"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

AKO SA DÁ UKRADNÚŤ NAJVÄČŠIA NEMOCNICA NA LIEČENIE TBC A RESPIRAČNÝCH CHORÔB NA SLOVENSKU I V ČESKU,
alebo ako ľahko prísť k majetkom na postkomunistickom Slovensku!

https://www.youtube.com/watch?v=PhxZGWLbJbs&feature=youtu.be
Status zo sociálnej siete Facebook:
Ako jediný som otvoril prípad krádeže nemocnice v Kvetnici. Popradská radnica namiesto toho, aby ma podporila a bojovala za obnovenie nemocnice proti mafii o ktorej sa teraz tak často hovorí v súvislosti s protestmi za slušné Slovensko, chcela dohodiť kšeft špekulantom s pozemkami, nazývaných aj pozemkovou mafiou, skrývajúcich sa za nastrčenou firmou Danmir, ktorej mesto ponúkalo zámenu pozemku za rekreačne stredisko v Mlynici za vyše 200 000 eur. Riaditeľ SPF Ivan Tudaj, ktorý utekal pred reportérkou RTVS na mňa podal trestné oznámenie, aby ma zastrašil. Ak by ma zavraždili ako Kuciaka ,vyšiel by niekto z Popradu do ulíc? František Bednár –Poprad 11.3.2018

Občan za dverami - Nemocnica v Kvetnici Z archívu RTVS: https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13067/150183#17 YOUTUBE.COM

Chamtivosť a bezohľadnosť  tzv. kapitálotvornej vrstvy, ktorú vygeneroval zamatový prevrat v novembri 1989, nepozná hranice. Štátny majetok, ktorý vytvárali generácie sa presunul na súkromné účty a listy vlastníctva novodobých zlatokopov prepojených s politickou mafiou. Názornou  ukážkou  tohto hyenizmu a budovania si blahobytu na úkor biedy vlastných občanov, neraz doháňaných k sociálnym samovraždám, je prípad zlikvidovania  a následnej krádeže v súlade so zločineckými zákonmi prijatými politickými gaunermi,   kedysi slávnej  a vyhľadávanej  liečebne v Kvetnici pri Poprade, ktorá sa špecializovala na pacientov s TBC a pľúcnymi chorobami. Táto nemocnica postavená v roku 1920, prežila niekoľko politických systémov a druhú svetovú vojnu. Neprežila však politický banditizmus, ktorý nastúpil po transformácii reálneho socializmu na komunistický kapitalizmus.  Poprad s lukratívnou polohou pod Vysokými Tatrami, má smolu na bezohľadné a po majetkoch bažiace  a nenásytné indivídua, ktoré ako supy zacítia korisť  na niekoľko kilometrov. Ešte horšie skončil Popradský pivovar s 200 ročnou tradíciou, ktorý je dnes zbúraný a pivo s popradskou značkou sa varí v Poľsku.

Zostrih  z vystúpenia kandidáta NAJ Františka Bednára v RTVS 25.10.2017
https://www.youtube.com/watch?v=Oje4uPXOQ1g&feature=youtu.be


               Všetci,  ktorí vedia o osude kvetnickej liečebne, nechápavo krútia hlavou.  Ako je možné, že bola zrušená a bacilonosiči s TBC z radov ľudí v sociálnej núdzi dnes ohrozujú zdravie  verejnosti, keďže ich  nikto nelieči po tom čo sa stal zo zdravotníctva biznis a ovládla ho skupina Penta a ďalšie skupiny prepojené na politickú mafiu. Osobne som poznal dnes už nebohú Janu Gurovú z Popradu, ktorá mala TBC a zomrela na podchladenie v blízkosti popradskej stanice. Niet preto pochýb, že po obnovení výskytu tzv. choroby chudobných –TBC, sa už politickí zločinci, rozhodnutím zrušiť liečebňu v Kvetnici, dostali na hranu zákona a dopúšťajú sa trestného činu všeobecného ohrozenia formou  šírenia infekčných chorôb.  Nemocnica v Kvetnici mala svoje nezastupiteľné postavenie, pretože kvôli nižšej nadmorskej výške  bola vhodná aj pre pacientov s kardiovaskulárnymi ťažkosťami, ktorí nemohli byť hospitalizovaný v Národnom ústave tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie vo Vyšných Hágoch kvôli vysokej nadmorskej výške.
TBC sa vracia na Slovensko - vyše 400 prípadov z toho 38 detí

