Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!
Hlavná stránka

Pospolitosť, Rómovia, diletant Kaliňák, médiá a rozhorčení občania   

         Tvrdá práca na sebe samých, skutočné vlastenectvo, disciplína, odpor proti zločineckej a zlodejskej štátnej moci realizujúcej sofistikovaný fašizmus na nevinných, otvorená pomoc bezbrannej majoritnej väčšine, ktorú už dlhodobo a otvorene terorizujú, okrádajú, zabíjajú, znásilňujú a neustále strpčujú život neprispôsobiví Rómovia, ktorí dlhodobou nečinnosťou štátnych orgánov a kadejakých ich zástancov z mimovládnych organizácií, využívajú a zneužívajú princípy ústavné, zákonné, demokratické, ignorujúc všetko, čo je súčasťou slušnej spoločnosti. To je realita, cez ktorú sa Slovenská pospolitosť rozhodla nielen konať, ale aj morálne a psychicky povzbudiť a podporiť všetkých tých, ktorí sa nedokážu teroru neprispôsobivých Rómov brániť. To bolo hlavné krédo ich protestu v sobotu 8. augusta 2009 v Šarišských Michaľanoch. Treba taktiež povedať, že tento protest nebol namierený proti všetkým Rómom. Pokiaľ by Slovenská pospolitosť skĺzla do tejto roviny, čo by s radosťou uvítali škodcovia z vysokej politiky, hlavne zo SMER-u, SNS, SMK, ako aj niektoré ponížené médiá, bolo by to nielen ich nevídané oslabenie, ale aj možný odchod na okraj spoločnosti. A samozrejme, neuveriteľné nahrávky na smeč nielen skutočným sofistikovaným fašistom cez ekonomiku a extrémistom z vysokej politiky, ale aj niektorým nesvojprávnym médiám v cudzom žolde.     

         Keďže som bol aktívnym účastníkom všetkých demonštrácií v Prahe v rokoch 1988-1989 proti vtedajšiemu komunistickému režimu, zažil som na vlastnej koži viaceré policajné zásahy, nedá mi, aby som si nepoložil otázku, doteraz nepoloženú, súvisiacu s brutálne rozohnanou protestnou akciou policajnými ťažkoodencami v Šarišských Michaľanoch 8. augusta 2009: čo keď táto policajná brutalita bola dopredu naplánovaná, bola súčasťou istej spravodajskej hry, ktorej výsledkom by mohol byť odchod profesijných diletantov a hlupákov z vedenia polície? Alebo je tu aj iná možnosť tejto brutality: pretransformovaní odkojenci komunisticko-fašistickej ideológie, zhlukujúci sa v SMERE – tzv. sociálnej demokracii dali jasne najavo, že žiadny druh násilia nie je im cudzí, pokiaľ sa jedná o ohrozenie ich politických a ekonomických záujmov.

         Jeden z mála politikov, ktorý reálne pochopil túto situáciu, podpredseda branno-bezpečnostného výboru Ján Kovarčík z ĽS-HZDS vyhlásil, citujem: „Keby umožnili zhromaždeným pochod cez obec, nemyslím, že by sa niečo stalo. Neboli vyzbrojení, nešli nikoho biť.“ Veru tak, svätá pravda. Mladí ľudia zo Slovenskej pospolitosti nie sú žiadne tlupy asociálov, narkomanov, parazitných darmožráčov, hulvátov s prepitými mozgami. Aký to rozdiel v pragmatickom a reálnom myslení Jána Kovarčíka, v protiklade s vyjadreniami profesijného diletanta Roberta Kaliňáka, ktorý sa na adresu Slovenskej pospolitosti v tejto kauze vyjadril, citujem z denníka Plus jeden deň z 10. augusta 2009: „Extrémisti sa prišli ukázať a vyprovokovať konflikt s políciou. NEPONÚKAJÚ ŽIADNE RIEŠENIA A IBA ZNEUŽILI EMOTÍVNU SITUÁCIU.“

