Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Veľké problémy vo veľkej Sociálnej poisťovni- 3.časť


A. Moja mama (75 rokov) nemala dôchodok za 3 mesiace. To som zistil na pošte.
Pišal som do Sociálnej poisťovne - ako sa viem stať náhradným (novým) osobitným príjemcom (pretože aktuálny nie je schopný). Tlačili ma do potvrdenia lekára, že  mama nie je schopná - od toho Abu Zaid - arabského lekára ktorý je v mafii. Jasné, že tento so mnou nechcel hovoriť. Aspoň sa priznal. Náhradný osobitný príjemca nie je zakotvený v zákone o sociálnom poistení - úradníci nevedeli čo majú robiť !!! Hovorím - na čo chcete potvrdenie lekára, keď stav je horší ako bol??!

B. 28.1. som písal na ústredie Socpoist., zároveň som žiadal, aby to riešila Bratislava-ústredie, pretože v Prešove vládne organizovaný zločin a nebudem riešiť s mafiou dôchodok.
1.2. som spísal pred notárom Zápisnicu. 7.2. som ju poslal na Ústredie -znova ju poslali do Prešova.  Volal mi z Prešova 11.2. vedúci dôchodkového úseku Kuča (podľa mojich zistení od viacerých osôb, nar. 1948) - právnik, bývalý kolega mojej tety,  volal pravé on z čísla 0906174801 (špeciálna pevná linka Socpoist), ze musím prísť s mamou spísať Zápisnicu do Sociálnej poisťovne Prešov - iný spôsob nie je. Hovorím načo..? Veď máte notársku. zápisnicu ktorá má úradnú silu, to vám musí podľa zákona o sociálnom poistení stačiť.

Jeho odpoveď bola absurdná a vystihuje to osobnosť Kuču a niektorých úradníkov - "Bratislave to stačí, ale mne nie."... Mama nemala občiansky preukaz, on to vedel - napriek tomu ma ťahal do Poisťovne!  Neskoršie aktivity tohto Kuču ukázali, že má evidentne demenciu a správanie na hrane psychopata, pretože ľudí používa ako nástroje, ktorými chce dosiahnuť svoje ciele a realizovať moc.

Následne som viackrát písal na Ústredie, že čo to má znamenať, či poznajú zákon. A začal sa maratón Sociálnej poisťovne. Tento Kuča si vďaka Ústrediu prečítal moju notársku zápisnicu, kde sa našiel (to som ešte nevedel,  že Kuča je ten právnik - kolega mojej tety). Keď som 15.2. pišal na Ústredie, povedali mi, že notárska zápisnica  nestačí  (13.2. ešte stačila) - telefón mi už nedvíhali, bol som blokovaný v telef. ústredni (inak toto je na Slovensku bežná vec na úradoch že nepohodlných blokujú, aby nevolali - mám desiatky skúseností).  Čiže Kuča zablokoval Ústredie, aby som nič nedostal. Nástroje moci pre svoje ciele.
Viete čo je najlepšie? Že netreba vybavovať žiadneho osobitného príjemcu - stačí bankový účet. Tento Kuča vedel, že moja mama má účet. Prečo to nepovedal? Lebo jeho úradnícke spôsoby sú nastavené na úplatky, korupciu.