               Keďže nikto z novinárov, chorých ľudí, odborníkov, turistov a verejnosti nedostal od kompetentných z ministerstva zdravotníctva odpoveď, prečo liečebňa umiestená v areáli uprostred lesov s ovzduším, ktoré patrí k najčistejším u nás, už roky chátra, rozhodol som sa ako kandidát na predsedu PSK nominovaný stranou Nezávislosť  a jednota – NAJ,  po konzultácii s predsedom strany Ing. Viktorom Bérešom,  hľadať odpovede a vysvetlenie, kto stojí za likvidáciou jednej z najlepších  nemocníc na liečenie respiračných chorôb na Slovensku i v Česku, v ktorej pracovali najlepší odborníci s veľmi kvalitným prístrojovým vybavením. Podobný osud totiž hrozí aj špičkovej vojenskej nemocnici v Novej Polianke, ktorú chcú prestavať na hotel. Liečebňa  Penzak v Novom Smokovci pred niekoľkými rokmi skončila v konkurze a už sa tam dávno nelieči. v lete 2017 zmenila majiteľa, keď ju kúpil bratislavský podnikateľ (s rómskymi koreňmi) Slavko Mitráš. Ten je pár rokov majiteľom okázalo zrekonštruovaného Hotela Alfa v Giraltovciach.
Ako je možné, že do rekonštrukcie modernej kuchyne sa tesne pred zrušením liečebne v Kvetnici investovali vysoké  finančné prostriedky a podľa viacerých vyjadrení  táto nemocnica nebola vôbec zadlžená a ešte v roku 2007 ju ocenili manažérstvom kvality. Trestuhodným a odsúdeniahodným  rozhodnutím zrušili zo dňa na deň zariadenie, ktoré výborne fungovalo viac ako deväťdesiat rokov, hovoria Kvetničania a nie len oni sa pýtajú.

Kto stál za likvidáciou?

Rozhodnutie zrušiť Špecializovanú nemocnicu respiračných chorôb dodnes nikto nevysvetlil. Dokonca sa ani nevie, kto vlastne priamo stál za likvidačným rozhodnutím z roku 2008.
Bližšie informácie sa nepodarilo získať ani Denníku Plus jeden deň, ktorý uviedol, že niektorí viac či menej zainteresovaní, ktorí si však neprajú byť menovaní, hovoria, že liečebňu zrejme chystali do privatizácie pre vopred vybraného záujemcu.  Z dostupných informácii je zrejme, že na lukratívny objekt areálu liečebne si brúsila zuby Penta. V roku 2006 však vyhral voľby Smer a nastal boj o areál medzi štátom a Pentou v ktorom Penta ťahala už za kratší koniec. Ministerstvo zdravotníctva, ktoré ovládalo Všeobecnú zdravotnú poisťovňu, so zámerom vytlačiť Pentu z Kvetnice,   neuzavrelo zmluvu so zariadením, čím nemocnica prišla o 70% príjmov. Týmto rozhodnutím prišlo o  prácu 102 lekárov a zdravotných sestier.  Potvrdilo sa, že medzi Pentou a Smerom nie je v podstate žiadny rozdiel, pretože ako Pente tak aj Smeru išlo len o to ako získať areál liečebne pre  budúci výhodný biznis, bez ohľadu na dopady na občanov Slovenska. V prípade Kvetnice sa zamestnanci stali rukojemníkmi a obeťami sporu dvoch skupín, ktoré sa správajú ako organizované zločinecké skupiny.

