredala či naďalej rozkráda, tuneluje či rozpredáva. Paradoxne, VŠETKO BOLO A JE V SÚLADE SO ZÁKONOM A NEBOL PREUKÁZANÝ ÚMYSEL!!! Takže, vážení slovenskí občania, drvivá väčšina slovenských občanov, ako sa cítite pri takýchto zdôvodneniach? Ako nesvojprávne hoviadka a kravy? Ako zbabelí niktoši? Alebo ako ponížené slúžky a prostitútky týchto dvoch percent zločincov a gaunerov? Alebo všetci tí, ktorí tu rozkradli tie milióny a miliardy to NEROBILI s úmyslom obohatiť sa?

          Pre denník Národná obroda z 8. 9. 2001 Ivan Šimko, absolvent dvoch vysokých škôl, právnickej a ekonomickej, bývalý minister vnútra a obrany, povedal aj toto, citujem: „STRETÁVAME SA S PRÍPADMI, KEĎ JE VEREJNE ZNÁME, KTO ROZKRADOL FIRMU, LEN AKOSI SA TO NEDÁ DOKÁZAŤ!!! A ja, ako autor tohto článku dopĺňam: VŠETCI DOBRE VIEME, KTO ROZKRADOL TENTO ŠTÁT, LEN AKOSI SA TO NEDÁ DOKÁZAŤ, LEBO TÍTO GAUNERI Z VYSOKEJ POLITIKY A FINANČNÝCH SKUPÍN ROBIA NIELEN ZÁKONY ALE ROZHODUJÚ AJ O OBSADENÍ POLÍCIE, PROKURATÚR, SÚDOV A ÚSTAVNÉHO SÚDU. Dokedy to tak bude?

Vladimír Pavlík          

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka