Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Ako organizovaný zločin integrovaný v štáte vydedí obyčajného občana - INFORMÁCIA VO VEREJNOM ZÁUJME – 2. časť


V princípe celý čas od hospitalizácie 19.11. išlo len o to, aby sa konanie na súde nepohlo (= aby opatrovníctvo v 1. časti dostal Domov sociálnych služieb a mohol rozkradnúť čo sa dalo) a moja teta umrela ako bezmajetná. Následne zakryť stopy.

A. 2 mesiace pred hospitalizáciou mojej tety som volal jej všeobecnému lekárovi, čo sa s ňou deje - že vnímam klinické zmeny v myslení, výpadky pamäte apod. nejaké zmeny, hovorí o nejakej mojej nehode. Neviem, čo jej tento všeobecný lekár Abu Zaid Prešov natrepal do hlavy, ale dnes viem, že mimoriadne zanedbal jej stav a musel vedieť, aký to bude mať vývoj. A je členom organizovaného zločinu.

Ja som bol ako pooperačný stav, vedeli o tom na Úrade pre Dohľad nad Zdravotnou Starostlivosťou, aj na súde aj v nemocnici, robili si čo chceli. Doslova. Žiaľbohu som jednal v dobrej viere, veril som orgánom verejnej moci na všetkých úrovniach, opísal som skutočnosti pravdivo - ktoré otočili proti mne.

Ale mám ponaučenie - zlý človek nikdy neurobí dobro a dobre, pretože nevie čo to je. Pozná iba zlo. Koľkodobra ste dali, toľko sa vám vráti.

Ako som čítal v jednom článku osoby žijúcej v zahraničí - na Slovensku (Slovakistane) bez konexií a úplatkov nevybavíš nič. Nedávno predseda vlády Pellegrini hovoril v Europarlamente o priblížení štátu k občanovi...myslel to takto? Občan je pre politikov ktorejkoľvek politickej strany dobrý iba na voľby. Tam to končí.

Ústavný súd Českej republiky vydal nález, kde povedal jasne, že Ústava chráni jednotlivca pred štátom a Ústavný súd takisto. Ústava nechráni štátnu moc, neochraňuje nadradenosť úradov nad občanom, pretože by chránil totalitu a nie demokratické zriadenie (právny štát).

22.10. som dostal odpoveď z Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Prešov, že odmietajú prešetriť poskytovanie zdravotnej starostlivosti (!) lekárom Abu Zaidom. Už tu som to začal chápať.

23.10 2018 podávam na súd návrh na obmedzenie spôsobilosti na právne úkony, kam som napísal toho lekára Abu Zaid a rovnako som napísal aj to, že predtým riešil moju vec Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.Dnes viem, že súd + lekár + Úrad spolu hovorili.

19.11. v noci teta išla (opatrovateľka ju nasmerovala) do nemocnice J. A. Reimana Prešov 20. a 21.11. urobili vyšetrenia komplexne. Zistili, že je ľahká obeť...

B. 23.11. mi Okresný súd Prešov napíše antidatované (25.10) Uznesenie, že mám doložiť lekársku správu- inak sa konanie ZASTAVÍ. Predtým som súdu napísal, že nemám lekársku správu, ale lekár Abu Zaid a nemocnica má všetko potrebné, v rámci tohto typu konania platí tzv. vyšetrovací princíp. (IV. ÚS 78/03)
Nikto okrem súdu nevedel, že som kontaktoval nemocnicu 14.12., dajú mi lekársky výstup - ale 20.12. sa už nedá... Medzi 14. a 20. evidentne sa dohodli nemocnica, Sociálna poisťovňa Prešov a súd o tom, že chcem doložiť do spisu doklady, ktoré ONI NECHCÚ aby tam boli.
Týmto sa len potvrdzuje ich úzka spolupráca (=podstata organizovaného zločinu). A od toho si odvoďte všetko ostatné, čo sa dialo ďalej...

C. Niekto presne vedel a má pristup ku osobným údajom a úplným detailom, vrátane finančných od Banky. Počas hospitalizácie prebehlo sociálne šetrenie Úradu mesta Prešov. Čiže úradníci sa išli pozrieť do bytu tety. Ja som nevedel ísť a to vedeli.
Prof. Segatori povedal, ze psychopat je človek,ktorý využíva iných ako nástroj svojej moci a chce v očiach iných vyzerať tak ako on chce (akoby vložiť seba samého do hlavy iných). Je zaujímavé, že šéfa pobočky v Prešove vôbec netrápi tento bordel. Generálny riaditeľ Sociálnej poisťovne Ing. Vážny o ničom nevie, všetko prebieha za jeho chrbtom- chcel som ho informovať, ale neviem sa k nemu dostať.