            Uvádzam zistené skutočnosti, ktoré nikto doposiaľ nemal odvahu uverejniť a ktoré odhaľujú osoby, stojace   za bezprecedentnou  krádežou liečebne v Kvetnici, na základe ktorých strana NAJ podá žiadosť Ministrovi zdravotníctva SR, vedeniu Prešovského samosprávneho kraja a ďalším kompetentným, vrátane poslancov NR SR  a v mene  okradnutých občanov Slovenska  ich požiada o prijatie adekvátnych krokov k prešetreniu likvidácie nemocnice v Kvetnici a následne k právnym krokom potrebných pre zrušenie prevodu vlastníctva liečebne na Neziskovú organizáciu založenú v roku 2005 ministerstvom zdravotníctva a zamestnancami, ktorá zrejme  poza chrbát ministerstva previedla v roku 2009 liečebňu na inú neziskovku založenú podnikateľom  Jánom Bincom. Podobný prípad vyvedenia štátneho majetku sa už riešil, skončilo to na súde a dodnes sa v tom jednom konkrétnom prípade nemôže ministerstvo hospodárstva dostať k lukratívnej budove v Bratislave, ktorý ukradol  podnikateľ napojený na HZDS. Odpovede treba preto hľadať na ministerstve zdravotníctva SR.
Keďže vo výpise  z registra neziskových organizácii 
http://www.ives.sk/registre/detailrno.do?action=uplny&formular=&id=149348
Špecializovaná nemocnica respiračných chorôb Poprad-Kvetnica, n.o. - v likvidácii v časti, v časti Zakladatelia pre danú neziskovú organizáciu, nie sú uvedené  mená žiadnych osôb  a nie je známe ani kto bol riaditeľom, je preto potrebné mená týchto osôb vrátane riaditeľa neziskovej organizácie  zistiť.

Ak nezisková organizácia s predmetom činnosti liečebné a sociálne služby vlastní  nemocnicu  a 9 rokov ju nechá chátrať ide buď  o svetový unikát alebo o trestný čin podvodu!

               Neziskovú organizáciou s názvom Odborný  liečebný a sociálny ústav n.o. Jilemnického 4, Prešov 080 01, účelovo založil spoločník a konateľ spoločnosti PKB Invest  Ján Bync.  Ako potvrdzuje List vlastníctva KÚ Poprad č.  5996 spoločnosť Jána Bynca PKB invest sa takto   darovacou zmluvou dostala de fakto úplne zadarmo k vlastníctvu celého areálu nemocnice aj s pozemkami vo výmere niekoľko tisíc m2.   Niečo podobné by bolo nemysliteľné v každom demokratickom a právnom štáte kde by páchatelia takejto krádeže skončili v base, nie však na Slovensku.

Existuje dôvodné podozrenie z vopred dohodnutého zrušenia Liečebne v Kvetnici v roku 2008 prvou vládou Smeru SD pod vedením R. Fica s pripravovaným zámerom liečebňu aj s areálom dostať do súkromného vlastníctva.
Bez  rozhodnutia zhora by následný účelový prevod na základe darovacej zmluvu na neziskovú organizáciu nebol možný.  Strana NAJ bude dôsledne žiadať prijatie legislatívy, ktorá zabráni účelovému zakladaniu neziskových organizácii, cez ktoré sa vopred pripravený záujemcovia prepojení s politikmi dostávajú k majetku štátu a to úplne zadarmo.

Je potrebné uviesť kto je konateľ a spoločník PKB invest Ján Bync a na koho je prepojený.

               Oficiálne je známe jeho prepojenie s predsedom PSK MUDr. Petrom Chudíkom, keďže je „dvorným“ dodávateľom stavebných prác pre PSK.  Ja zarážajúce, že  prešovský župan ako lekár, ktorý skladal Hippokratovu prísahu a  má zabezpečiť dostupnú zdravotnú starostlivosť v rámci PSK, nikdy   v minulosti nevzniesol žiadne námietky k likvidácii nemocnice v Kvetnici  a nevadilo mu, že sa dostala na základe darovacej zmluvy do vlastníctva neziskovej organizácie so sídlom v Prešove, ktorú účelovo založil jemu určite dobre známy Ján Bync.  Pýtam sa tiež prečo predseda PSK Chudík pri chronickom nedostatku miest v zariadeniach sociálnych služieb pre seniorov  a poradovníkoch nikdy nenavrhol využiť liečebňu v Kvetnici, ktorá už 9 rokov chátra  ako zariadenie sociálnych služieb pre seniorov? Bolo by to totiž ideálne miesto na zriadenie zariadenia sociálnych služieb pre celý PSK. Je potrebné pripomenúť, že druhú polovicu parku, ktorý kedysi celý patril ku kvetnickej liečebni, vlastní spoločnosť K&Ž z Kežmarku. V nej opäť figurujú osoby spájané so slovenským podsvetím a napojené na  niekdajšieho podtatranského bossa Ondreja Žembu. http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=6459&SID=8&P=1 pre ktorého prešovský župan žiadal milosť v prípade jeho odsúdenia za vydieranie v roku 2005 kedy bol ministrom spravodlivosti Daniel Lipšic.