C. Moja mama nemala dôchodok za 11,12/2018 a 01/2019. Na Ústredí mi povedali, že sa to spracuje do 2 mesiacov (!!!!!) Sú plne elektronickí, na všetko majú software. Skúsi toto povedať úradník v Rakúsku???
Keď Kuča stíha riešiť organizovaný zločin z práce, koľko súrnej a objemnej práce asi majú?!
Tak som napísal na Úrad vlády, konkrétne hovorkyni premiéra Pellegriniho. Potom som jej (Maciková) aj volal. Hovorí mi - premiér nemôže zachraňovať celé Slovensko. Hovorím fajn, stačí urobiť poriadok a odstrániť korupciu a organizovaný zločin. Posunula ma na PhDr. Krištofoviča - odpísal mi o 3 TÝŽDNE, že posielajú moju vec preč, lebo Úrad vlády nemá kompetencie. Pričom priamo na webe vlada.gov.sk je napísané čo vláda robí.
Napísal som : Ak Pellegrini pekne rozpráva v europarlamente, že budeme trestne stíhať každého ako sa v demokratickej krajine patrí a približovať úrady k občanovi - nech sa páči, tu máte hotový poskladaný prípad, môžete začať. Vyšetrovateľ patrí pod šéfa Polície (rovnako aj NaKA patrí pod šéfa Polície), šéf Polície priamo zo zákona patrí pod ministra a minister (Kaliňák bol v postavení ministra aj podpredsedu vlády) patrí pod predsedu vlády - čiže kompetencie sú tam úplne jasné.
Ani sa nedotkli - radšej pritlačili Socpoist nech pošlú dôchodok za tie 3 mesiace+ aktuálny. V tomto im patrí moje poďakovanie, i keď musel som dosť tlačiť.  Moja mama zatiaľ predala zlatú retiazku aby mala čo jesť.
Doplním, že som podával podnet na Úrad vlády, aby sa zmenil zákon o sociálnom poistení tak, že sa Sociálna poisťovňa nebude môcť "samokontrolovať" ako je tomu dnes. Sociálna poisťovňa je verejnoprávna, nie je verejným činiteľom a neplatí pre ňu ani Správny zákon 71/1967. Preto ten bordel...

D. 11.3. prišiel celý dôchodok zo Sociálnej poisťovne. Ďakujem
13.3. volá Kuča na Mesto Prešov, že  je nutné sa pozrieť na moju mamu, lebo sa vracia dôchodok. Proste sa potreboval zakryť - a tu je tá psychopatia. Na jednej strane núti a špekuluje za každú cenu, aby som prišiel za ním s mamou, cielene nepovie, že stačí bankový účet, aby si vynútil úplatok za rýchle vybavenie (pričom to nerobí on, ale Ústredie v Bratislave) a zrazu volá na Mesto, že volajte, prečo sa vracia dôchodok (robí si z ľudí nástroje moci - v tomto prípade, aby on nemal problémy). To je debil na okamžité vyhodenie.
Ak by slovenskí voliči vedeli ako sa správajú slovenskí europoslanci v EP a koho záujem obhajujú, tak by prišlo voliť 5% ľudí:
https://editavysna.blog.sme.sk

Mam niekoľko kamarátov v štruktúrach EÚ a ich vyjadrenie je asi také: Vždy, keď Slovensko niečo nestíha implementovať - lebo preflákala (robia veľké hovno) prechodné obdobie, je nejaký exces ..., tak tu príde (do sídla EÚ)  celá delegácia úradníkov sa vyplakať, žobrať a klamať. Ak je v Komisii či Euro parlamente nejaký pokrokový návrh, tak najväčší hejteri (haters)  takýchto návrhov sú zástupcovia Slovenska a Českej republiky
https://pado.blog.sme.sk/c/509986/matecna-opat-klame.html

Text do Rádio a Televízia Slovensko (RTVS) :

Dobrý deň vážená RTVS,
viem na plnej čiare potvrdiť mafiánsky štát, o ktorom hovoril prezident Kiska.
Fakty sú potvrdené notárskou zápisnicou. Ide o proces legálneho vydedenia tak, že majetok získajú osoby, ktoré majú konexie. Všetko legálnym spôsobom. Pretože žaloba proti dedičskému konaniu sa podáva na tom istom sude, kde sa vybavia konexie a želané rozhodnutie.
Keďže ide o fakt, ktorý sa tyká úplné každého občana Slovenska, hocijakej národnosti, ide o prezentáciu pravá vo VEREJNOM ZAUJME.
Verejnoprávna televízia + rozhlas musí dať priestor.
Kedy a kde môžem odprezentovať fakty? Scenár vopred dohodneme samozrejme s réžiou.
Fakty vopred neposielam, jedine osobne.
Ako povedali páni Fico a Pellegrini - domáce veci riešiť doma. Na to aj reagujem týmto spôsobom.
V opačnom prípade to budem musieť riešiť vonku.
Ďakujem za vašu odpoveď.

Dušan

Občan za skutočne právny štát
   PRINT RSS

Hlavná stránka