D. Nakoniec som musel podať odvolanie, pretože bol úplne zámerne a cielene ignorovaný vyšetrovací princíp,odvolanie je na Krajskom súde v Prešove 3mesiace...Podal som zatiaľ 3 urgencie. Dodnes nemám rozhodnutie zo súdu (ak sa to zmení, dopíše sa).
Jejasné, že všetky úrady v Prešove (aj iné, ktoré spolupracujú, vrátane tých najvyšších) držia spolu, v konexiách bývalého režimu. Popis konkrétnych ľudí bude v osobitnej časti.
My nie sme zvrchovaný štát, ale nesvojprávna kolónia ako povedal Ing. Kuracina.Vyzerá to tak, že nesvojprávni sú aj úradníci na všetkých úrovniach, vrátane súdov, pretože bez príkazov a vzájomnej dohody nikto nevie, čo má robiť.Podla Čl. 2 Ústavy musia úrady postupovať len v medziach právnych predpisov.

E.  Podával som oznámenie na Špeciálnu prokuratúru priamo do Pezinka (spoločná budova so Špecializovaným trestným súdom), akoby poistku toho, ze som zistil fakty, poskladal a veril som , že osoby s minimálne dvoma titulmi okolo mena pochopia, že je vhodné sa ukľudniť, prestať prot imne útočiť. Myslel som to len v dobrom.
Zo Špeciálnej sa mi pošta vrátila ako "adresát neznámy" (!!!)  - ale rovnopis sa mi vrátil pokrčený a prelistovaný od hrubého palca, obálka do 1/2 otvorená. Bude dopísané osobitne.

F. Pomsta proti mne začala kvôli tomu, že som si dovolil osloviť predsedu Pellegriniho a jeho kolektív  (síce iba čiastkovo - ale aj za tú pomoc som rád). Pomstu, ktorá proti mne v Prešove začala počnúc Sociálnou poisťovňou Prešov som podrobne spísal aj Úradu vlády. Úrad vlády mi pomohol vo veci Socpoist (to je nesporne jednoznačná pravda a to nespochybňujem ani mikroskopicky), avšak od organizovaného zločinu dal ruky preč...
Poslal som šéfke Krajského súdu Kovaľovej zhrnutie, čoza bordel je v Kraji, dostala aj Notársku zápisnicu. Ona to zbalila a poslala ako odvolanie do spisu. Slovo "odvolanie" som v tom dokumente vôbec neuviedol a nemala na základe čoho vyhodnotiť daný dokument ako odvolanie. Bol to súbor silných faktov. Bude písané osobitne.

G. Vymysleli exekučné konanie 6Ek/1283/2018 proti mne, podal som zastavenie pre absolútnu nezákonnosť. O tomto bude osobitná časť, figuruje v nej exekútorka Zummerová, ktorú reportér Daňo natočil ako exekútorku, ktorá má zvláštne spôsoby. Dátum podania spisového prístupového kódu na poštu 6.5.  je zhodný s dátumom 6.5. podania výsledku trest.oznámenia. Najprv sa dopísal spis na súde, potom to poslali mne, polícia podala 6.5. výsledok trestnej veci (nič sa nestalo) na poštu. Čo je však zaujímavé, vo štvrtok 2.5. som hľadal Milana K. na Úrade vlády - nebol tam. 6.5.je výsledok na pošte... (4.a 5. bol vikend)

S dôverou som napísal na Najvyšš ísúd, podané osobne 10.4.2019. Podstata podania bolo prikázanie veci inému súdu z dôvodu zaujatosti aktuálneho súdu(ust. 39 CSP). Najvyšší súd má bohatú judikatúru v tejto otázke,  študoval som ju.
Dva týždne to nevedeli nájsť!  V pondelok ráno 8.30 to už bolo poslané preč do Prešova. Odpísali mi (rovnakou spisovou značkou ako v inej veci, ktorú som im podával !) že to musia poslať na Okresný súd, čo je samozrejme klamstvo.
Jasné, Okresný súd bude rozhodovať o vlastnej zaujatosti. Lebo každý občan je a priori mentálny dement a má IQ suchého sena...
Momentálne mám toho kurva plné zuby a oboznamujem verejnosť. Keď vám bude umierať alebo záhadne umrie blízky a vy mu nebudete vedieť pomôcť a zistiť, spomeňte si na tento text....

Občan za skutočne právny štát   PRINT RSS

Hlavná stránka