Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!
Hlavná stránka

Môže eštebácky konfident a nenažraný kšeftár splodiť slušného potomka? 

             Tento článok aj s príslušnými dokumentmi venujem dvom diskutujúcim na www.aktualne.sk. Keďže väčšina diskutujúcich na tejto stránke využíva svoju anonymitu na osobné útoky či rôzne nepodložené bludy, (toto sa nevzťahuje na dotyčných dvoch diskutujúcich pod značkami žabka a Ypsilonka), rozhodol som sa rozšíriť ich vedomostný priestor ohľadom osoby ministra financií Jána Počiatka a jemu podobných politikov. Citujem:

         Re: Ypsilonka (žabka) 18. 7. 2009 – 19.06 hod. – Si vyštudovaná ekonómka, povedz mi svoju mienku – mohol taký mladý ekonóm ako je Počiatek poctivým spôsobom prísť k toľkým miliónom? Myslíš si, že seriózny ekonóm okrem ministra financií môže zvládnuť ešte prácu, z ktorej mal len za minulý rok ďalší príjem 30 miliónov? Ja si totiž myslím, že pokiaľ je vo funkcii, môže ročne zarobiť maximálne 2 milióny Sk. Ak podniká, ako ekonóm, pokiaľ je čestný, nemôže takúto čiastku zarobiť. Nezávidím mu, iba konštatujem, koľko vynikajúcich ekonómov, s dlhoročnou praxou – zarobia maximálne 300 000 Sk ročne. Podobne sa môžem vyjadriť ku Kaliňákovi. Myslíš si, že takýto ľudia majú byť vo vláde? Ináč proti Ficovi nič nemám.

         Re: žabka (Ypsilonka) 18. 7. 2009 – 19. 17. hod. – Myslím, že svojimi otázkami si si odpovedala aj sama. Akurát viem, že Počiatek je z veľmi dobre situovanej rodiny. Jeho rodičia už za komunizmu boli zazobaní. On sa nenabalil v politike, on už do nej v balíku prišiel. A len zveľaďuje. Ale nie je sám. Mikloš, Dzurinda, Slota, Mečiar, atď., tak o týchto pánoch si myslím, že sa nabalili len a len po vstupe do politiky. Pekný večer želám. Ahoj. P. S. Šikovným (vychcaným) patrí svet a sprostým (poctivým) robota. 

Aký otec, taký syn?

         Pokiaľ mám vychádzať zo životopisu Izidora Počiatka, otca súčasného ministra financií Jána Počiatka, patriaceho do sofistikovanej a protislovenskej zbojníckej čeľade, ktorá sa zhlukuje v pretransformovanom komunistickom SMERE – tzv. sociálnej demokracii, tak na otázku v tomto nadpise odpovedám: nie, eštebácky konfident a nenažraný kšeftár nemôže splodiť slušného potomka. Po prečítaní autentického dokumentu zo zaniknutého týždenníka DOMINO, č. 31 z roku 2007 pod nadpisom: Kšeftárske počiatky pána Počiatka, čitatelia pochopia, že jablko nepadá ďaleko od stromu. Ale aj to, prečo súčasná koalícia patrí medzi ortodoxné nenažrané organizované zbojnícke tlupy odkojené komunisticko-fašistickou ideológiou, ako aj to, že fašisti pravicoví a fašisti ľavicoví sú ako jedna rodina. Nemá význam tu teraz rozpisovať všetky tie neduhy, kšefty a výčiny, ktorých sa dopustil terajší minister financií Ján Počiatek. On tieto „dary“ dostal už pri svojom narodení. Ako vidieť, bol z neho veľmi učenlivý žiak. Jeho ministrovanie to názorne dokazuje. Takže sa začítajme do dotyčného článku a porozmýšľajme nad istými súvislosťami:

   -    Počiatkov otec a miliardár Široký vyprodukovaní eštebáckou hydrou.

   -    Manželka ministra Kaliňáka bývalá pracovníčka tajných služieb – skutočne bývalá?

   -    Manželka premiéra Fica – jej úloha v kauze diamantovej bane spojenej s tajnou  službou, hoci na prvý pohľad vyzerá ako to          najnevinnejšie neviniatko, pričom v realite   môže byť ona tým skutočným premiérom.

   -    Robert Fico – jeho chystajúcej úspešnej kariére v ŠtB zabránil November 1989.

   -    Europoslankyňa Beňová – obaja rodičia kmeňoví príslušníci ŠtB.

    Títo spoločne zakladali SMER – tzv. sociálnu demokraciu.

        Je preto ťažké odpovedať na otázku: kto tu v skutočnosti vládne? Aj toto je výsledok našej ceny za nežnosť po novembri 1989. Práve tá nežnosť, ktorá umožnila týmto novým garnitúram komunistickej a eštebáckej zločinnosti a zlodejstiev, prezlečených do nových habitov, pravicových, sociálnodemokratických a národných, opätovne prevziať moc. Treba si uvedomiť, že v politických zločinoch a zbojstvách, v likvidovaní nevinných slovenských občanov cez sofistikovaný ekonomický fašizmus niet medzi nimi prakticky žiadny rozdiel. Sú ako jedna rodina.

         Aj preto môžu byť židolichvárski tyrani zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu, riadiaci pokusy na slovenskom národe, absolútne spokojní. Veď sofistikovaný fašizmus cez ekonomiku, zrealizovaný pravicovými sadisticko-fašistickými tyranmi a vrahmi v ich službách - z SDKÚ-DS, KDH, SMK a ANO, na nevinných slovenských občanoch, si úspešne osvojili aj dve popredné sadisticko-tyranské šelmy odkojené komunisticko-fašistickou ideológiou z tzv. sociálnej demokracie: Robert Fico a Viera Tomanová. No nesmieme zabudnúť ani na ich spolupáchateľov z ĽS-HZDS a SNS.   

Vladimír Pavlík

                           

      Facebook Print Friendly and PDF
Hlavná stránka