Rozhodol som sa ako vždy v minulosti, keď ľahostajná väčšina mlčala za túto nemocnicu zabojovať a som rád, že na Slovensku vznikla konečne politická strana NAJ, ktorá namiesto prázdnych predvolebných sľubov má za cieľ oslobodiť Slovensko od politickej mafie.
Skôr ako sa z tejto nemocnice stane nový luxusný hotel, nový komplex Bonaparte, alebo hospic pre nemeckých dôchodcov, v prípade môjho zvolenia za župana alebo poslanca PSK verejne vyhlasujem, že podniknem všetky právne kroky k zrušenia podvodného vlastníctva nemocnice v Kvetnice neziskovou organizáciou založenou konateľom PKB invest Jánom Byncom:

  • Prvým krokom bude návrh mimosúdnej dohody v súčinnosti s ministerstvom zdravotníctva, aby nezisková organizácia  darovacou zmluvou previedla celý areál nemocnice na VÚC alebo ministerstvo zdravotníctva.
  • Pokiaľ to Ján Bync  odmietne ukončí s ním PSK všetky zmluvy za stavebné zákazky k čomu bude vyzvaný aj predseda Košického samosprávneho kraja. Následne bude podaný podnet Generálnej prokuratúre SR pre trestný čin podvodu, keďže nezisková organizácia s predmetom činnosti zdravotné a sociálne služby tieto neposkytuje z čoho je zrejme, že sa jednalo o podvod so zámerom získať nemocnici do vlastníctva a po čase, keď  ľudia zabudnú, ju využiť na podnikateľské účely. 
  • Súčasne s trestným oznámením bude podaný súdu návrh žaloby o neplatnosť právneho úkonu prevodu nemocnice a vo verejnom záujme s osobitným zreteľom návrh na vydanie neodkladného opatrenia v lehote 7 dní, ktorým sa nemocnica do právoplatného rozhodnutia o veci bude využívať na poskytovanie liečebných   a sociálnych služieb.
               V prípade vydania neodkladného opatrenia súdom navrhnem, aby PSK v zmysle svojej povinnosti zabezpečiť dostupnú zdravotnú starostlivosť a sociálne služby, obnovil  v nemocnici v Kvetnici riadnu činnosť a časť areálu využil ako zariadenie sociálnych služieb pre celý Prešovský samosprávny kraj, čo by dôchodcovia čakajúci na poradovník a ich príbuzní  určite privítali.  Toto malo byť už dávno psou povinnosťou predsedu PSK MUDr. Petra Chudíka, ak by mu išlo skutočne o záujmy občanov a nie o kšefty a klientelizmus s ním spriaznených podnikateľov.

               Niet preto pochýb prečo Smer SD podporuje na župana  MUDr. Petra Chudíka,  napriek tomu, že R. Fico dostal otvorený list, ktorý preukazuje konflikt záujmov v prípade spoločností 1 a 2. FVE Humenné, v ktorých je prešovský župan 50%-ným spoločníkom a ktoré na fotovoltaické elektrárne dostali dotáciu od štátu vo výške 11 mil. eur. (Konateľom a druhým 50%-ným spoločníkom je  František Závacký, bratranec primátora Popradu Švagerka, obvineného z jazdy autom pod vplyvom alkoholu). Smeru neprekáža ani to, že predseda PSK tieto spoločnosti odkúpil od osoby v médiách spájanej s mafiou. Teda od človeka, ktorého spomínaná spoločnosť K&Ž vlastní aj polovicu parku, ktorý patril k nemocnici v Kvetnici. O týchto skutočnostiach bola informovaná aj Európska komisia. 
Ján Bync preferuje biznis so štátom

