Hlavná stránka
Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!

Dezinformátori zo Slovenskej televízie

Priznám sa, vo svojom živote som zažil všeličo. Možno aj preto, že som nikdy nebol súčasťou stáda, ktoré dokázalo a dokáže len mlčky prikyvovať. Pocítil som veľakrát na vlastnej koži, ako sa z takýchto ľudí vyrábajú rôzni nepriatelia, či protištátne živly. Napríklad v knihe pod názvom – ŠtB na Slovensku za “normalizácie” na str. 145 pod nadpisom Informace o závažných poznatcích StB charakteru, vypracovanej analytickým odborom II. správy SNB, č. j. CB-00364/5/03-89 z 10. 2. 1989 v Prahe, som sa o svojej osobe dočítal aj toto: Dne 8. 2. 1989 se setkal aktivní signatář CH-77 Vladimír PAVLÍK (1948), dělník n. p. STAVING Bratislava, bytem Orlové 91, okr. Povážská Bystrica, s Miroslavem KUSÝM, kterého informoval o tom, že chce vypracovat návrh na Václava HAVLA jako kandidáta na poslance FS ČSSR, pod který by údajně mohl získat 200 000 podpisů. KUSÝ se k tomuto návrhu konkrétně nevyjádřil a pochybuje o tom, že by se dal realizovat. PAVLÍK má připraven i další dopis s obhajobou činnosti CH-77, který hodlá rozmnožit a rozeslat na různá místa. K osobě PAVLÍKA jsou přijímána aktivní opatření s cílem utlumit jeho nežádoucí aktivitu a zamezit organizování podpisových akcí.

XII. S-SNB

Náčelník II. správy SNB

za mjr. Dvořák Pavel

plk. PhDr. Karel VYKYPĚL

(Samozrejme, že dnes, nielen s odstupom času, ale aj z dodatočného poznania pravdy, o ktorej som vtedy nevedel, môžem len s ľútosťou konštatovať, ale aj do smrti si vyčítať, ako som sa mohol angažovať v prospech takého amorálneho zvrhlíka, pohŕdajúceho radovým občanom, akým Václav Havel bol a je. Možno tieto jeho zlé vlastnosti vyplývajú aj z jeho komplexov, že bez drdlania a mekotania nie je schopný povedať jednu súvislú vetu, ako aj z jeho narcizmu a častým používaním slova “ja”.)

Pokiaľ si ale niekto myslí, že s takýmito metódami sa už skončilo, tak je na veľkom omyle. Tak, ako za bývalého režimu politici či represívne zložky využívali či zneužívali rozhlas, televíziu, noviny a časopisy vo svoj prospech, opätovne to tu funguje aj po novembri 1989. Nielen vtedy, ale aj dnes sa občas nájdu slušní a statoční jedinci – redaktori, ktorí toto svinstvo odmietnu, dokonca aj za cenu straty zamestnania. Pritom majú to šťastie, že svoje povolanie môžu vykonávať v inom médiu, ktoré im do ich práce nezasahuje, alebo sa snaží zasahovať čo najmenej. Medzi najčerstvejšie príklady tejto profesijnej a občianskej statočnosti možno zaradiť redaktorov súkromnej televízie TA 3 Ivana Bradu a Beatu Oravcovú. Obaja kvôli špinavým praktikám Slovenskej televízie, kde pôsobili ako redaktori, z nej odišli.

Fašizmus v štátnom záujme a nefašistická Slovenská pospolitosť

Máme ešte v živej pamäti, keď exminister vnútra Vladimír Palko z KDH bojkotoval, ako aj celé vedenie tejto strany súkromnú televíziu Markíza, lebo vraj kope za mafiu. Aspoň tak to prezentoval on samotný. A plnú podporu dostal aj od vlastného hnutia. Len tak mimochodom, podľa mojich informácií pri vzniku KDH hneď po novembri 1989 asistovala ŠtB, alebo, KDH vznikalo priamo na pôde agentúry ŠtB. Stalo sa tak v Dúbravke, v záhradnom dome konfidenta ŠtB, ev. č. 31 258, krycie meno Viktin, ktorý bol aj poslancom FZ za KDH po novembri 1989, a v Lamači, v rodinnom dome agenta ŠtB, ev. č. 20 275, krycie meno Inžinier.