Hovno, ktoré ponúka Kaliňák, kontra realita, ktorú ponúka Slovenská pospolitosť

         Základom riešenia rómskej problematiky zo strany Slovenskej pospolitosti je, že najväčším nepriateľom Rómov sú samotní Rómovia. Budem konkrétny. SÚ TO RÓMSKI ÚŽERNÍCI! Pýtam sa, verejne sa pýtam Roberta Kaliňáka: koľkých úžerníkov odhalilo a usvedčilo ministerstvo pod jeho vedením? Že by príčinou tejto jeho neschopnosti bolo prepracovanie? Veď, ako som sa dočítal, za minulý rok popri svojmu ministerskému platu si zarobil ďalších desať miliónov. Ktovie, či toto chudáčisko, už v mladom veku pracovne opešané, nepracuje denne až 27 hodín, čím prekonal o dve hodiny samotného Vladimíra Mečiara? Táto otázka taktiež platí pre zakonšpirovaného Magalu, riaditeľa SIS. Ale aj pre akýsi spolok pod značkou Rómska iniciatíva Slovenska, na čele ktorej parazituje Róm Patkoló. Vy všetci spoločne, ako aj kadejakí krákoráci vám podobní, vy ste duchovní otcovia a rodičia týchto neprispôsobivých Rómov. Spolu s rómskymi úžerníkmi.

         Či je to vina údajných extrémistov zo Slovenskej pospolitosti, že pestovatelia zemiakov na východnom Slovensku boli nútení prestať pestovať zemiaky kvôli tomu, že ešte ani neboli dozreté, a už ich neprispôsobiví Rómovia rabovali? Vám to neprekáža, Kaliňák, Fico, Magala, Čaplovič, že bohaté štáty skupujú pôdu v cudzích štátoch, a u nás sa orná pôda likviduje? Vám to neprekáža, Kaliňák a Magala, že každá spravodajská služba demokratického štátu má vypracovaný plán, že v prípade hospodárskej krízy najvyššieho stupňa, musí mať ich krajina toľko pôdy, ABY BOLA SEBESTAČNÁ V NASÝTENÍ VLASTNÉHO OBYVATEĹSTVA? A čo vy, protislovenskí škodcovia z ponovembrových vlád a parlamentov? Vám to neprekáža, keď vo vašom mene sa likviduje nielen táto pôda, ale aj kravy a ošípané, alebo si ich v živom stave s radosťou berú iné štáty? Vám neprekáža, že potom sa tu bude dovážať humus, ktorý v týchto krajinách je určený pre dobytok, no na Slovensku ním budú kŕmiť ľudí? Vy tento humus nebudete žrať, ani vaši rodinní príslušníci. Alebo slúžite cudzej štátnej moci pri postupnej likvidácii slovenského národa? Komu vy chcete nadávať do extrémistov, pravicových radikálov, či neonacistov, vy, profesionálni klamári a dezinformátori, keď CEZ PREDVOLEBNÉ SĽUBY STE PODVIEDLI A OKLAMALI SLOVENSKÝ NÁROD! NIE SLOVENSKÁ POSPOLITOSŤ. Práve preto sa verejnosť postavila na stranu tých, ktorých polícia brutálne rozohnala. A ešte malý dodatok. Pokiaľ sa na nafilmovaných materiáloch preukáže, že medzi skupinu protestujúcich sa infiltrovali špecialisti z policajných zložiek vycvičení na provokácie, to tiež bude o niečom vypovedať.

Verejne obviňujem ministra Kaliňáka

         Verejne obviňujem ministra vnútra Kaliňáka z realizácie fašizmu a extrémizmu jeho stranou SMER – tzv. sociálna demokracia, pod vedením Fica a Tomanovej, na nevinných ťažko zdravotne postihnutých a ich približne 60 000 opatrovateľov. Pokiaľ sa odvolám na text § 421 Podpora a propagácia skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv a slobôd, tak na základe nezvratných dôkazov konštatujem, že nie Slovenská pospolitosť, ale fašisti a extrémisti z ponovembrových vlád a parlamentov si zvyšujú svoju životnú úroveň na úkor potláčania základných práv a slobôd na nevinných občanoch, keď zločiny proti ľudskosti cynicky nazývajú ekonomickými reformami. Preto Slovenskej pospolitosti navrhujem, aby pripravila verejný protest pod názvom: STOP SOCIÁLNYM SAMOVRAŽDÁM, STOP EKONOMICKÉMU FAŠIZMU ZO STRANY SLOVENSKÝCH POLITIKOV NA NEVINNÝCH OBČANOCH!  

Vladimír Pavlík

Hlavná stránka