Portál aktuality.sk 14. 3. 2016 uviedol, citujem: „Ján Bync, spoločník a konateľ spoločnosti PKB invest, má medzi prešovskými podnikateľmi povesť človeka, ktorý má až výnimočný talent nájsť si zakaždým cestičku k tým správnym kontaktom v politike. A potom, keď ho už považujú za svojho človeka, to už ide pri získavaní zákaziek ako po masle. Za Dzurindovej vlády si mal omotať okolo prsta vtedajšieho prednostu Krajského úradu v Prešove. Bolo to prospešné kamarátstvo, priam ako z učebnice. Krajský úrad mal vtedy pod palcom všetky školy v najväčšom kraji, bola to éra, keď sa vo veľkom začínali meniť staré okná za plastové. Kto sa vtedy vedel obracať, lukratívne objednávky sa len tak sypali.

Ján ByncJán Bync má medzi prešovskými podnikateľmi povesť človeka, ktorý má až výnimočný talent nájsť si zakaždým cestičku k tým správnym kontaktom v politike.

„Si veľký somár, keď si nevieš omotať okolo prsta nejakého papaláša, najlepšie cez sponzorstvo rovno celú stranu. Lebo, zlatý môj, pamätaj si, že najlepším partnerom pre nás stavbárov je štát. Ten nepozerá cez lupu na každý cent, ja by som už inú zákazku ako pre štát nezobral,“ poradil údajne jednému podnikateľovi z východného Slovenska, ktorý sa Byncovi posťažoval na problémy s neplatiacimi firmami. Sám sa veľmi dôsledne držal tejto zásady. A tak sa vďaka úzkym kontaktom s pravými či ľavými politikmi dostal k mnohým lukratívnym prácam, najmä k tým vysúťaženým vo verejnom obstarávaní. PKB invest zrekonštruoval v Prešove starý robotnícky hotel na policajné riaditeľstvo, uzatvoril v konzorciu s Metrostavom zmluvu na výstavbu urgentného príjmu v košickej nemocnici, ktoré pre podozrenie z machinácií pri verejnom obstarávaní preverovala polícia a bol aj víťazom tendra na prestavbu výmenníkových staníc na kultúrne punkty na košických sídliskách. Od marca má začať PKB invest rekonštruovať historickú budovu Štátneho divadla v Košiciach.“

Meno Jána Bynca sa objavuje aj v súvislosti s vyšetrovaním s výsledkom “skutok sa nestal“ v prípade jedného z najväčších tendrov v zdravotníctve, ktoré  zastavil šéf špeciálnej prokuratúry Dušan Kováčik .
Všetky tieto prípady majú spoločného menovateľa,  nekonečná nenásytnosť týchto žralokov prepojených s politickou mafiou, bez ktorej by ich kšefty neboli možné.
Obeťou  týchto gaunerov sú však vždy len obyčajní občania Slovenska, ktorých majú za hlupákov. Dokedy sa ešte nimi necháme okrádať? Strana NAJ vyhlásila nekompromisný boj oligarchii a politickej mafii. Bez podpory občanov to však nebude možné. Ak vám  záleží na osude vašich detí, ktorým tu zanecháme rozkradnutý štát a budú nás za to preklínať,   podporte stranu NAJ, či už v regionálnych voľbách alebo v príprave pre najbližšie voľby do národnej rady.


Reakcia na vystúpenie kandidáta NAJ v RTVS

https://www.ta3.com/clanok/1115583/pamiatkari-prekazili-plany-developerom-park-dali-na-zoznam-pamiatok.html

Slovensko

Pamiatkari prekazili plány developerom, park dali na zoznam pamiatok

2.11.2017 07:13 | zdroj: TA3 | zdroj foto: SITA/AP
Developeri sa v popradskej mestskej časti Kvetnica budú musieť vzdať svojich plánov. Pamiatkari zapísali tamojší park a niekoľko priľahlých objektov do oficiálneho zoznamu kultúrnych pamiatok. Jestvujú pritom plány, podľa ktorých mali rovno uprostred vzácneho parku vyrásť rodinné domy.

