"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Tlačová správa 18.01.2017

 

Vyšetrenie Gorily a všetkých zlodejín a podvodov, ktoré sú súčasťou obrovskej chobotnice 
Prípravný výbor strany NAJ jednoznačne  potvrdzuje, že kauza Gorila je pravdivá a bude riadne vyšetrená. Ide o tak závažné zločiny, kde neexistuje premlčacia lehota a existujú listinné, obrazové, zvukové dôkazy a rozhodujúce skutočnosti, ktoré nezabránia vyšetreniu kauzy Gorila a súvisiacich káuz.
Musíme však hovoriť aj o emisnej kauze, kde žiadame pána Fica o vrátenie 2 MLD slovenských korún (72 mil. EUR) do štátnej kasy, ktoré poslala jeho vláda garážovej firme do USA. Taktiež žiadame pána Počiatka o vrátenie 600 tis.SK (20.mil EUR)  do štátnej kasy za prevod štátnych peňazí na Cyprus, ktoré poslal firme Lemikon. Tieto prešustrované  a chýbajúce peniaze potrebujeme  vrátiť štátu  na jeho  lepší chod.
Strana NAJ trvá na tom, že je nevyhnutné potrestať páchateľov a zablokovať ich majetky, ktorých vina sa pri vyšetrovaní jednoznačne preukáže. Listinné dôkazy hovoria v tomto ohľade samé za seba.
Podvody s DPH v budúcnosti viac nebudú možné. Pretože strana NAJ chce DPH na Slovensku úplne zrušiť. Súčasťou nášho zásadne nového riešenia fungovania štátu sú aj radikálne daňové reformy.
Pre vznik novej spoločenskej atmosféry na Slovensku je nevyhnutné zriadiť skutočný právny štát. Toto je jedna z našich hlavných priorít. Paralelne s tým chceme naštartovať proces na odpolitizovanie polície, súdov a prokuratúry. Súčasne s tým budeme modernizovať zdravotníctvo, ktoré je nie v katastrofálnom, ale patovom stave pre život našich občanov

Ing. Viktor Béreš
splnomocnenec prípravného výboru strany NAJ

Nedôveryhodný minister vnútra Robert Kaliňák stále túto kauzu bagatelizuje a chce ju zamiesť pod koberec. Ale dávam verejný prísľub, že nič neostane nevyšetrené a čas páchateľom nijako nepomôže. Pri prebratí moci v našej republike občanom sľubujem spravodlivé vyšetrenie Gorily, ktorá je súčasťou obrovskej chobotnice a vyvodenie zodpovednosti voči páchateľom, pričom vykonáme opatrenia k vráteniu nakradnutých peňazí daňových poplatníkov späť štátu. Chcem, aby naše Slovensko bolo už konečne bezpečné, fungujúce, spravodlivé a bohatšie.

Mgr. Martin Bavolár (slovenský Snowden)
Expert strany NAJ pre bezpečnosť a obranu SR

   PRINT RSS

Hlavná stránka