Prečo takýto úvod? Hneď vysvetlím. Ako je známe, v stredu 1. marca 2006 Najvyšší súd SR vyhovel návrhu generálneho prokurátora Dobroslava Trnku, a rozpustil Slovenskú pospolitosť – národnú stranu. Mám nielen dosť dôvodov, ale aj dostatok nezvratných dôkazov na to, aby som skonštatoval, že na návrh fašizoidného generálneho prokurátora s minulosťou násilníka a vydierača, ako aj z titulu jeho nečinnosti, keď mu neprekážajú zločiny proti ľudskosti zo strany sadisticko-fašistických tyranov a vrahov z Dzurindovej vlády a poslancov Národnej rady SR na nezanedbateľnej časti slovenských občanov, v spolupráci s boľševickým Najvyšším súdom SR, rozpustili – so snahou, zlikvidovať nefašistickú Slovenskú pospolitosť – národnú stranu. Pokiaľ si čitatelia prečítali predchádzajúce moje články súvisiace s touto problematikou – Hlboká sonda do čiernej duše generálneho prokurátora Dobroslava Trnku, ako aj ďalší článok súvisiaci s touto témou – Vládne na Slovensku fašistická koalícia? Podporujú jej voliči fašizmus?, doplnený o tretí, najnovší článok – Fašistickí tyrani a vrahovia z vysokej politiky kontra nefašistická Slovenská pospolitosť, musia pochopiť, kto tu v skutočnosti nielen fašizmus propaguje, ale aj realizuje.

V tejto súdnej fraške, ktorej predsedala sudkyňa odchovaná komunisticko-fašistickou a teroristickou organizáciou KSČ a KSS Ida Hanzelová, ktorá to so svojou servilnosťou za bývalého režimu dotiahla až na predsedníčku straníckej organizácie na Ministerstve spravodlivosti Slovenskej socialistickej republiky. Len tak pre zaujímavosť, komunisticko-fašistický dobytok na tomto ministerstve ešte v 70. rokoch minulého storočia schvaľoval, súhlasil a propagoval zákony č. 231 a č. 232 Zb. z roku 1948, podľa ktorých obesili doktorku Miladu Horákovú, popravili ďalšie stovky nevinných vo vykonštruovaných procesoch, väznili desaťtisíce nevinných, a ďalšie státisíce protiprávne prenasledovali.

Objektívna TA 3, kontra úchylní dezinformátori zo Slovenskej televízie

Po skončení tohto justičného divadla hlavný predstaviteľ Slovenskej pospolitosti Mgr. Marián Kotleba prezentoval pred novinármi aj takýto názor: “Dnes to bol krátky proces, typický pre stalinistické režimy. I v nacistickom Nemecku dostal bulharský komunista Dimitrov podozrivý zo zapálenia Ríšskeho snemu možnosť sa obhájiť na poriadnom súde. Nám daná nebola, tak asi to bola väčšia demokracia, než je dnes v našej spoločnosti.”

Musím konštatovať, že tento výstižný výrok hovorí za všetko. Veď ako to môže fungovať v štáte, ktorí riadili a riadia zločinci, zlodeji, štátni teroristi, fašisticko-sadistickí tyrani a vrahovia vlastného národa? Aj preto si istý druh úcty zaslúži súkromná televízia TA 3, ktorá ako jediná dokázala tento výrok niekoľkokrát prezentovať. Svojou objektivitou prezentovať tento výrok tu možno zaradiť aj televíziu Markíza či niektoré rádiá. Naproti tomu to, čo predviedla Slovenská televízia v hlavných správach, ohľadom tejto kauzy, možno plným právom považovať za ten najodpornejší hnus. Nečudujme sa tomu. Veď riaditeľom tohto verejnoprávneho hnoja je nominant Antikristovej organizácie KDH Richard Rybníček. Kladiem si otázku, aká tlupa dezinformátorov robí v tejto televízii spravodajstvo? Či za tento dezinformačný hnoj vyrobený a zostrihaný 1. marca 2006 ich kropilo “svätenou” vodou aj samotné vedenie KDH? Lebo takéto niečo si vo svojom spravodajstve ohľadom tejto kauzy nedovolila vyprodukovať ani televízia JOJ s jednostranne zameranými redaktormi Ondrušom a Ďurkovičom. Ba dokonca, pokiaľ si ako aktívny účastník sviečkovej demonštrácie z marca 1987 spomínam, ani prednovembrová verejnoprávna televízia ohľadom vtedajšieho protestu.