                    František Bednár     

S príspevkom súvisiace:

Verifikačný dokument oprávnenej osoby
Odborný leičebný a sociálny ústav, n.o. Výročný správa 2013

https://www.zzz.sk/clanok/3966-vedenie-nemocnice-v-kvetnici-odmieta-spajanie-spravnej-rady-so-skupinou-penta
Vedenie nemocnice v Kvetnici odmieta spájanie správnej rady so skupinou Penta

https://www.sme.sk/c/2380069/do-ustavu-v-kvetnici-vstupila-penta.html
Do ústavu v Kvetnici vstúpila Penta

https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/207460-nemocnica-v-kvetnici-je-prazdna-hovori-sa-o-zaniku/
Nemocnica v Kvetnici je prázdna, hovorí sa o zániku

http://www.pluska.sk/regiony/stredne-slovensko/kvetnica-odkvitla-jedinecna-nemocnica-ziva-prazdnotou.html
Kvetnica už odkvitla?! Jedinečná nemocnica zíva prázdnotou

https://spis.korzar.sme.sk/c/7293625/liecebny-ustav-v-popradskej-kvetnici-chatra-uz-sest-rokov.html
Liečebný ústav v popradskej Kvetnici chátra už šesť rokov
25. júl 2014  Dominika Braná, sita

http://dennik.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy/661307-v-tatrach-konci-liecebna-klinika-zmenia-ju-na-hotel
V Tatrách zatvoria nemocnicu. Aby ju hneď prestavali na hotel

http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Bync&MENO=J%E1n&SID=0&T=f0&R=1
Ján Bync  Obchodný register
http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Byncov%E1+&MENO=&SID=0&T=f0&R=on

https://dennikn.sk/5230/prokurator-ocistil-rasiho-spoluziaka-nahravky-telefonov-nepomohli/
Prokurátor očistil Rašiho spolužiaka, nahrávky telefonátov nepomohli
Vyšetrovanie jedného z najväčších tendrov v zdravotníctve zastavili napriek odpočutým telefonátom na tému, kto koľko ponúkne.

Spoločnosti PKB Invest sa podľa Korzára darilo v tendroch košickej radnice, ktoré mala na starosti Hložného firma. PKB Invest sponzorovala aj VIP ples Ďakujeme 2013, na ktorý hostí pozýval košický primátor Raši zo Smeru.

https://www.aktuality.sk/clanok/453104/stavebnici-bojuju-o-peniaze-za-odvedenu-pracu-doplacame-na-to-ze-nas-protivnik-je-nedotknutelny/
Stavebníci bojujú o peniaze za odvedenú prácu: Doplácame na to, že náš protivník je „nedotknuteľný“!

https://www.cas.sk/clanok/441909/kauza-urgentny-prijem-v-kosiciach-pro-tender-a-pkb-sa-vzburili-podaju-zalobu/
Kauza urgentný príjem v Košiciach: Pro-tender a PKB sa vzbúrili, podajú žalobu

Košický „urgent“ spomínajú v súvislosti s kartelovým škandálom.
https://kosice.korzar.sme.sk/c/8181994/podnikatel-bync-o-milionovom-tendri-nikoho-som-nepodviedol-nic-neukradol.html
Podnikateľ Bync o miliónovom tendri: Nikoho som nepodviedol, nič neukradol

https://www.facebook.com/daniel.lipsic/posts/10207317224221481

https://www.po-kraj.sk/sk/vysledky-vyhladavania.html?words=zmluvy+s+PKB+Invest
Došlé faktúry - marec 2013
...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - MAREC 2013 Č. faktúry Popis... ...Dobropis - R46 DSS Volg. Prešov -6 308,83 ZoD č. 3/2011/ARR 18.3.2013 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFK/13/0024 R37... ...Dobropis - R46 DSS Volg. Prešov -6 308,83 ZoD č. 3/2011/ARR 18.3.2013 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFK/13/0024 R37... ...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - MAREC 2013 Č. faktúry Popis...
Samospráva   Základné údaje   Úradná tabuľa   Zmluvy Úradu PSK
Došlé faktúry - február 2013
...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - Február 2013 Č. faktúry Popis... ...práce-R46 DSS Prešov Volgogradská 402 633,80 ZoD č. 3/2011/ARR 26.2.2013 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFB/13/0119 Stravné... ...práce-R46 DSS PrešovVolgogradská 402 633,80 ZoD č. 3/2011/ARR 26.2.2013 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFB/13/0119 Stravné lístky...
Samospráva   Základné údaje   Úradná tabuľa   Zmluvy Úradu PSK
Došlé faktúry - september 2012
...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - September 2012 Č. faktúry Popis... ...Stavebné práce R46 DSS Prešov 214 525,01 ZoD č.3/2011/ARR 21.9.2012 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFB/12/0812 graf.... ...Stavebné práce R46 DSSPrešov 214 525,01 ZoD č.3/2011/ARR 21.9.2012 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFB/12/0812 graf. príprava...
Samospráva   Základné údaje   Úradná tabuľa   Zmluvy Úradu PSK
Došlé faktúry - júl 2012
...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - Jún 2012 Č. faktúry Popis plnenia... ...DFK/12/0020 stavebné práce DSS PO R 46 206 433,20 ZoD 3/2011/ARR 24.7.2012 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFB/12/0649 vizitky... ...DFK/12/0020 stavebné práce DSS PO R 46 206 433,20 ZoD 3/2011/ARR 24.7.2012 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFB/12/0649 vizitky...
Samospráva   Základné údaje   Úradná tabuľa   Zmluvy Úradu PSK
Došlé faktúry - máj 2012
...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - Máj 2012 Č. faktúry Popis plnenia... ...Rekonštrukcia DSS - PO 215 983,75 ZoD č.3/2011/ARR 31.5.2012 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFB/12/0454... ...Rekonštrukcia DSS - PO 215 983,75 ZoD č.3/2011/ARR 31.5.2012 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFB/12/0454... ...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - Máj 2012 Č. faktúry Popis plnenia...
Samospráva   Základné údaje   Úradná tabuľa   Zmluvy Úradu PSK
Došlé faktúry - apríl 2012
...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - Apríl 2012 Č. faktúry Popis... ...rekonštrukcia DSS Prešov 257 139,48 ZoD 3/2011/ARR 13.4.2012 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFB/12/0291... ...rekonštrukcia DSS Prešov 257 139,48 ZoD 3/2011/ARR 13.4.2012 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFB/12/0291... ...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - Apríl 2012 Č. faktúry Popis...
Samospráva   Základné údaje   Úradná tabuľa   Zmluvy Úradu PSK
November 2011
...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - NOVEMBER 2011 Č. faktúry Popis... ...vybavnie k stavbe - DSS PO 42 403,20 ZoD č.3/2011, KZ 22.11.2011 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4, 080 01 PREŠOV IČO 36461733 DFK/11/0088... ...vybavnie k stavbe - DSS PO 42 403,20 ZoD č.3/2011, KZ 22.11.2011 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4, 080 01 PREŠOV IČO 36461733 DFK/11/0088...
Samospráva   Základné údaje   Úradná tabuľa   Zmluvy Úradu PSK
December 2011
...Všetky faktúry Doručené faktúry na Ú PSK - DECEMBER 2011 Č. faktúry Popis... ...- DSS Volgogradská Prešov 5 516,83 ZoD č.3/2011/ARR 15.12.2011 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFK/11/0110... ...- DSS Volgogradská Prešov 5 516,83 ZoD č.3/2011/ARR 15.12.2011 PKB INVEST, s r.o. Jilemnického 4 08001 PREŠOV 36461733 DFK/11/0110 Stavebné...
Samospráva   Základné údaje   Úradná tabuľa   Zmluvy Úradu PSK
Zmluva o dielo č. 3/2011/ARR a Kúpna zmluva
...Číslo zmluvy: 3/2011/ARR Číslo v RZ Ú PSK: 192/2011/OF Názov zmluvy: Zmluva o... ...Číslo zmluvy: 3/2011/ARR Číslo v RZ Ú PSK: 192/2011/OF Názov zmluvy:... ...stavebné práce Zmluvná strana (poskytovateľ, objednávateľ, predávajúci): PKB invest, s.r.o. sosídlom: Jilemnického 4, 080 01 Prešov Zmluvná strana... ...práce Zmluvná strana (poskytovateľ, objednávateľ, predávajúci): PKB invest,s.r.o. so sídlom: Jilemnického 4, 080 01 Prešov Zmluvná strana...
Samospráva   Základné údaje   Úradná tabuľa   Zmluvy Úradu PSK
Zákazky cez PSK :
http://www.pkbinvest.sk/sk/referencie

 

   PRINT RSS

Hlavná stránka