Miesto toho, aby sa verejnoprávne spravodajstvo riadilo profesionalitou a etikou, tak svojich divákov informovalo, že Kotleba vraj propagoval demokraciu nacistického Nemecka. Pričom bol úplne vynechaný jeho výrok k tejto problematike, ako ho v skutočnosti prezentoval, a s čím ho dával do protikladu. TA 3, TV Markíza, ako aj niektoré rádiá to v rámci profesionality, objektivity a nezávislosti dokázali prezentovať. Úchylní dezinformátori z  Rybníčkovho hnoja tu miesto toho dávali zostrihané zábery z minulosti upravené tak, aby Slovenská pospolitosť bola prezentovaná ako skupina ľudí, škodiacich Slovensku.

Slovo na záver

Približne za štrnásť dní budem na Krajskú prokuratúru do Bratislavy dávať podnet na trestné stíhanie pre podporu a propagáciu fašizmu na generálneho prokurátora Dobroslava Trnku, slovenského eurokomisára Jána Figeľa a ministra zahraničných vecí Eduarda Kukana. Celý text bude uverejnený na tejto internetovej stránke. Nech čitatelia nielen porovnajú, ale aj porozmýšľajú, ako v skutočnosti vyzerá ten skutočný ponovembrový slovenský fašizmus, ako aj to, kto ho reprezentuje. Taktiež s plnou vážnosťou upozorňujem slovenskú políciu, že pokiaľ odobratím osobnej zbrane Mariánovi Kotlebovi chce uľahčiť prácu nájomnému vrahovi pri jeho likvidácii, tak bude niesť plnú zodpovednosť, pokiaľ by sa tento zločin realizoval. Zároveň istej úzkej skupine v polícii pripomínam, že pokiaľ si naivne myslia, že spolupráca štátnych orgánov s nájomným vrahom pri fyzickej likvidácii Róberta Holuba na druhý pokus ostane ututlaná, tak sú na omyle. A p. Chlpíkovi z Prezídia Policajného zboru, oddelenie terorizmu a extrémizmu doporučujem, aby miesto študovania kópií podpísaných občanmi, ktorí súhlasili a požadovali vznik politickej strany Slovenská pospolitosť – národná strana, nech začne študovať kópie podpísané občanmi, ktorí súhlasili so vznikom zločinecko-zlodejskej a štátno-teroristickej organizácie HZDS, ako aj zločinecko-zlodejskej a sadisticko-fašistickej organizácie SDKÚ. Riaditeľka Sekcie verejnej správy, odbor vnútorných vecí na Ministerstve vnútra SR JUDr. Oľga Plišňáková by mu mala vyjsť v ústrety. Tak, ako to urobila ohľadom Slovenskej pospolitosti – národnej strany dňa 5. 1. 2005.

Treťotriednemu historikovi Ivanovi Kamencovi, ktorého antisemitský znalecký posudok na Slovenskú pospolitosť, kde dáva najavo, že mu dokonca neprekážajú ani fašistické zločiny páchané na slovenskom národe zo strany Dzurindovej vlády a poslancov Národnej rady SR odkazujem, že ten patrí skôr na prelepovanie dier v rómskych latrínach, alebo v SAV, kde je jeho pracovisko. Čo je ale opovrhnutiahodné, no pre servilných treťotriednych historikov jeho typu úplne bežné, že v tomto znaleckom posudku za fašistický, rasistický a intolerantný OZNAČIL český mesačník Svědomí, ktorý vydáva dlhoročný politický väzeň Milo Komínek!!! Pokiaľ by som mal porovnávať utrpenie Mila Komínka v komunistických väzniciach, koncentrákoch a samotkách s utrpením Židov v nacistických koncentrákoch, tak mnohí Židia by v tomto porovnaní mohli hovoriť o utrpení ala havaj. A to ešte nepíšem o aktívnom odpore rodiny Mila Komínka proti nacizmu, riskujúc pritom vlastné životy, za čo boli v tom období aj väznení.

Vladimír Pavlík

Hlavná stránka